1

@Dani13 no zaraz będzie 502 bad gateway xDDD

0

trochę mam haju, którą wybrać ? :D

https://zapodaj.net/6e9bfd5353d89.png.html

1

Mats

Subotić Alaba Garcia

Dest De Jong Valbeuna Alba

Messi Haland Neymar

#Wstawaj Venum, zesrałeś się

6

Większość pisze ze precz Neymar niech stąd spie... Ale jakby przyszedł i grał to co w 2015 to by pisali ooo Neymar kozak oby więcej takich dryblingów xD

3

Dobrze, że dzisiaj Grosik nie grał bo by dwucyfrówką się mogło skończyć :D

4

5

@dniel xDDDDDDDDDDDD

0

@Transu96 wtedy nie wiedziałem co to rib xD

4

Za cały babski świat...

0

@LionelM95 to jest nic, olbrzymi topór +9 i się expilo na bo bez pd xD

0

Dobra pora odpalić metina i iść poexpic, pyka ktoś na plu?

3

Taki kawał xD

Do Jasia na basenie podchodzi ratownik:
- Nie wolno sikać do basenu!
- Ale wszyscy sikają do basenu! - broni się Jasio.
- Może - mówi ratownik - Ale nie z trampoliny!

0

są tutaj jacyś mechanicy ?:D Oprócz tego PANA @PanZagadka

0

@tadzik447 Panie tadku nawet i z takmi włosami

3

przydałoby się takie jajko w avatar ze jest Wielkanoc wiesz o co chodzi ?

1

@Rust_Cohle to podziwiam cię jeśli tak jak mówisz ,bo moje początki były też po 100zł co weekend kupon wszedł na kafla z 2zł to już micha cieszy ale nie jest tak kolorowo ;) dziś nadszedł ten dzień ;) widzę jesteś starszy :D :D

2

@Kidd dzięki za wsparcie ;)

30

02.04.2021 po 3 latach koniec z bukmacherką, wszystko pozamykałem wczoraj, bukmacherka to wielkie szambo...gdybym nie posmakował hazardu pewnie teraz byłbym w innym miejscu co innego robił i miał piękne życie. Z samej pracy miałbym tyle dziś pieniędzy, że nie musiał bym się martwić o przyszłość, dręczy mnie tylko jedno pytanie czemu ja to zrobiłem, czemu zawsze wracałem, po co? Żeby mieć jednego dnia 30 tysięcy, a drugiego dnia mieć -30 tysięcy. I tak widzę że jest tutaj paru co obstawia i moja Rada zamykajcie ten syf. ;) Wesołych świąt a ja wracam do żywych :)

0

@PanZagadka raz na wozie raz pod wozem :D

0

Piękna dziś pogoda! Może by tak przejść się do naziemniaka? XD

0

jaki zapach k2 polecacie ?

0

LUKSEMBURG XDDDDD

4

@Wossi61FCB po kebaba

0

Siemanko wszystkim, jak tam co tam ? ktoś na wódeczkę ?

3

Lewy nie gro ? Podczas meczu z Andorą ciężko było nam wyjść z pod ich pressingu a co dopiero będzie z Anglikami xd

1

21 strzałów 6 celnych 3 bramki... Miejmy nadzieję, że Anglicy oślepną na widok piedestału Lewego bo będzie jak z Hiszpania 6 z przodu.

3

Jedziemy na Francję auuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?