8

Kurde, jestem w Trójmieście i spotkałem w lesie Wielką Stopę :D

0

@clyde jak dotąd nie powstała lepsza gra ;)

0

@Laminedependencia Powiedz to kurczakom

1

@Bocheno1 To na dołek ;)

0

@marcin62 I cyk mandacik za brak ważnego biletu :P

0

@Criss18Barca ale prezent na urodziny ;)

1

@maroon Jak najbardziej, ale nigdy nie wygrał zawodów na IO :P

0

@maroon No nie bardzo. Wojciech Fortuna ma więcej zdobytych złotych medali na IO niż Adam Małysz :P

0

@maroon Podaj JEDEN przykład kiedy wygrał na IO :P

0

@Criss18Barca A mógł skakać tyle co Kasai :P

3

@Commando Cywilizacja na kontynencie europejskim istniała przed chrześcijaństwem :P

1

@fart Na początku był Arnold

0

@Kinginiesta Messiego też ;)

1

@Kazragore a na ciastka też?

2

@barteq to nie byłem ja. Mnie tam nie było. Byłem w San Escobar.

1

@Who_you_mam Całkiem, całkiem.

6

Jest taka mgła, że aż prosi się o fraszkę.

1

@July_6_BcN nawet musisz ;)

1

@macio_944 Całkiem, całkiem.

1

@macio_944 Pewnie.

0

@tadzik447 Okazuje się, że licznik się zaciął :D

1

Z okazji mojej okrągłej liczby komentarzy, pan Kamil będzie miał dziś okrągłe zwycięstwo ;)
@July_6_BcN

0

@July_6_BcN ale nam się zawody zrobiły... :D
Ruka jaką kochamy ;)
O, już się skończyły :D

0

@July_6_BcN Jak nie dziś to jutro :P

0

@Luciano99 wypowiedział się jeden z najpopularniejszych użytkowników tego serwisu :)

1

@MOLESTA No i nie strzeliła :P

3

@Ignareks jest taka opcja i to od dawna

1

@LOPEZ16 najlepszy piłkarz na świecie gra w Miami ;)

1

Kacper Pitala o czarnych dziurach


1

@gumaz jak się można kłócić o te hieny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?