0

Polacy po prostu chcieli chociaż raz rozegrać pięć setów ;)

1

No to Polska wygra po tie-breaku :)

0

I teraz pan Kewin się rozkręci.

0

2

@Siedlec666 Włosi też

0

@kubix05 a ja nie lubię spaghetti

0

No to co? Zamiast wygrać 3:0, wygramy 3:1 ;)

0

@Fantastyczny Chłopiec masz na playerze i chyba canalplus

0

@Stinger_ Bo ci drudzy dużo lepiej nie grają

0

W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeerzysz

0

Jeden atak wyjdzie Kewinowi i lawina punktów ruszy
O proszę

1

2

Spodek odleciał!

3

@OskP W sumie to za chwilę

0

3

@spacer Jaki tu spokój na na na na

0

@bohman819 tanio kupić, drogo sprzedać

3

Taka tu atmosfera jakby Polska za nieco ponad pół godziny zaczynała półfinałowy mecz mistrzostw świata ;)

2

Kacper Pitala o ośmiornicach


0

@MYTO wy to patointeligencja

2

@Capoeirista92 urzekła mnie twoja historia ;)

0

@ousmanedembele10 ale czy Barca w tamtym meczu też nie straci punktów?

1

@Sulimo Wiedźmin 3, Wiedźmin 1, Wiedźmin 2.

1

@Smrodek mnie też się kiedyś załamał czy tam pękł, ale to było po wielu latach użytkowania ;)

0

Za rok Wolverine ;)

2

@fanoflakers Może chciałby zostać selekcjonerem reprezentacji Polski :P

0

@SeWo77 Niskie trybuny są i woda ma gdzie odparować :P

0

@tbas Boisko nie padnie :P

2

@July_6_BcN A to dopiero letnia forma :P

1

@blakkudium a mogli zamknąć dach :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?