tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale @AxelF się wpieprzył między wódkę a zakąskę :P
https://zapodaj.net/plik-W4zDQ75EUD
3
@DonAndrzejos i dobrze, oby był nim jak najdłużej.
6
@Filipem albo pierwszego lepszego eksperta z la ramblii
4
I cyk. Katar pokonany w trzech setach :P
0
I cyk Polska 1:0 Katar
0
@Gary albo pędził swoją beemką 300km/h :P
0
Katar mocny jak Rumunia, a przynajmniej na początku meczu :P
0
Spodek odleciał! :P
1
@Encore Można by go jeszcze naturalizować, bo od czasu Zagumnego nie mamy fenomenalnego rozgrywającego, są dobrzy/bardzo dobrzy, ale czegoś im brakuje :P
4
@HarveySpecter jeżeli nie wpływa to na powrót do zdrowia i jest adnotacja, że chory może chodzić to można iść na WŁASNE wesele.
0
@Konradowskyy i pamiętaj o zasłanianiu ust Innosa.
2
@gumaz 2 razy ;)
0
@Hosh ja Barcelonie kibicuję znacznie dłużej niż od 2015 roku ;)
0
@Tasde Wychodzi na to, że częściej musisz ją kłaść przy takim wyniku :P
1
@APTAPT Z Tuskiem by się nie dogadał :P
0
@Batys Bardzo dobrze Cię zrozumiałem, Ty żartu nie wyłapałeś :P
0
@Batys tak jak każdy Barcy, zdaniem Madrytu :P
0
@mekston @adamek20151 nie patrzę na mecze Premier League, ale nie zdziwi mnie bezbramkowy remis
5
@fart tak, tak, a historyjki @Luciano99 są zabawne ;)
2
@fart Czyli stołeczni są jak zwykle faworyzowani, bez względu czy Warszawa czy Madryt :P
1
@Kasy To stąd te jego nieśmieszne historyjki, bo nienawodniony organizm głupieje :P
1
@Kasy Bo ma suche żarty, prawda?
0
@Safrani Chyba, że odwołają wszysktie mecze :P
0
@Ku84fcb tak znaki
3
Kacper Tomasiak, przyszły wielki mistrz skoków
@July_6_BcN ;) @Criss18Barca
2
@adamek20151 Panie, Dawid Kubacki dziś wygrał, Kamil Stoch był piąty, Aleksander Zniszczoł szósty, a do tego Anna Twardosz stanęła na trzecim stopniu podium ;)
0
@adamek20151 ale się ciepło zrobiło
2
@VegetaPolska @Mario96w @Gary taki koncert zagrali w Polsce na Przystanku Woodstock :P
0
@Gary W listopadzie grają w Krakowie, ale biletów już chyba nie ma :P Ja się załapałem, bo kupiłem kilka miesięcy temu :D
2
@Mario96w Podam kilka moich ulubionych w przypadkowej kolejności, oprócz tych, które Ty wymieniłeś. "Inmate 4859", "The Final Solution", "Carolus Rex", "Carolean's Prayer", "Panzerkampf", "Rise of Evil", "Wehrmacht", "In the name of God", "Nuclear attack" no i oczywiście piosenka od której zacząłem słuchać Sabaton, "Uprising" :P