tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500
Jestem ubogim człowiekiem
3
@mordini123 Wybili się na Małyszu niczym Tajner :P
0
@mkord chyba grubo wczoraj było ;)
3
@Cyzix Ja jak widzę nachalne reklamy to staram się omijać dane produkty :P
2
@Lukikiki Uważaj, bo jak zrobi kamehameha to będziesz musiał dziurę w ścianie łatać :P
13
Na Malediwach w ten sposób malują ocean
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/Ss92uPXmbWVXM4x5OkZ1lmGHzCd0miyG.mp4
1
@spiderman1899 Ta, ściągał od ciebie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@July_6_BcN Zastanawiałem się czy Cię oznaczyć, ale stwierdziłem, że Miodowe lata wyczujesz, nie myliłem się :D
1
Mężczyzna jest panem domu, a kobieta tylko elementem infrastruktury
1
@YNOSVT nie zepsują, tylko jak maila zmieni ;)
4
Rammstein – Cheri Cheri Lady AI Cover
1
@JimMorrisonFCB uważaj, żeby fraszki nie napisał
1
@VegetaPolska no coś tak zamilkł?
@July_6_BcN
2
@Bulbazaur17 Masz tu jeszcze amatorską wersję
6
Pozostało 19 dni do inauguracji sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Z tej okazji dziewiętnaste pucharowe zwycięstwo pana Kamila @July_6_BcN @mordini123 @Criss18Barca @VegetaPolska
3
@LionelKessie W pokoju
4
@FCB_dimiC Ukryta opcja madrycka to jest :P
5
@vangoor dupą :P
2
@kubix05 Mamaaaaaa
https://pl.pinterest.com/pin/freddie-mercury-mama--42502790225172994
0
@July_6_BcN To dobrze, ale wiem po sobie, że takie wpisy nie biorą się z niczego. Czasami może wpis wyglądać jak żart, ale faktycznie jest na poważnie.
0
@MessiForeverTheBest
Nie jestem wybredny jak częstują nie odmówię
Lecz najlepiej się czuje kiedy pije tanią wódę
Po co drogie wina, szampany z Guantanamo
Przecież po gorzale rano zrzygam się tak samo
1
@jaras121 Narracja była taka, że maseczki chronią przed zarażaniem innych, a nie zarażeniem siebie :P
0
@Stinger_ Może była tak brzydka, że nawet na Halloween musiała ryja zasłonić :P
0
@Criss18Barca A ja mieszkam obok cmentarza, co tu się odwalało to głowa mała :D
1
@Sapos93 Polska - Norwegia MŚ 2009 w piłce ręcznej :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wiedźmak na jakiego nie zasługujemy
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT80jrDQ0yEYEHxSUrb1lDSYZJUpRXAC53kOs6eDXDHzC_OgvSg
0
@July_6_BcN Mam nadzieję, że to tylko żart
1
Ale ten czas zasuwa :P
Dodałbym jeszcze wygrane pana Kamila w nadchodzącym sezonie :P @July_6_BcN
https://jbzd.com.pl/obr/4291133/jeszcze-troche