tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polacy po prostu chcieli chociaż raz rozegrać pięć setów ;)
1
No to Polska wygra po tie-breaku :)
0
I teraz pan Kewin się rozkręci.
0
@DonCarletto To
2
@Siedlec666 Włosi też
0
@kubix05 a ja nie lubię spaghetti
0
No to co? Zamiast wygrać 3:0, wygramy 3:1 ;)
0
@Fantastyczny Chłopiec masz na playerze i chyba canalplus
0
@Stinger_ Bo ci drudzy dużo lepiej nie grają
0
W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeerzysz
0
Jeden atak wyjdzie Kewinowi i lawina punktów ruszy
O proszę
1
@FcPortoFan1999 Bo @wpwelement czyha :P
2
Spodek odleciał!
3
@OskP W sumie to za chwilę
0
@spacer
3
@spacer Jaki tu spokój na na na na
0
@bohman819 tanio kupić, drogo sprzedać
3
Taka tu atmosfera jakby Polska za nieco ponad pół godziny zaczynała półfinałowy mecz mistrzostw świata ;)
2
Kacper Pitala o ośmiornicach
0
@MYTO wy to patointeligencja
2
@Capoeirista92 urzekła mnie twoja historia ;)
0
@ousmanedembele10 ale czy Barca w tamtym meczu też nie straci punktów?
1
@Sulimo Wiedźmin 3, Wiedźmin 1, Wiedźmin 2.
1
@Smrodek mnie też się kiedyś załamał czy tam pękł, ale to było po wielu latach użytkowania ;)
0
Za rok Wolverine ;)
2
@fanoflakers Może chciałby zostać selekcjonerem reprezentacji Polski :P
0
@SeWo77 Niskie trybuny są i woda ma gdzie odparować :P
0
@tbas Boisko nie padnie :P
2
@July_6_BcN A to dopiero letnia forma :P
1
@blakkudium a mogli zamknąć dach :P