xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
u mnie trener by powiedział górą nie grajcie xDDDD
0
Dembele jaki zezol, mimo spalonego, wali obok słupka xD
3
NO TAK STRZELAJĄC KOLEGO, POMYŚL MOŻE O ZMIANIE ZAWODU.
2
Krzynówek... puścił Bąka lewą stroną :V
0
to ja tak biorę w B klasie pachołków
1
dobra można wyłączyć xD niech Messi pakuje walize i niech leci do francji
0
ale ten Oblak to broni jak w transie
1
ale bym się naje... i w tango poleciał :D
0
Nappoli o bozeeeeeeeeeeee
4
Kurna gość tutaj wygrywa 600k :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIxMDAyMzEzNTEwMDqXhgMSi2nQ9wAlyOQ%3D&kind=M
0
@VeB 1899 bo mam fajny pomysł :D ci co obstawiają można zrobić Discorda kanał i razem kroimy :D albo oni nas xDDD
2
ile tu jest La Rambliczów co obstawia mecze ?;d
0
przecież to będzie 5;1
0
Martinez Lautaro bum 2
0
Kto robi lepsze odżywki? KFD czy SFD?
#larambla #silownia #koksy#dziki#wk
0
@kulek22 ładnie ;)
0
@kulek22 pokaż co tam miałeś ;p
2
Ktoś obstawia ? :D 2021 wjeżdżam tak oooo, ale to co Wolves odwaliło to jest dla mnie dramat jak można było sobie dać z 1;3 na 3:3... :D w sumie to jest taki sport my w A klasie przegrywali 3:0 do połowy i zakończyło się też 3:3 ;]
https://zapodaj.net/8f0ad9eb964b4.png.html
0
Aston Villa da radę ?
0
Będziecie przyjmować kolędników w Trzech Króli czy boicie się covid ?
1
Szczęśliwego Nowego Roku ! 21 i lecimy w tym roku z kuponem :D.
0
Wbijam na ramble a tutaj połowa ogląda Rzutki :D
0
a tym czasem znany nam Krzysztof Piątek wraca do Genoi ! ;)
0
co to za emocje ?
1
Chyba dzisiaj zagram w alko Chińczyka (๑˃̵ ᴗ ˂̵)و
0
Sylwester w rodzinie będzie jak: hahaha
https://streamable.com/y6sx66
1
Trzeba trenera zmienić, Tego.sie nie da ogladac
0
jak ja asystent roku 2020, to idę po browara xD
5
chłop co narobił xD
https://zapodaj.net/2fd748676a548.png.html
0
@ReBorN Subotić