xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
coś na lepszy wieczór :D
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s1080x2048/121149156_261600491837666_6876329210943217185_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ecFraH6uyeEAX-slvs8&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&tp=7&oh=69088ef04c234c16a68115d58788100b&oe=5FA9F13A
0
@Rust_Cohle google---> forum pc i masz :D
0
@Katalończyk 99 na zmywakru xd
0
K... Za staż niby teraz ludzie dostaną 1500 bez kitu , to ja jak miałem staż to dostawałem 900 xD fck
1
Autobus w bramke lewy i piątek na atak i se grają chłopaki pio pio
0
ku.... u mnie derby gdzie trzeba iść do młyna, max 250 kibiców hahah jaja ku...
0
czy jest ktoś posiadaczem ALFy 159 ?
1
@VamosRakieta tylko ściany nie biel xDDD
6
Dlaczego blondynka rzuca zegarek przez okno ?
- Bo chce sprawdzić jak czas leci xD
0
jak typerzy ? dzisiaj Polska da radę ? bo nie wiem xD
7
jedno jest pewne jeden wygra albo drugi xD
1
panowie whisky na lepszy humor ? tak ooo ?
0
@sawyer00 prędzej się zesram xD
0
Grizmann to jakieś nie porozumienie,...
0
Fati musi do 1 połowy ;d
0
Lauatrooooo15 znaków
0
dobra pokażcie swoje składy z FIFY 21 PC
https://zapodaj.net/53246f66daebe.jpg.html
5
Neymar od czasu do czasu pyka w cs go :D i taka sytuacja :D
https://zapodaj.net/cd2cc76f9f0ee.png.html
0
@AV0CAD0 stary przyjedzie Merolem
0
Messi ... Lodawoj piniondze
2
Styczeń bartmeu dzwoni do Atletico i mówi damy wam GTIZMAnna + dopłata 20mln za Suareza xD
2
Koman powiedział przychodząc kto nie zapiee... Ten nie gra xd
1
Messi strzelaj coś bo mam cie na kuponie a nie jakiś fati
0
Messi coś nie strzela chyba się skończył jak haland
0
Lyon ustalił cenę 12,5 mln euro za Depaya. Barça szuka pieniędzy na ten transfer xDD
1
ależ ta Korona to ładnie się spartoliła :D
0
kurła a ja do 6 października muszę czekać na fife xD
0
i cyk Lautaro ..
0
@Masti_Real_Madryt Witam, na razie korzystasz z darmowej funckji la rambla, jeśli chcesz premium zgłoś się do mnie na PW ;)
0
@Sztywno ooo dałem że lukaku wsadzi w 1połowiej :D