xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Polska jak Real, wrzutka Casemiro gol
0
dobra pora jakiegoś kupona skleić na wieczór
1
@Rust_Cohle byle do 17
0
Weź 1000 i dodaj do tej liczby 40.
Teraz dodaj kolejny 1000.
Dodaj 30.
Teraz dodaj kolejne 1000.
Następnie dodaj 20.
Dodaj 1000.
I jeszcze 10.
Nie używaj kalkulatora (^_^♪)
0
Znacie jakieś podchwytliwe pytania?
0
Skład na Andorę bym dał i mogę się założyć że 3x lepiej by grali
Fabiański– Bereszyński, Glik,Bednarek – Jóźwiak, Moder, Góralski, Puchacz – Zieliński – Piątek, Lewandowski
0
Tu to i Guardiola nie pomoże. Dramat...
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMDU4NjgxMDgwMToc-bWXEIOr3T4GsoQ%3D
Chłop co ugrał
2
Plus taki że połowa się skończyła
0
Milik w swoim stylu
3
Wuja z błaszczykowskim siedzą i piją don peringona za pare tysi i kręcą beke
0
Milik by miał złamaną nogę to i Tak by grał xD piątek dawaj
0
Wuja gdzie jesteś
1
Moder gwiazda bpl, 2 podanie 2 strata
1
Warto było czekać tyle miesięcy na ten kabaret
1
Szczęsny to jednak drewno
0
Teodorczyk gra?
0
FB: Hidden Information... serio nie można numeru podać ?
0
@wroclawianin89 chodzi o to że chcę rekalmę widzę goście mogą wystawić a mi usuwają... xD
0
co jest kurna... To ogłoszenie jest niezgodne z naszymi zasadami dotyczącymi usług
Wygląda na to, że to ogłoszenie narusza nasze Zasady handlowe dotyczące usług. Tylko Ty możesz teraz zobaczyć to ogłoszenie. Jeśli uważasz, że to pomyłka, możesz poprosić o weryfikację. chcę wystawić sobie ogłoszenie reklamę wybieram odpowiedni dział a te oszołomy mi usuwają ...
0
Trwa weryfikowanie tego ogłoszenia
Wszystkie ogłoszenia przechodzą standardowy proces weryfikacji zanim staną się widoczne dla innych. boże ah ten fejsbuk
3
Morawiecki nowe obostrzenia przed wielkanocą i po, czego się spodziewacie? Xd
0
a teraz idziemy na jednego hop hop
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślał ktoś o otwarciu McDonalda?
3
Nigdy więcej United pachołki i tyle...
https://zapodaj.net/809354b6912ec.jpg.html
0
i tak to leciało na tej bukmacherce :D
https://zapodaj.net/7ac0bf82269d4.png.html
0
Arsenal może wygra zaraz Grosicki wejdzie na lewo odpali turbodzbana i bedzie 6;3
3
Arsenal się nadaje chodniki zamiatać koło stadionu
0
Aresenal śmieszki ....