1

oo PIO PIO w pierwszym składzie ;) Zapewne 2 bramki ustrzeli, zobaczycie ;)

0

Po przerwie czas wracać do roboty, panowie ile teraz miesięcznie min wychodzi? Było wcześniej 2.198

0

Krzysztof Piątek podpisze kontrakt z Fiorentiną! ????

Informacja potwierdzona przez Fabrizio Romano ✅

4

Granada pokazała dzisiaj jak się gra XD chłopy w 11 od 45min nie mogli bramki strzelić.

1

Elche w 10 lepiej gra jak Grandą w 11, śmiech na sali

0

Grandą - Elche ładnie tu kartki gość daję xD

4

te Getafe to mnie osłabia jak i inne drużyny, 1:0 i obrona Częstochowy xD

4

@Kapitan hawk stawiaj na Getafe za 150, slaby real

2

ale slaby ten real

2

real jak na wakacjach

35

2

Arsenalowi to by się przydał jakiś napastnik młody bo ten Laca to już pionek

0

ten Martinelli to kozak :D City coś słabe

0

ale słaby mecz Arsenal-City ...

1

Tylko bimber mordo

10

Antony Matheus dos Santos* jest na liście kandydatów do zastąpienia Dembélé w Barcelonie.

ten Antony kozak ;)

0

Kto chce choinkę? Odbiór jutro

0

głośniki do pc 2.1 w dobrej cenie, ktoś coś może polecić ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I jak? Smakuje rybka?

5

Jak nie dasz rady, to daj Ojcu

0

@Dembele_gora kliknij w ten zielony guzik co masz na avatarze, powinno ci założyć ;)

23

Siemanko, jeśli to czytasz to życzę ci wesołych świąt !

0

@Lisek Michałowi opona strzeliła, mówił że na 28 grudnia zajedzie :D

1

znajdzie się tu grafik który wrzuci logo ? :D

1

Torres będzie lepszy jak Suárez

1

✅ Duet Karim Benzema - Vinicus mają tyle samo bramek w tym sezonie co cała FC Barcelona - 30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?