5

@Filipem Radom, Sosnowiec albo Łódź Bałuty

5

@Jakchcesz Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie tak

0

@Mario96w Można, a nawet trzeba to oglądać z zamkniętymi oczami :P

1

@Lionel_Messi10 Elegancko ;)

1

@Lionel_Messi10 ja właśnie wstałem ;)

1

@Lionel_Messi10 jak mam iść na nockę to śpię do oporu, ale po ostatniej to tylko tyle, żeby jakoś funkcjonować ;)

1

@Lionel_Messi10 mam podobnie, ale spać do 14 to za długo ;)

1

@Kozinho. cztery litery ją piekły, bo ją olał :P

3

@July_6_BcN Ja już mam bilecik kupiony :P

3

@clyde ale to ma być straszne, a nie obrzydliwe przebranie :P

2

@July_6_BcN Dokładnie tak ;) A wybierasz się do Zakopanego na ostatni skok pana Kamila w Polsce?

3

@July_6_BcN My moglibyśmy chociaż o skokach razem pogadać :P

1

@Kasy tomb rajder

1

@Kasy A ja będę grał w gre

23

@gumaz Z Tobą, misiu.

1

@spiderman1899 a powiadają, że nie musisz się przebierać na Halloween...

0

@BorzyKrzys 3 złote to żaden majątek

0

@July_6_BcN Ty jako Stochara będziesz cieszyć się przez całą zimę z dyspozycji Kamila. W marcu przyjdzie smutek, gdy odda już ostatni skok :P

0

@Pnog37 nawet jeśli nasi zawodnicy będą dominować w sezonie?

2

@RozowaPantera Pewnie się odbędzie jakieś przyjęcie, bo szwagier ma wtedy urodziny :P

5

@July_6_BcN Tam gdzie mieszka moja była kierowniczka :P

0

@Konradowskyy mogłaby uderzyć w państwo 404

1

@July_6_BcN dzień dobry ;)

0

@Gibbon_FCB nigdy nic nie wiadomo. Z dziećmi można dostać na głowę ;)

0

@VegetaPolska Już po Małyszu miało się skończyć :)

1

@SeWo77 Skoki, skoki w Zakopanem. Każdy bułkę je z bananem
@Eklerek jeden z wielu plusów zimy. Kto wie czy nawet nie największy.

0

@DariaFCB Wylogowuje gdy przez dłuższy czas nie korzysta się z serwisu z danego urządzenia ;)

1

@lajcior Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz

3

Kacper Pitala o uszkodzeniach mózgu, które zmieniły naukę


7

@Gacek5 kto powiedział, że to był zbieg okoliczności?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?