yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnei zastanawia jedno. Dlaczego Guardiola gra teoretycznie najmocniejszym środkiem pola Xavi-Iniesta-Busi u siebie a na wyjazdach coś tam czaruje. Rozważywszy za i przeciw chyba faktycznie przy -10pkt grał na zasadzie oszczedzania graczy. Wyjdzie to wyjdzie. Niestety/stety zostało -4 i bezposredni mecz. Nie ma co oszczedzac. W środku jedyny słuszny skład. A w przodzie Fabs/Messi/Pedro. Niby fajnie było by zobaczyc Tello. Ale jednak trzeba ograć Cesa przed najwazniejszym tygodnie LM/GD/LM bowiem jego forma moze byc kluczowa.
0
Czemu minusujecie kolesie za to że wygłosił swoją opinię? Ta opcja na stronie jak i zawijanie tekstu na inne strony oraz oznaczenie godzinny textu "xxx minut" temu powinny być zmienione bo wiecej z njimi problemu niż pożytku. Może to mało prawdopodobne ale jest szansa że oba zespoły przegrają. Kto by zresztą nie chciał by aby Real przegrał a Barca zremisowała?
0
Nie chcemy takiego finału. Pokonać Bayern na Bayern-Arena w fianale z milionem monachijczykow pod stadionem...BEZCENNE :D
0
Eh i jeszcze Hattrick Cr7?? Tragedia :(
0
I nie można było tak grać? SPokojnie w przodzie po odzyskaniu piłki?
0
Zeby takie bronić to tzreba stac na linii i być bardzo skocznym. No nic. I tak Atletico troszke postraszylo. Moze cos przypadkiem ustrzela jeszcze choc watpie.EH nie moge jak widze kazda pilke wybita poza 16 zebrana przez Real. Bez sensu, skladu i ladu kopia :(
0
Sie chlopak wstrzeli :( . Ale Atletico same sobie winne. Dali sie tak zamknac ze na 20 metrze 7 blancos sobie stoi bez krycia. BEz sensowne wybicia. pilki przytrztmac nie potrafia :(
0
Myślę, że jednak nie powinni uznać. Była podobna sytuacja przeciw RM kiedyś jak jeden z obrońców wybijał już z zalini. Ale na rzucie z kamery z góry wykazali ze ok 15% obowdu pilki nie przeszło i bramki nie zaliczyli słuysznie. Jak się wypowiedzieli eksperci później ponoć słusznie. Tu prawdopodobnie też coś podobnego by było. Na zdjęciu widać nawet że sędzia jest w narożniku i pewnie słupek część pilki zasloniał dlatego dał sygnal BRAK GOLA. Bez rzutu z kamery na lini bramkowej albo nad poprzeczka nie mozliwe ustalenie. (i wraca kwestia chipów).
0
Żadna prowokacja. On jak i wszyscy wiedza, że Messi jest lepszy. Ale była wielka gwiazda światowej piłki podkreca poprostu prestiż ligi brazylijskiej i Santosu. Naymar co by nie mówić jest świetny i młody. I już dawno w Brazylii nie było gracza o jego skillu który nie dość, że za wszelką cenę nie chce uciec do Europy to jeszcze odrzuca propozycje najlepszych klubów świata celem gry dla klubu brazylijskiego. Za to szacun dla Naymara.
0
Nie mialo prawa wpasc ale ladne bylo.
0
Zaimponował mi. bez Keity? o.O no szacun.
0
Haha. Ufff. teraz juz mozna odetchnać. Teraz juz na luzie.
0
Wow. Ale juper. Az nie samowite jak na BArce.
0
Zmiany. Gaur4diola zrob zmiany. Nawet swojego Keite bo o tello to ciezko marzyć.
0
PEdro fajnie wrzuca. Szkoda tylko ze na 11 metr :(.
0
Nie lubie jak pod koniec polowy czekaja na gwizdek. Atakowac. Bo czasu na kontre Getafe nie beda miec.
0
Gollllll. W koncu.
0
No dawać Barca. Bo jeden głupi rożny i może być lipa.
0
Cuenca slabo dzis w 1na1. DObre rozciagniecie ale slabo z wrzutkami.
0
Oh czemu nie lewa :(
0
Adriano narazie imponuje. Szkoda ze sie u nas marnuje. Gdyby byl w ciaglym rytmie meczowym to cuda czynil bo i huknac potrafi.
0
Obyś się nie mylił bo to da z 4 lub 5 : 0 (-:
Najważniejsze wbić z 2-3:0 bo oni świetnie ze stałych fragmentów grają.
0
Super się ogląda ale jak dla mnie to mógłby się już skończyć. Ważne 3pkt.
0
I pedro raczej bedzie. Guardiola byl by glupi gdyby nie wykorzystał przelamania. teraz powinien poprawic i bedzie ok.
0
SOrry ale to beznadziejny news. Taki na szukanie "ZE JEDNAK JESTESMY JAKOS PIERWSI W LIDZE"
0
Ale zwalili. Cisnienie pękło. nie potrzebnie bramklarz zaczał jakies kłutnie odwalac
0
Jak kogos interesuje to teraz na Eurosporcie leci Ajax : Barcelona w Aegon Cup. Nie wiem jaka kategoria wiekowa, ale chyba do 16 lat. Niestety nasi narazie przegrywaja 0:1.
0
Właśnie niech Valdes dostanie z Getafe kartke. Bo może się zdarzyć z Levante taka sytuacja, iz Keicie ne będzie się chciało ruszyć do piłki i kolejna głupia kartka wpadnie. I See you Gran Derbi
0
Grac nie bawic sie. Dazyc do strzelenia bramek bo poxniej w ciezkich sytuacjach brakuje tej umiejetnosci.
0
Ufff. WIdac ze nie miał pomysłu na karnego.