xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli zrobiłbyś tatuaż co by to by było ?
6
Wuja poleciał po bandzie xDDD
https://zapodaj.net/0ffe640a8122b.png.html
1
@zadafcb chyba nie :D
0
@zadafcb Panie to bimber xDDDDD
25
Dzisiaj moje urodziny, Więc zdrówka i miłej niedzieli ! :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/128566480_216634156523579_3647874562720036732_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Cyg5oSunWcQAX_yABqJ&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=3bf2c5261c9926a7694212a85f3ebfe1&oe=5FFB5488
0
@tristan87 co mi da ? :D
0
Zgubiłem prawko i dowód osobisty co robić ?
0
@cracker można prosić ?
0
zna ktoś jakąś firmę która wykona baner reklamowy ? ;)
0
@PRINSU chyba do swojej xD
4
Barcelona to może grać o puchar gminy xD
1
@Esteban_ oczywiście ;)
4
Mbank od marca :V pozdro
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/130417399_3712936625442057_1923272184462309535_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=__zev256ucoAX-EIkyw&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=981d8344cc50491e5cea1c6bc58ee87f&oe=5FF6CA60
0
Jak pobierać prywatnej grupy filmy z Facebook
?
2
siemanoo, dawno mnie nie było, pije wasze zdrowie -.-
1
ależ son brameczkę wsadził -.-
0
Jak się nie ma lubi, tego, co się lubi, to się lubi, co się ma xD
20
Eden Hazard - injuries skills | Danza Kuduro Remix winter edition 2020
0
jaki sok do wódki ?
3
@NaFazieHitman paniee u mnie w V lidze to muszę zza płotu oglądać xDDDD
9
Anglii kibice będą mogli wrócić na stadiony w ograniczonej liczbie max. do 4 tysięcy, warunek?
- obowiązkowa maska przez cały czas
- podanie danych kontaktowych
- ZAKAZ śpiewania
- ZAKAZ okazywania radości z gola (dozwolne są tylko oklaski)
Gotowi na "nową normalność" xDDDDDDD
45
i oo black friday
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128135721_3494381617314544_3791939157883932763_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=mIgncDUnWzsAX_dLmrs&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=22d28240d9ed54da032212e2caae07c8&oe=5FE63A6E
1
Jak wariaty patrzyliście na notino za perfumami? Bo promocja jest i nie wiem jest coś godnego ?
0
Stoch już zarobiony to co będzie skakał xDDD
0
Nein!Man 15 znakow
0
@pauletaa panie tak go sklepie że..
0
@Elosek dawaj do mnie
0
Zaraz szeli mój ziomek wjeżdża
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O której ruszają z tymi walkami?