tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kurde, jestem w Trójmieście i spotkałem w lesie Wielką Stopę :D
0
@clyde jak dotąd nie powstała lepsza gra ;)
0
@Laminedependencia Powiedz to kurczakom
1
@Bocheno1 To na dołek ;)
0
@marcin62 I cyk mandacik za brak ważnego biletu :P
0
@Criss18Barca ale prezent na urodziny ;)
1
@maroon Jak najbardziej, ale nigdy nie wygrał zawodów na IO :P
0
@maroon No nie bardzo. Wojciech Fortuna ma więcej zdobytych złotych medali na IO niż Adam Małysz :P
0
@maroon Podaj JEDEN przykład kiedy wygrał na IO :P
0
@Criss18Barca A mógł skakać tyle co Kasai :P
3
@Commando Cywilizacja na kontynencie europejskim istniała przed chrześcijaństwem :P
1
@fart Na początku był Arnold
0
@Kinginiesta Messiego też ;)
1
@Kazragore a na ciastka też?
2
@barteq to nie byłem ja. Mnie tam nie było. Byłem w San Escobar.
1
@Who_you_mam Całkiem, całkiem.
6
Jest taka mgła, że aż prosi się o fraszkę.
1
@July_6_BcN nawet musisz ;)
1
@macio_944 Całkiem, całkiem.
1
@macio_944 Pewnie.
0
@tadzik447 Okazuje się, że licznik się zaciął :D
1
Z okazji mojej okrągłej liczby komentarzy, pan Kamil będzie miał dziś okrągłe zwycięstwo ;)
@July_6_BcN
0
@July_6_BcN ale nam się zawody zrobiły... :D
Ruka jaką kochamy ;)
O, już się skończyły :D
0
@July_6_BcN Jak nie dziś to jutro :P
0
@Luciano99 wypowiedział się jeden z najpopularniejszych użytkowników tego serwisu :)
1
@MOLESTA No i nie strzeliła :P
3
@Ignareks jest taka opcja i to od dawna
1
@LOPEZ16 najlepszy piłkarz na świecie gra w Miami ;)
1
Kacper Pitala o czarnych dziurach
1
@gumaz jak się można kłócić o te hieny?