0

Pany którą formułę w play wybrać ? 35zł XL bez limitu ? :D

0

Potwierdź ponowne przesłanie formularzaDo poprawnego wyświetlenia tej strony internetowej wymagane są dane wpisane przez Ciebie wcześniej. Możesz wysłać je ponownie, ale spowoduje to powtórzenie wszystkich działań wykonanych poprzednio przez stronę.
Naciśnij przycisk ponownego załadowania, by przesłać dane wymagane do wczytania strony.
ERR_CACHE_MISS

0

@PanZagadka Jutro Kands dochodzi ;D

0

ogarnia ktoś temat diety ? :D

2

Od tyłu to i czerwo, good Job

0

Ten mur PsG się pięknie rozstąpił , niczym morze przed Mojżeszem xD

0

Okazję będziemy mieć oglądać drugą połowę za 15min i będzie okazja

0

Chciałbym mieć taki gaz jak Mbappe

0

Ten di maria to jakiś upośledzony, co ma piłkę to wali, zamiast rozegrać

0

@MSN30 już sobie ogarnąłem, wystarczyło wejść w zdjęcia i Multimedia ;)

1

@MSN30 ale chce stałe jasne a nie jakieś czarne skąd to się wzięło xd

0

Kurla jak zmienić te kolor emoji na messengerze? https://zapodaj.net/0baeaab791f4d.jpg.html

3

Dzis browary bedziem pili pili i do rana bawili lalala

0

@tadzik447 tak jest Panie tadku ;)

2

z zawodu jestem biznesmenem, ale nie pracuję w zawodzie :V

0

@PanZagadka xDDDDDD

0

planuję jechac autokarem do Uk jakie testy i dokumenty potrzebuje ze soba zabrać ?

0

ahh jakby piłka poleciała metr niżej było by niebezpiecznie

0

@PanZagadka na złom po tygodniu xD

3

Sergio Agüero dostał korzystniejszą ofertę z Juventusu niż z Barcelony.

0

panowie pomógłby mi ktoś bannery ceny ? siatka mesh 380g/m2 zgrzewanie+ oczko co 50cm za 3.6m2 cena 170zł netto, to dobra czy trochę drogo ?

0

i jak przyjdzie ten Aguero czy ni ?

6

0

@BXOD 5:0 w pape xDD a u ciebie jak tam ? @mrboom A

0

@BXOD ja też wyjazd i do lidera, ale ciężko bo wczoraj chłopy popiły xD

0

@BXOD liga u mnie rusza o 11 mam mecz :D

0

i cyk zaraz pakuje walizę i jade na meczyk :D

1

Narkun to piesek co dużo szczeka a mało robi. Prostak

0

Narkun buda hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?