0

jeśli zrobiłbyś tatuaż co by to by było ?

6

Wuja poleciał po bandzie xDDD

https://zapodaj.net/0ffe640a8122b.png.html

1

@zadafcb chyba nie :D

0

@zadafcb Panie to bimber xDDDDD

0

@tristan87 co mi da ? :D

0

Zgubiłem prawko i dowód osobisty co robić ?

0

@cracker można prosić ?

0

zna ktoś jakąś firmę która wykona baner reklamowy ? ;)

0

@PRINSU chyba do swojej xD

4

Barcelona to może grać o puchar gminy xD

1

@Esteban_ oczywiście ;)

0

Jak pobierać prywatnej grupy filmy z Facebook
?

2

siemanoo, dawno mnie nie było, pije wasze zdrowie -.-

1

ależ son brameczkę wsadził -.-

0

Jak się nie ma lubi, tego, co się lubi, to się lubi, co się ma xD

20

Eden Hazard - injuries skills | Danza Kuduro Remix winter edition 2020

0

jaki sok do wódki ?

3

@NaFazieHitman paniee u mnie w V lidze to muszę zza płotu oglądać xDDDD

9

Anglii kibice będą mogli wrócić na stadiony w ograniczonej liczbie max. do 4 tysięcy, warunek?


- obowiązkowa maska przez cały czas

- podanie danych kontaktowych

- ZAKAZ śpiewania

- ZAKAZ okazywania radości z gola (dozwolne są tylko oklaski)

Gotowi na "nową normalność" xDDDDDDD

1

Jak wariaty patrzyliście na notino za perfumami? Bo promocja jest i nie wiem jest coś godnego ?

0

Stoch już zarobiony to co będzie skakał xDDD

0

Nein!Man 15 znakow

0

@pauletaa panie tak go sklepie że..

0

@Elosek dawaj do mnie

0

Zaraz szeli mój ziomek wjeżdża

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O której ruszają z tymi walkami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?