xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trincao zrobił więcej przez mecz niż Dembele przez cały sezon
1
@Majsteer @tmQbassive Mordki mi się nie odmawia, cyk po kielichu :)
0
Witam serdecznie, ktoś na kielicha? Bo tak do lustra nie fajnie (^_^♪)
0
Suarez raz dwa
2
ktoś nadal stawia Liverpool ? jak oni się skoczyli 3 mecze temu ;) zadna nowość a tutaj goscie po 400zł stawiali i to z podpórką ;/ na lepiej live grać, ja kurs 29zł wyłapałem ;) ale nie wiem co z atletico ... a przed meczem do ziomka :D
https://zapodaj.net/8e7f59bcee8b8.png.html
2
Alisson to ładny pachołek jak Klarius :D
1
LISY 2 YEAHHH 15 znaków zal
2
VARDYYYYYYYY ta
0
@Kengo setka to nie była ;)
0
@VenoM Firmino to jednak umi te flick shoty
1
@cchesterr43 jaki w maju jak luty jest co ty ?!
1
@tadzik447 tira nie zostawie :V
0
Jakie macie sposoby na ślizgajace opony, oprócz łańcuchy?
0
Brałbym tego Koundé za 50M + wszyscy nasi defensorzy.
9
I co teraz? Drzwi obrotowe? xD
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/132032168_3510287259054839_8151976005587066514_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3mXmD83NMWwAX-wNqeV&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=78cccf3252cf9da18e03ee6e5f22d978&oe=6048CDB7
0
@Striker to zależy :D niektórzy mają XP i hula ;D
0
@Cariones 8 ale procek słaby ;d
1
Windows 7 czy Win 10 dla słabszego kompa ?
0
@kuz da się żyć, ja tydzien bez telefonu Internetu byłem :D
1
@Barca1992 pizza szybko i tanio
2
GBS DOBRZE JESTTTTTT, i legancko wlatuje w robocie
0
W sobotę pierwszy sparing :D coś pięknego ;)
6
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/0b70afe58be9f.png.html
0
jaką wesje win 10 macie ? home czy pro ?
0
Diabeł spotyka Ukraińca, Niemca i Ruska ... I co dalej ?
0
Mam pytanie do tych co brali kredyt lub mają aktualnie ;) Potrzebuję +- 20k do auta oczywiście chcę spłacić jak najszybciej, czy ktoś może polecić bank gdzie nie robią problemów i nie pobierają dużego oprocentowania ?
1
jadą jak taczką gnoju ;V
0
@Kamilos84 skończył się dawno ;)
0
ale ten Sterling to jest kozak
0
Fajne filmy na cda godne polecenia? Akcja komedia horrory