xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 no właśnie dostałem od kumpla z roboty
0
Wy lubicie chodzić na wesela?
0
siemano, w jakich sklepach kupujecie perfumy po dobrej cenie i macie pewnosc, ze one oryginalne? notino.pl odpada ;)
1
W jakim banku macie konto?
0
Suchar dnia Szwajcaria wyeliminowała Francję ale beka
0
I kurla 4h jazdy aaaa
0
Kaleka jak ich mało, chłop niech lepiej se fortnite pyknie a nie za piłkę bierze
0
Halo Kraków? Jutro jade tam na robotę może piwerko?
1
Żeby tak Polska była zaangażowana jak czechy ;(
0
Depay jakie podanie jak w b klasie xD
2
A ja tam za Czechami ;)
0
Holandia dzisiaj jedzie do domu
0
Pytanie do gości co dźwigają ciężary na siłce. ;) Jaka przedtreningówka obecnie stosujecie ? bo mam Rocky KO ale dla mnie straszny zjazd tzw o co chodzi na treningu wszystko fajnie skupienie,pompa ale potreningu jakby wyglądam jak przećpany ಥ‿ಥ
3
Lewy to kaleka od dawna był, co drugi mecz w Bundeslidze gol z karnego albo do pustaka i o tak se pobił rekord xD aby przeszedł do Anglii czy Hiszpanii to by sobie chłopak ani bramki nie strzelił
8
W takim Bajernie to i by Świerczok byłby najlepszy xD
2
Dzisiaj fajny film jest o 21 strzelnica na Jedynce xD
0
Witam mordy w jakim banku opłaca się wziąć kredyt/pożyczkę ?
10
Kolejny selekcjoner dalej te same błędy z powołaniem hamulcowego to jest Krychowiaka od kilu lat nic nie gra a tylko hamuje grę....
2
@John_Doe golarkę reklamował hahaha
0
Jest coś fajnego na Netflixie?
3
https://zapodaj.net/fa573fa750c13.jpg.html wygrało xDD
3
Krychowiak to dzban ku... Jeszcze nie widzi Sousa że się chłop nie nadaje xD no nadaje do tarcia chrzanu
1
Jóźwiak stoi jak ... Na weselu
5
Lewy jakby poszedł do Anglii to by zginął jak babka w Czechach
7
Jedyny grajek który dzisiaj gra to Zieliński kręci swoboda jak nic a Krychowiak wakacjami żyje
5
Gdzie ten Lewy co tak Niemcom waliły bramy xDDD skończył się?
0
Krychowiak piątki kopię xd
0
Brzęczek >sousa gdzie płacheta, kozłowski
0
Depay w Barcelonie sztos
0
@MesQueUnClub96 a Linetty?