pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podnosisz poziom tej strony takimi wypowiedziami, już sięga chmur.
0
Nie koniecznie. Przeczytałem jego posty pod tym newsem i faktycznie prowokuje (ale ilu tu było prowokatorów) ale nikogo nie obraża i argumentuje w większości przypadków sensownie, a niektórzy z kibiców Barcelony zaczynają dzień od wyzwisk. Nie staję w jego obronie, ale jego wpisy nie są poziomu (Real Najlepszy, Cristiano najlepszy, hala madrid) tylko głównie odpowiada na teksty innych. al Fayed: zarzucił stronie Realmadryt.pl że prezentuje prowokujące teksty z okładki to mu odpisał że taka jest okładka i tu nie ma nic prowokującego, co jest zgodne z prawdą. Z Tom30 pisal"powiedz mi kto poza kibicami FCB widzi te gwiazdy na boisku ktore beda klepac pilke przesz 80% a APOEL bedzie murowal...nie czaisz tego ze ludzie wola mecz otwarty z obu stron?" Przedstawił argumenty a ten napisał kompromitującą odpowiedź pozbawiona argumentów.
Może masz racje, że lepiej nie odpisywać, ale jak już pisać to jednak z sensem i nie zaniżać poziomu.
1
Występują tylko z opisem głównie Realu. To madryckie dzienniki a MD i Sport to katalońskie.
1
Juninho Pernambucano obawiałem się w meczu z Barcelona i niestety miałem rację. Wsadził bramkę z miejsca z którego bramka paść nie powinna a Valdes z wrażenia wpadł do bramki.
1
To go zdeklasuj argumentami. Chce koleś zaistnieć, połechtać swoje ego, to nie przestępstwo ale dziecinada. Wybierz drogę argumentów a nie wypowiedzi typu: "Rozwijaj się dalej jak papier toaletowy masz szansę zostać pisarzem". To nakręca tylko takie postaci a nas (kibiców Barcelony) jednak ośmiesza.
0
Jednak gość z tego co czytam nie obraża i dość dobrze przeważnie argumentuje. Wygraj z nim na argumenty a nie wzywaj do ucieczki :-)
0
Po prostu nie chcę się zniżać do tamtego poziomu, a tutaj połowa komentarzy to wyśmiewanie się z Realu albo ich kibiców.
1
Źle rozumiesz. Pisać można, ale akuratnie dzisiaj jest totalny hejt. Oczywiście Real to Real, więc nie jest to klub do sympatyzowania z nim, ale każdy prawie post to wyśmiewanie. Codziennie jest temat Realu bo to madryckie dzienniki (AS i Marca), ale jeszcze nie widziałem tyle pomyj wypisywanych pod "przeglądem Prasy".
0
Naprawdę przestańcie pisać o Realu. To jest strona Fc Barcelony. Po jednym meczu z RSSS piszecie bzdury, że Real się sypie, że koniec Realu, że atmosfera tam jest straszna itd... Po pierwsze nikt tu w Polsce nie wie jak jest naprawdę, po drugie co was to obchodzi. Patrzmy na siebie. Real w ubiegłym sezonie zaczął słabo a skończy z dwoma pucharami, Barcelona miała różnego rodzaju afery w zeszłym roku, a Abidal pisał że wiele spraw w klubie nie wychodzi na światło dzienne. Kibicujmy i cieszmy się z gry FC Barcelony a nie śmiejmy się że komuś się podwinęła noga. Ich poziom (kibiców Realu) pokazuje kampania głosowania przeciwko Barcelonie jeśli chodzi o canal+ , nie zniżajmy się do tego poziomu.
1
Polska reprezentacja ze względu na "poprawność polityczną" nie zagrałaby z tą drużyną.
2
Ale ja to napisałem, że o ceny (z i do) można mieć pretensje. Jednak osobą odpowiedzialnego kto przychodzi i odchodzi z klubu jest obecnie LE. Enrique chciał wzmocnień na PO, powiedz kto mógłby się nadawać na tą pozycję z zawodników na świecie za ceną 5 mln i jego rodzimy klub wydaje zgodę? Jeśli Alves odejdzie za rok, to na PO zostaje tylko i wyłącznie Montoya, a Barcelona ma bana na transfery, więc ratowali się zawodnikiem, który nie kosztował za dużo i był kupiony w ostatniej chwili, czy były przy tym machlojki , nie wiem, ale LE nie był przeciwny temu transferowi.
Ort.
1
ok, jakoś to przeżyję :-)
mam nadzieję że Ty również
2
Za Suareza wzięto mniej niż była klauzula, za różnicę praktycznie kupiona Rakiticia. Do Zubiego można mieć pretensje że za mało wyciągnął za swoich-byłych piłkarzy, albo że za dużo dał przy sprowadzeniu, ale nie że sprzedał czy sprowadził niewłaściwych, za to odpowiada Luis Enrique.
2
Oprócz ter Stegena, wszystkie były pomysłem lub zyskały pełna akceptację LE. Nie wierzę, aby jemu narzucono zawodników, których by nie chciał. Po to było spotkanie przed jego zakontraktowaniem, gdy Zubi był u niego w domu na kolacji, gdy był trenerem jeszcze innego zespołu.
Chcesz powiedzieć, że narzucono mu zawodników - napisz których ??
Może jestem naiwny.
3
Przecież to nie pomysł redakcji
1
Takich chciał Enrique, a nie że takich mógł sprowadzić Zubi.
2
Zubi jest odpowiedzialny za przeprowadzenie transferów, ale kto do klubu przyjdzie lub odejdzie to kwestia Enrique. Najśmieszniejsze są hejty gdy jeden z nowych nabytków zrobi super akcję a drugi zrobi błąd.
Rakitic - świetne podanie - dobrze że Louis Enrique go sprowadził, świetny transfer
mathieu - złe zagranie - szkoda, że Zubi go sprowadził , fatalny transfer.
Jak któryś się sprawdzi to zasługa Enrique, jak któryś się nie sprawdzi to wina Zubiego.
1
Sądzę, że jedno i drugie, dzieci łatwiej zmanipulować.
5
dziękuję za szacunek,
1
Już jest. Rozpocząłeś nowy watek. Nie możesz żyć bez pisania czegokolwiek na jego temat ?
1
hehehe, Churchilla tutaj dawno nie czytałem :-)
24
Większość pytań idiotyczna a przynajmniej infantylna, ale odpowiedzi jeszcze gorsze.
Podam przykład:
Czy Barcelona dokonała dobrych zakupów?
TAK-62 procent
Czy obecna linia defensywna jest lepsza od tej z poprzedniego sezonu?
TAK-86 procent
Czy obecny środek pola jest lepszy od tego z poprzedniego sezonu?
TAK-87 procent
Czy obecny atak jest lepszy od tego z poprzedniego sezonu?
TAK - 91 procent
Jaką ocenę wystawiłbyś Zubizarrecie za jego pracę podczas tego lata?
75 procent negatywnie
W opinii internautów większość uważa że Barcelona dokonała dobrych zakupów, prawie 90 % uważa, że Barcelona wzmocniła się we wszystkich pozycjach (obrona, pomoc, atak), a dyrektor sportowy odpowiedzialny za przeprowadzanie transferów dostaje 75 procent negatywnych komentarzy.
1
Tego byłem pewny że zakonczysz dyskusję, wystarczylo przytoczyć twoje niespojne teksty. Na większość moich uwag nie odpowiedziales, ale tego się spodziewałem.
1
Poza tym ciągle nadinterpretujesz moje słowa i starasz się z tej nadinterpretacji wyciagnać jakieś nieprecyzyjne wnioski, baa, nawet mi zarzucić coś, co jest totalnie bez sensu.
o Rakiticiu napisałem, że nie wywiązywał się z zadań ofensywnych i tyle, a o asekuracji ty pierwszy pisałeś, więc skoro teraz na jego stronie ejst pomocnik to przyznajesz że wcześniej przez lata Alves grał bez jakiejkolwiek asekuracji i musiał być wszędzie na swojej stronie.
1
Pomału tracę cierpliwość Nie da się rozmawiać , jak ktoś nie rozumie zwykłego tekstu, poza tym nie rozumie tego co sam napisał.
Dalej nie rozumiesz o czym sam piszesz i to jest jeden z problemów tej dyskusji."w pierwszym moim poście (rozumiem,że cały czas mówimy o wciąż aktualnej dyskusji) tłumaczyłem,czemu Alves mógł zagrać tak swobodnie w ataku,a Alba-nie. Następnie wytknąłem 2 błędy w obronie Alvesa..." "W drugim poście podkreśliłem fakt,że Rakitić wykonywał dobrą robotę w środku pola", W trzecim napisałem najdobitniej jak potrafiłem,co mi sie nie podobało w grze Alvesa,... Dalej piszę: "Więc skoro ty wytykasz błędy Alby-ja poczułem się w obowiązku,by wytknąć błędy Alvesowi."
A pod tym napisałeś: ":"W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI TEJ BEZNADZIEJNEJ DYSKUSJI KRYTYKUJĘ ALVESA TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA NIEPOTRZEBNE WRZUTKI".
Piszesz o błędach Alvesa, piszesz o rakiticiu który miał go asekurować, wymieniasz sytuacje obronne Alvesa a po tym wszystkim podsumowujesz to, że KRYTYKUJESZ ALVESA TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA NIEPOTRZEBNE WRZUTKI - chyba jednak nie rozumiesz co piszesz.
1
do momentu aż się nie zejdą w lidze mistrzów w fazie pucharowej
2
Fabregas to jednak jest coś dużo innego.
Nie było presji klubu na jego pozostanie. Luis Enrique go nie widział w składzie lub zgodził się na jego odejście. Może Rakitic mu bardziej pasuje.
kwestia Figo była zupełnie inna - głównie finansowa, a zachowanie Mou jako trenera Chelsea i Realu to zupełnie inna sprawa.
2
Gdzie ja ciągle krytykuję Albę ?? Napisałem pod dwoma meczami że Alba słabiej bronił czy atakował podpierając się statystykami i wydarzeniami boiskowymi. Krytyka różni się od hejtowania.
1
gdzie ja tu krytykuję Albę ??
Nie jestem fanem Alvesem, mimo że tak się może wydawać, a jedynie sprzeciwiam się bezpodstawnej hejterce, która jest tu od miesięcy uprawiana.
1
jaką krucjatę ?/
Gość pisze:
"pomyśl co by było z akcji po ziemi, gdyby Alves zamiast wrzucić, podał do Leo czy innego kolegi."
Więc mu przypomniałem idealne podania po ziemi z ostatniego meczu których koledzy nie wykorzystali.
jakiś problem ??