0

do kiedy trwa ten blackfriday ?

0

Jaki drink z jagermeisterem polecacie? Oprócz tego z red bullem.

0

@Kinol też tak myślę że perfumowana lepiej trzyma :D

0

pany jaki perfum na imprezy miałem Paco Rabanne Invictus Legend i był spoko ale szukam czegoś innego tym bardziej ze widze BLACK jest na notino :D

0

@don'T.R.I.P.e no właśnie czemu tak jest ?

0

Kurde co jest z tym fejsbukiem, np pewna firma mnie okantowała i gdy dodaje recenzje niby pisze otrzymana opinia a jej nie widać...

0

Żeby się czasem nie połamał

0

zwykły chłopaczyna

0

co to znaczy kurła być "nadgorliwym" ?

0

jaki spalony xDD

0

dawaj Legia ukochana nam

0

@mikiiki Lakaka

0

Inter mocny fest

0

Ręka ewidentna to co oni myśleli ze nie będzie ? Jazda napoli

0

zielu co ma młotek w łapie xD

0

@amek555 iphone nie poszpanujesz :D

0

Piotr Szeliga chce walczyć z dwoma Murańskimi naraz: „Jeden i drugi dostał ofertę. Odrzucili ją na pewno nie ze względów finansowych” xD

0

zna ktoś jakiś sposób na foto z filmiku ? np mam filmik HD i wszystko fajnie widać ale jak zrobie screena, to jakość kaput xD

1

Panowie nigdy kawy nie piłem ale w robocie max 2 kawy rozpuszczalne, i problem z spaniem od dłuższego czasu, idę w kime koło 21 i budzę się ok 1/2 w nocy a potem spać nie da się, czy kawa ma wpływ? Czy kurna coś z mną nie tak

1

@Lionel_Messi10 z farcikiem ! ;)

4

@Azar_Javed a jak, łeb pęka do roboty xD

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

środa dzień.... esaaaa

0

które nute chłopy ustawić jak ktoś dzwoni ? bo mam dylemat :D

Haryjson Joint&Kapczak - SOBĄ BYĆ
Zbuku feat. Śliwa & Sztoss - MŁODA KREW
Sarius - WIKING
K2 feat. Buka - 1 MOMENT

7

Chyba pora zmienić robotę bo już psychicznie łeb siada, robię 8h + czasem nadgodziny + soboty wypłata miesięczna 2.8kafla, magazynier, było wszystko git ale kuźwa szefu się przy... Cały czas że nic nie jest zrobione a na prawdę robię jak mogę, a wy panowie jak z zarobkami jeśli można widzieć?

47

Dobrze, że Szczęsny nie broni granic bo pewnie wszystkich by wpuścił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?