0

@FcPortoFan1999 Obecnie mam na 17 :P w czwartek/piątek zacząłem źle się czuć, wczoraj była tragedia, a dziś jest już elegancko :D Aspiryna działa jak w reklamie :D

0

@FcPortoFan1999 Byłem, ale mi przeszło. Chodzi o to, że mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby jej włączać.

0

Mam nadzieję, że ostatni raz w tym roku włączyłem klimę w pokoju :P

2

@buglikos Nie mamy szans, zajadą nas fizycznie i psychicznie. Nawet nie ma co próbować :P

0

@FcPortoFan1999 Ciężko czegoś tam nie śledzić skoro cała la rambla jest zaspamowana

0

Czyli podział punktów dwóch najbardziej obrzydliwych drużyn w ekstraklasie :P

0

@Remi70 Dla poznańskiego Lecha ;)

0

@Sulimo Legia też jest obrzydliwa, kto wie czy nawet nie bardziej :P

0

Jaki tu spokój
na na na na

1

Spodek odleciał! :P

0

@JanZagloba Słuchałeś piosenek "Egzorcysta" i "Egzorcysta 2"? :P

0

@JanZagloba Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić...

1

@spiderman1899 chyba na YouTube jest. To jest film o Lambercie.

2

@spiderman1899 Oglądałeś "Pół wieku poezji później"? O wiele lepsze jest niż twór netflixa

0

@kubix05 jeszcze jedna noc ;)

0

@PatrychoO chyba nigdy nie pobierałeś aktualizacji do Warzone :D

1

@RoberDzik Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie...

0

@A4ron Rosję mogli ze wszystkiego wyrzucić to dlaczego nie mogą właśnie izraela i USA? :P

0

@TR3YWAY żadnych prażynek i żadnego meczu, bo o 22:00 robota ;)

0

@Pablozeusz albo zrobić obraz w obrazie i samemu zrobić multiligę ;)

0

@tomek8756 na tym świecie nie ma pracy, którą bym lubił ;)

1

@AxelF między ignorowanych ;)

1

@AxelF nie wszystkich. Raptem cztery osoby

5

Wiatr kołysze w locie ćmy,
Wilki śpią mocno, że aż strach



3

@sergio5 I niech śrubuje ten rekord! ;)

0

@marcin62 Jeszcze jednego komentatora mam w ignorowanych i póki co to tyle :P

0

@adamek20151 wczoraj dodałem go do ignorowanych :P

1

@Kgorecki2500 Bo te jego historyjki są żenujące, a nie śmieszne.

3

Ale @AxelF się wpieprzył między wódkę a zakąskę :P
https://zapodaj.net/plik-W4zDQ75EUD

3

@DonAndrzejos i dobrze, oby był nim jak najdłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?