tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Obecnie mam na 17 :P w czwartek/piątek zacząłem źle się czuć, wczoraj była tragedia, a dziś jest już elegancko :D Aspiryna działa jak w reklamie :D
0
@FcPortoFan1999 Byłem, ale mi przeszło. Chodzi o to, że mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby jej włączać.
0
Mam nadzieję, że ostatni raz w tym roku włączyłem klimę w pokoju :P
2
@buglikos Nie mamy szans, zajadą nas fizycznie i psychicznie. Nawet nie ma co próbować :P
0
@FcPortoFan1999 Ciężko czegoś tam nie śledzić skoro cała la rambla jest zaspamowana
0
Czyli podział punktów dwóch najbardziej obrzydliwych drużyn w ekstraklasie :P
0
@Remi70 Dla poznańskiego Lecha ;)
0
@Sulimo Legia też jest obrzydliwa, kto wie czy nawet nie bardziej :P
0
Jaki tu spokój
na na na na
1
Spodek odleciał! :P
0
@JanZagloba Słuchałeś piosenek "Egzorcysta" i "Egzorcysta 2"? :P
0
@JanZagloba Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić...
1
@spiderman1899 chyba na YouTube jest. To jest film o Lambercie.
2
@spiderman1899 Oglądałeś "Pół wieku poezji później"? O wiele lepsze jest niż twór netflixa
0
@kubix05 jeszcze jedna noc ;)
0
@PatrychoO chyba nigdy nie pobierałeś aktualizacji do Warzone :D
1
@RoberDzik Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie...
0
@A4ron Rosję mogli ze wszystkiego wyrzucić to dlaczego nie mogą właśnie izraela i USA? :P
0
@TR3YWAY żadnych prażynek i żadnego meczu, bo o 22:00 robota ;)
0
@Pablozeusz albo zrobić obraz w obrazie i samemu zrobić multiligę ;)
0
@tomek8756 na tym świecie nie ma pracy, którą bym lubił ;)
1
@AxelF między ignorowanych ;)
1
@AxelF nie wszystkich. Raptem cztery osoby
5
Wiatr kołysze w locie ćmy,
Wilki śpią mocno, że aż strach
3
@sergio5 I niech śrubuje ten rekord! ;)
0
@marcin62 Jeszcze jednego komentatora mam w ignorowanych i póki co to tyle :P
0
@adamek20151 wczoraj dodałem go do ignorowanych :P
1
@Kgorecki2500 Bo te jego historyjki są żenujące, a nie śmieszne.
3
Ale @AxelF się wpieprzył między wódkę a zakąskę :P
https://zapodaj.net/plik-W4zDQ75EUD
3
@DonAndrzejos i dobrze, oby był nim jak najdłużej.