xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
oo PIO PIO w pierwszym składzie ;) Zapewne 2 bramki ustrzeli, zobaczycie ;)
8
https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272093601_477149403778256_3087668339292969742_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zzgqBVrCil8AX_8Jr5T&tn=cdWIGTaKX8EZH5Qq&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=00_AT9-Tu7WW39ZGVDeVUPt0MuliG7Lhz9gny3xaICFxEf8OQ&oe=61ECF32F
Coutinho nadal nosi czerwoną wstążkę, którą Messi dał mu na szczęście ;)
0
Po przerwie czas wracać do roboty, panowie ile teraz miesięcznie min wychodzi? Było wcześniej 2.198
0
Krzysztof Piątek podpisze kontrakt z Fiorentiną! ????
Informacja potwierdzona przez Fabrizio Romano ✅
4
Granada pokazała dzisiaj jak się gra XD chłopy w 11 od 45min nie mogli bramki strzelić.
1
Elche w 10 lepiej gra jak Grandą w 11, śmiech na sali
0
Grandą - Elche ładnie tu kartki gość daję xD
4
te Getafe to mnie osłabia jak i inne drużyny, 1:0 i obrona Częstochowy xD
4
@Kapitan hawk stawiaj na Getafe za 150, slaby real
2
ale slaby ten real
2
real jak na wakacjach
35
https://zapodaj.net/35bad73594b95.jpg.html
XDD
2
Arsenalowi to by się przydał jakiś napastnik młody bo ten Laca to już pionek
0
ten Martinelli to kozak :D City coś słabe
0
ale słaby mecz Arsenal-City ...
1
Tylko bimber mordo
10
Antony Matheus dos Santos* jest na liście kandydatów do zastąpienia Dembélé w Barcelonie.
ten Antony kozak ;)
0
Kto chce choinkę? Odbiór jutro
0
głośniki do pc 2.1 w dobrej cenie, ktoś coś może polecić ?
2
http://www.angelsms.pl/oplatek/index.php/?od=xVENUMx ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jak? Smakuje rybka?
5
Jak nie dasz rady, to daj Ojcu
19
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269853731_4857538847639509_8274509857546696579_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Q86116fwPmMAX9t1POR&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=00_AT-_rpDapedh9dyfCrCaCrtLF5x2J49T4dMeXTJDxcDdkA&oe=61CB0C65
hehe
0
@Dembele_gora kliknij w ten zielony guzik co masz na avatarze, powinno ci założyć ;)
23
Siemanko, jeśli to czytasz to życzę ci wesołych świąt !
0
@Lisek Michałowi opona strzeliła, mówił że na 28 grudnia zajedzie :D
1
znajdzie się tu grafik który wrzuci logo ? :D
1
Torres będzie lepszy jak Suárez
1
✅ Duet Karim Benzema - Vinicus mają tyle samo bramek w tym sezonie co cała FC Barcelona - 30