xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cchesterr43 wydaje mi się że zrobi to ;)
0
@matirix20 za 12min
1
Szybka akcja Soldic czy Materla ? xD
4
Ta Chorwacja to ładne dziadostwo się zrobiło
0
jak myślicie dzisiaj Materla wychodzi zwycięsko czy Soldić jakie wasze typy |?
0
GKS JAZDA ! 15 znaków
0
Enter the room xD
0
Ogarnia ktoś telewizje naziemną? Kurde chciałem ustawić sąsiadowi no i kurde wyszukaj i co z tego jak nie wyszukało pisze brak sygnału... Xd
0
@reef maniak15 tv wpisz
1
Szkocja,Walia i jedziemy dalej z tym :D
1
hop hop maniury
0
Mógłby brzęczek spróbować zagrać 2 napastnikami Lewy - moder, pomoc płachta, górlaski, Linetty, Jóźwiak i może by to grało
0
@NaFazieHitman screen się nie zmieścił, ale po 500 rozbite
0
Dobra dzięki idę na melo https://zapodaj.net/b8581a48117b1.jpg.html
0
Brzęczek po meczu: dzięki Bogu że nas nie rozstrzelali xD
1
@pauletaa 28k 15 znaków
2
Dobra a teraz po maluchu i hop hop bon ciężko to oglądać
2
@Fawrf uwierz że ciężko strzelić tak
0
To to jest jak w totka zagrać
0
Chyba się przejadę do tego PZPN
8
Hahah gumny już płacze jezu ten brzęczek niech.... Milik piątek się przewracają o własne nogi chyba po 0.7 są
0
Polska hej k.. Po co wy gracie
0
Ale kaszana Polska ... Ja.... To mój klub by ich ograł
0
Ta Chorwacja to jest smiech na Sali
0
@MarioVeB! ehh chorwacja w du.... -.-
1
ach ta Chorwacja c... ....
0
@BarcaInfo dobrze że się nie połamał -.-
1
@MarioVeB! co oślepłeś ? xDDDDD
3
Dobra panowie dzisiaj wjeżdżam grubo albo święta spędzę w domu albo na Bahamach :D 15k poszło na Polskę, VAMOS Brzęczyk !
0
Polska do boju !