2

Polska jak Real, wrzutka Casemiro gol

0

dobra pora jakiegoś kupona skleić na wieczór

1

@Rust_Cohle byle do 17

0

Weź 1000 i dodaj do tej liczby 40.
Teraz dodaj kolejny 1000.
Dodaj 30.
Teraz dodaj kolejne 1000.
Następnie dodaj 20.
Dodaj 1000.
I jeszcze 10.

Nie używaj kalkulatora (^_^♪)

0

Znacie jakieś podchwytliwe pytania?

0

Skład na Andorę bym dał i mogę się założyć że 3x lepiej by grali

Fabiański– Bereszyński, Glik,Bednarek – Jóźwiak, Moder, Góralski, Puchacz – Zieliński – Piątek, Lewandowski

0

Tu to i Guardiola nie pomoże. Dramat...

2

Plus taki że połowa się skończyła

0

Milik w swoim stylu

3

Wuja z błaszczykowskim siedzą i piją don peringona za pare tysi i kręcą beke

0

Milik by miał złamaną nogę to i Tak by grał xD piątek dawaj

0

Wuja gdzie jesteś

1

Moder gwiazda bpl, 2 podanie 2 strata

1

Warto było czekać tyle miesięcy na ten kabaret

1

Szczęsny to jednak drewno

0

Teodorczyk gra?

0

FB: Hidden Information... serio nie można numeru podać ?

0

@wroclawianin89 chodzi o to że chcę rekalmę widzę goście mogą wystawić a mi usuwają... xD

0

co jest kurna... To ogłoszenie jest niezgodne z naszymi zasadami dotyczącymi usług

Wygląda na to, że to ogłoszenie narusza nasze Zasady handlowe dotyczące usług. Tylko Ty możesz teraz zobaczyć to ogłoszenie. Jeśli uważasz, że to pomyłka, możesz poprosić o weryfikację. chcę wystawić sobie ogłoszenie reklamę wybieram odpowiedni dział a te oszołomy mi usuwają ...

0

Trwa weryfikowanie tego ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia przechodzą standardowy proces weryfikacji zanim staną się widoczne dla innych. boże ah ten fejsbuk

3

Morawiecki nowe obostrzenia przed wielkanocą i po, czego się spodziewacie? Xd

0

a teraz idziemy na jednego hop hop

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślał ktoś o otwarciu McDonalda?

3

Nigdy więcej United pachołki i tyle...

https://zapodaj.net/809354b6912ec.jpg.html

0

i tak to leciało na tej bukmacherce :D

https://zapodaj.net/7ac0bf82269d4.png.html

0

Arsenal może wygra zaraz Grosicki wejdzie na lewo odpali turbodzbana i bedzie 6;3

3

Arsenal się nadaje chodniki zamiatać koło stadionu

0

Aresenal śmieszki ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?