tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Jak nie dziś to jutro :P
0
@Luciano99 wypowiedział się jeden z najpopularniejszych użytkowników tego serwisu :)
1
@MOLESTA No i nie strzeliła :P
3
@Ignareks jest taka opcja i to od dawna
1
@LOPEZ16 najlepszy piłkarz na świecie gra w Miami ;)
1
Kacper Pitala o czarnych dziurach
1
@gumaz jak się można kłócić o te hieny?
3
@Criss18Barca Częściej mógłby zostawać ojcem :P
1
@July_6_BcN wczoraj i dziś jestem zmuszony oglądać po łebkach, bo jestem w robocie :P
4
@qbsonFCBarca władza, istniały państwa przed wprowadzeniem pieniądza ;)
0
@krycha2201 Nie, to tylko strata pieniędzy. IO z reguły przynoszą straty finansowe :P
0
@Aragorn33 a na co to komu? Komu to potrzebne?
0
@Criss18Barca szczególnie gdy się będzie w robocie ;)
0
@Czyhrynski Dlaczego nikt miałby tego nie robić?
0
@Gary A, to Ty chcesz ze mną tam zagrać? :P
0
@Gary Finał jest 30 maja proszę pana
1
@mrboom Ostatniego maja przyszłego roku grają w Gdańsku :P
0
@mrboom Na boso też wpuszczają
0
@mrboom A idziesz?
2
A jutro Kraków. Ktoś z Was też jedzie?
2
@Stinger_ 1.
- chciałbym Kamila na pierwszym i niech tak zostanie :P
- Ryoyu
- Hoerl
2. Kamil Stoch - 1 miejsce :P
3. Kacper Tomasiak o ile będzie tu w ogóle mowa o zaskoczeniu, bo potencjał chłop ma
4. Żyła
5. Austria, Niemcy, Norwegia :P
1
@Prorokk Godności też nie mają :P
0
@Szklaner A ja przyłączam się do tych życzeń :P
https://joemonster.org/mg/show/281901/topn/Jeszcze_zyczenia_od_Geralta
1
@OBSERWATOR2021 Trzeba zadać inne pytanie. Po co w ogóle te miksty istnieją?
0
@BulaKG jeszcze cztery godziny i dobranoc ;)
1
@FcPortoFan1999 Ja przegapię, bo mam wyjazd. Chyba, że uda się na telefonie lub hotelu obejrzeć :P
1
@FcPortoFan1999 Lillehammer, Falun, Ruka, Wisła, Klingenthal oraz Engelberg.
E, to już 50 przekroczy. Zostanie tylko Schlierenzauer
0
@FcPortoFan1999 Za miesiąc będę odliczał do pięćdziesiątki ;)
1
@FcPortoFan1999 Za niewiele ponad miesiąc :P
0
@Criss18Barca its de fajnal dziam dziam