xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho jego ego rozsadza mu łeb
1
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/275071062_3162215447396770_8595254467286418235_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hf0m7tpnmI0AX9WpHoB&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT8CQsLxSNnHSERvH3RXvWJHWKSnHXSVrUolYXrCJBgBcg&oe=6228D4CE
dla mnie to on jest śmieszny chłop -.-
3
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274810789_10160242695298598_9200441568766051356_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_jQSknRXk4wAX_uQbOw&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=00_AT8FdUHerGLdZqZgN2zYWNqWd-M1n5cYAXPXu6wKt5hHxg&oe=6228E2D4
przydałby nam się ten PAN :D
0
@escarabajo aktualnie mam za sobą 3 rehablitacje ale gość mówi że 3/4 tygodnie muszę dać sobie spokój z treningami ;)
0
@Bartosz85 @PeteR10 właśnie w sobotę doznałem ;/ i chciałem się dowiedzieć ile mniej więcej mnie pauzy czeka :D też nie wkładałem w gips ;)
0
ktoś miał zerwaną torebkę stawową ? :)
0
Xiaomi podczas włączanie oszczędzanie bateri przenosi mnie w tryb ciemny, jak to zmienić aby było jasny? Zmieniam w wyświetlacz i nic...
0
Ma ktoś te stronkę jak radar lotów?
0
pomyśleć co by było Neymar-Auba-Messi- :D
0
Auba- Depay mogłoby to śmigać :D
0
Siemankoooo Cules ;)
0
Jak dziś real czy PSG?
1
jak my wygrywamy z Atletico a remisujemy z RCD Espanyol to ja nie wiem co jest grane xD
0
@MikusBarca Euronet to jest, nie ma opcji " Wpłać w moim banku "
1
Panowie działają v dzisiaj Wplatomaty? Mam mBank i nie mam opcji wpłać w moim banku, mowa o Euronet
2
Mielec ! ;) tak jest
1
aa chyba pora otworzyć jakiegoś mocnego Browarka ? :D
1
@GeneralXavi na pierwszy rzut oka myślę o chy tu chodzi, ale sorry przypomniało się że było 8-2 xD
0
ja chcę zobaczyć AUBAMEYANG;)
1
Pedri,Torres do zmiany też kichę gra Torres strasznie
0
Pedri za słaby na barce... oj boże
0
@zaiks Drewnaldo
0
weźcie tego Pedri sprzedajcie bo dno i wodorosty
2
Ten traore więcej robi roboty przez 15min niż Dembele za 160 baniek xD
0
jak to wpadło xDDD
0
ale babol matkoooo
0
Wczoraj byłem pierwszy raz na ekstraklapie Mielec-Górnik i szczerze wam powiem że fajnie tak zobaczyć z bliska gości co tam gdzieś np grali za granicą, mowa o Podolskim ale chłop dzikus :D ktoś tu miał avatar Mielec, może Piwko na Pogoni ? :D
0
Panowie ogarnia ktoś może z was reklamy na google? Chodzi o to że wydaje kafla miesięcznie pewnej firmie a efektów o telefony średnio
0
Panowie stoję przed wyborem REDMI NOTE 10 PRO czy Samsung Galaxy A52s ?
0
ło Karmowski w SFD xD