xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekaj jak to było? Zizu nietykalny? Jak tak dalej będzie to wyp...i szybciej niż Sasin 70 mln na wybory.
0
Real będzie miał nowy tryplet:
Rehabilitacja po wtopie z Cadiz...
Rehabilitacja po wtopie z Szachtar...
Rehabilitacja po wtopie z Barceloną...
0
a teraz idziemy na jednego, hop hop hop
0
@IronSanHybrid a wcześniejsze były jakieś ? jak mosz to dawoj xD
0
zbieranie truskawek w wieku 10-12lat
0
ojciec mu wrogiem lalalaaaaaaaaaaa
0
Ty no nie wiem jak wasz ten Totteham zaj... XD
1
jeszcze brakuje Fabregasa na 9 i możemy grać o puchar gminy xD
0
@PanZagadka nie no co ty
0
ale te fajerwerki fajne jak da się tarcze :D
6
@abram3k nie no ja słyszałem że to złoty chłopak i ma najlepszy drybling xDDDDDDD
0
dobra można wyłączyć kaszana jak za czasu Valverde, Wygrana 1:0
2
hahah ten dembele to przecież podać nie umi
0
@PanZagadka bo pić nie umiesz hahah
0
zaraz Van Persie strzeli z połowy xDDD
0
@PanZagadka ooo a ty co taki wybredny xD
3
a teraz idziemy na jednego hop hop hop
https://zapodaj.net/dadc511d94ace.jpg.html xD
2
@IronSanHybrid ooo :D
2
Siemanko, jest jakiś grafik który by zrobił reklamę ? ;)
1
@draxidox haha wyglądasz jak menel z pod żabki xd
2
@Witam xjaomi lepse
0
jak kliknięcie 3x w czapkę to wam się przekręci na lewą stronę, fajny motyw ;)
0
@Barca1992 próbowałem i nic ;/
0
ku... włączam tv a tu brak sygnału ... szukam kanałów wyszkuje mi tylko 7 kanałów ktoś wie jak rozwiązać problem ? antenta DVB-T ...
0
Administracje chyba corona dopadła xD bo Mikołaj jest dopier 6 grudnia a mamy piździernik xD
0
Kfd czy sfd? Chlopy
0
@wycha jak z zasięgiem?
0
Nju mobile ktoś posiada? Warto się przenieść z play?
2
z Bośnią powinniśmy wygrać ale z Hercogowiną możemy mieć problem
1
Zna ktos jakieś sposoby/tabletki na rzucenie palenie?