0

@Rust_Cohle google---> forum pc i masz :D

0

@Katalończyk 99 na zmywakru xd

0

K... Za staż niby teraz ludzie dostaną 1500 bez kitu , to ja jak miałem staż to dostawałem 900 xD fck

1

Autobus w bramke lewy i piątek na atak i se grają chłopaki pio pio

0

ku.... u mnie derby gdzie trzeba iść do młyna, max 250 kibiców hahah jaja ku...

0

czy jest ktoś posiadaczem ALFy 159 ?

1

@VamosRakieta tylko ściany nie biel xDDD

6

Dlaczego blondynka rzuca zegarek przez okno ?
- Bo chce sprawdzić jak czas leci xD

0

jak typerzy ? dzisiaj Polska da radę ? bo nie wiem xD

7

jedno jest pewne jeden wygra albo drugi xD

1

panowie whisky na lepszy humor ? tak ooo ?

0

@sawyer00 prędzej się zesram xD

0

Grizmann to jakieś nie porozumienie,...

0

Fati musi do 1 połowy ;d

0

Lauatrooooo15 znaków

0

dobra pokażcie swoje składy z FIFY 21 PC


https://zapodaj.net/53246f66daebe.jpg.html

5

Neymar od czasu do czasu pyka w cs go :D i taka sytuacja :D

https://zapodaj.net/cd2cc76f9f0ee.png.html

0

@AV0CAD0 stary przyjedzie Merolem

0

Messi ... Lodawoj piniondze

2

Styczeń bartmeu dzwoni do Atletico i mówi damy wam GTIZMAnna + dopłata 20mln za Suareza xD

2

Koman powiedział przychodząc kto nie zapiee... Ten nie gra xd

1

Messi strzelaj coś bo mam cie na kuponie a nie jakiś fati

0

Messi coś nie strzela chyba się skończył jak haland

0

Lyon ustalił cenę 12,5 mln euro za Depaya. Barça szuka pieniędzy na ten transfer xDD

1

ależ ta Korona to ładnie się spartoliła :D

0

kurła a ja do 6 października muszę czekać na fife xD

0

i cyk Lautaro ..

0

@Masti_Real_Madryt Witam, na razie korzystasz z darmowej funckji la rambla, jeśli chcesz premium zgłoś się do mnie na PW ;)

0

@Sztywno ooo dałem że lukaku wsadzi w 1połowiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?