tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Filipem Radom, Sosnowiec albo Łódź Bałuty
5
@Jakchcesz Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie tak
0
@Mario96w Można, a nawet trzeba to oglądać z zamkniętymi oczami :P
1
@Lionel_Messi10 Elegancko ;)
1
@Lionel_Messi10 ja właśnie wstałem ;)
1
@Lionel_Messi10 jak mam iść na nockę to śpię do oporu, ale po ostatniej to tylko tyle, żeby jakoś funkcjonować ;)
1
@Lionel_Messi10 mam podobnie, ale spać do 14 to za długo ;)
1
@Kozinho. cztery litery ją piekły, bo ją olał :P
3
@July_6_BcN Ja już mam bilecik kupiony :P
3
@clyde ale to ma być straszne, a nie obrzydliwe przebranie :P
2
@July_6_BcN Dokładnie tak ;) A wybierasz się do Zakopanego na ostatni skok pana Kamila w Polsce?
3
@July_6_BcN My moglibyśmy chociaż o skokach razem pogadać :P
1
@Kasy tomb rajder
1
@Kasy A ja będę grał w gre
23
@gumaz Z Tobą, misiu.
1
@spiderman1899 a powiadają, że nie musisz się przebierać na Halloween...
0
@BorzyKrzys 3 złote to żaden majątek
0
@July_6_BcN Ty jako Stochara będziesz cieszyć się przez całą zimę z dyspozycji Kamila. W marcu przyjdzie smutek, gdy odda już ostatni skok :P
0
@Pnog37 nawet jeśli nasi zawodnicy będą dominować w sezonie?
2
@RozowaPantera Pewnie się odbędzie jakieś przyjęcie, bo szwagier ma wtedy urodziny :P
5
@July_6_BcN Tam gdzie mieszka moja była kierowniczka :P
0
@Konradowskyy mogłaby uderzyć w państwo 404
1
@July_6_BcN dzień dobry ;)
0
@Gibbon_FCB nigdy nic nie wiadomo. Z dziećmi można dostać na głowę ;)
0
@VegetaPolska Już po Małyszu miało się skończyć :)
1
@SeWo77 Skoki, skoki w Zakopanem. Każdy bułkę je z bananem
@Eklerek jeden z wielu plusów zimy. Kto wie czy nawet nie największy.
0
@DariaFCB Wylogowuje gdy przez dłuższy czas nie korzysta się z serwisu z danego urządzenia ;)
1
@lajcior Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz
3
Kacper Pitala o uszkodzeniach mózgu, które zmieniły naukę
7
@Gacek5 kto powiedział, że to był zbieg okoliczności?