xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB 2 ? Pińcet znaków
0
Cześć wszystkim.
Potrzebuję roweru na dojazdy do pracy, ok. 20min w jedna stronę, całość trasy po asfalcie. Budżet do 1500zł. mam na oku
Romet Orkan LTD
KANDS STV700
EVADO 2.0
LAZARO INTEGRAL V1 V2
LAZARO AERO V1
3
@masq a w którym on mieszkał xD
0
kurła prawie wtorek zaraz środa ehhhh
0
Zamawiał ktoś kiedyś z 50 style ?
0
@dorszyk22 remont budowa
0
panowie znacie jakieś metody gdzie mogę fajnie zareklamować firmę ? kiedyś płaciłem ok 2k miesięcznie firmie innej, na google "pozycjonowanie" ale nie było tych telefonów jak kiedyś...
1
Będzie duo dobre? https://zapodaj.net/e49e82022688e.jpg.html
0
@LS głupia zagadka xD
0
zagadka dla was :D
https://zapodaj.net/05dbc029f71ca.png.html
1
@dge21 Dembele to by nawet w Legii się nie odnalazł :)
2
a ja wam powiem tak Koeman jest gorszy od Brzęczka i esaaaaaaa
5
kto dzisiaj meczyk gra ? :D ja wracam po pauzie za kartki i gramy derby :] 3majcie kciuki oby było zwycięstwo bo gramy z liderem :) Miłej niedzieli !
1
Barça 1-1 Sevilla
Barça 1-3 Real Madrid
Barça 2-2 Valencia
Barça 1-1 Eibar
Barça 1-1 Cadiz
Barça 1-2 Granada
Barça 0-0 Atletico Madrid
Getafe 1-0 Barça
Alaves 1-1 Barça
Atletico 1-0 Barça
Cadiz 2-1 Barça
Real Madrid 2-1 Barça
Levante 3-3 Barça
szkoda słów
0
Jak panowie Crystal Palace wygra?
0
Panowie problem z wiadomościami tzn jak pisze poprawnie coś chciałbym itp a gdy wyśle to mi to przekształca na cos chcialbum
1
Półtorej kury w ciągu półtora dnia znosi półtora jaja.
Ile jaj zniesie sześć kur w ciągu sześciu dni?
:)
0
Znacie jakieś fajne zagadki ?
0
0:0 będzie można wyłączyć...
0
Suarez w swoim stylu, lekko dotniesz a ten płacze jak dzieciak
0
Ale ten Grizmann jest słaby komu to podawał xD
1
fajne te stroje
10
https://zapodaj.net/9b4f7e16ad495.jpg.html hehe gdzieś na Podlasiu
6
PSG po meczu :D
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/182845532_159939679464933_8299900883690095029_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=BPKb6h0rIqYAX8miZ6U&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=96baa0880011bce5b8931d341578b898&oe=60BA479B
0
będzie łamak panowie, zaraz Grosicki wejdzie i wsadzi 3
0
Psg obsrane majty mają
0
@DaPidejpi YEAH :D
0
sprawdzam jak wygląda mój avatar ;V
0
Kurla jutro bym sobie zagrał mecza a tutaj kurla 5 żółtych xD
1
Zadziwiające wyznanie Koseckiego. "Liverpool wybierał między mną a Sterlingiem"
A później sie obudził i poszedł umyć zęby. xD