0

@Guess wygrane ;) a u ciebie jak ?

0

@dv7wisnia jokery z A klasy

3

Piękna pogoda na pierwszy ligowy meczyk po tak długiej przerwie ;) o 14 gramy, trzymajcie kciuki aby 3 punkty zostały u nas ;) Pozdro, Smacznej kawusi i cudownego dzionka!

0

Ten reca to się nadaje do tarcia chrzanu

1

ło Neymar na treningu pijany chodzi -.-

0

@squeamish podpinam się również, jestem w trasie a ciężko mi jest za kierownicą ;D

0

2019/20 - Juventus odpada z Ligi Mistrzów w 1/8 finału

2020/21 - Juventus odpada z Ligi Mistrzów w 1/8 finału

2021/22 - Juventus odpada z Ligi Mistrzów w 1/8 finału


Powtarzalność :)

5

@jeyx77x lepiej na dwór za drzwi wystawić

0

@masq a byłem wczoraj ziemniaki kopać u somsiada

0

Panowie, trymer godny polecenia do 300zł ?

0

@kamar24 mordo jesteś gość, priv przeleje ci coś ;)

0

Misja, stawiam piwko jak ktoś znajdzie mi model tego buta https://iv.pl/image/GI2liw4 podpowiedź pisało nike Air, sprawdzałem na necie i nie mogę znaleźć żadne Air max, 270 , zoom

0

zawsze kuźna miałem problem z dietą :D myślę a kupię na redukcje 150ziko chyba poszło.... gość tak "4 kromki chleba 2 serki wiejskie lekkie" n2 " piersi z kurczaka
duża bułka
2 plasterki sera żółtego " i nie wiem śmiać się czy płakać.

2

Kurs 1.16 hahahah

0

To niezła Barcelona z ogórkami się męczyć

1

Halo cules? PSG wygrało xD

0

Jaki kurs był na 3;1 ?

0

Mieć takich grajków grać dno to jest coś, ahahah ładnie real ;)

0

1

I jak tam PSG, gwiazdeczki grają co ? Mogą grać ale Puchar wójta

0

Real jak mocno przycisnie PSG to jest w stanie dużo strzelić. Benzema i Vinicius dadza polot w ofensywie.

3:1 VISCA EL REAL

0

@kolomen2 REAL, psg jest za słabe

5

The Luis Enrique Team 2014/15, aj się łezka kręci w oczku ;)

4

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 09:24:03, Środa, 09 marca 2022. Imieniny: Franciszki, Brunona. Słońce wstało dziś o 06:17. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 11:57.

1

@SinMistico jeśli kopię jak do tej pory to nie wiem co by musiało się stać, chyba kret musiał wyskoczyć :D

0

Ale by nam się przydał taki Andres Gomes xD

0

hahah Dembele jakie wrzutki ^_^ w B klasie lepsze dają

0

oj boże Gavi, gdzie Ferran czy Traore ?

1

@Danny Gaucho chłop pi... bez sensu. on nigdy mądrego nic nie powiedział :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?