1

@MessiForeverTheBest Arbeloa :-)

0

To kto teraz ? Zidane, Klopp ?
Edit, już jest Arbeloa

0

@Sparrow101 biorąc pod uwagę ostatni klasyk to fakt ten mecz był bardzo dobry w jego wykonaniu. Żeby była jasność ja młodego nie hejtuje bo to ogromny talent i przyszłość Barcy, ale czasami jego lekkomyślność mocno irytuje.

0

@Azazel_Pazuzu no skoro podpisał Kontrakt, wykonuje pracę i bierze za to pieniądze to raczej powinien być dojrzały i zachowywać się odpowiedzialnie. Te zabawy z Mapetem nie były potrzebne.

7

Gdyby nie głupia strata Yamala to Frenkie pewny by nie musiał faulować. Fakt, że zrobił to bardzo brutalnie i bezmyślnie, no ale strata w takim momencie meczu po kolejnym nic nie wnoszącym dryblingu to kolejny dowód, że młodemu coś się mocno odkleiło pod kopułą.

1

@szopen779 bez przesady Święcicki jest świetny, ten drugi to raczej madryciok, ale „Święty” nie jest stronniczy. To ile wnosi swoją energią jest nie do podrobienia.

1

Brawo drużyna, brawo Trenerze! Vamos

0

O Boże jeszcze ten…. Oby tam wymodlił formę

3

Wszystko wina Yamala.

0

Zmiana dla mnie kompletnie niezrozumiała, właśnie zszedł nasz najlepszy obrońca.

0

Wchodzi Mapet myśle, że to się tak nie skończy.

0

@Jakub82 zabrakło cm i tyle, ciężko tutaj mówić o jakiś błędach.

4

Ja pierdole co tu się odwala.

5

Lewyyyy! Zawsze pewny!

2

Tak się kończy brak jednego solidnego obrońcy, mijał ich jak tyczki.

4

On zapomniał jak się strzela ? Zadrybluje się na śmierć…

0

@ka3fcb zgadzam się, ale to jest finał więc trzeba zachować nieco więcej powściągliwości, a tu niektórzy jeszcze przed meczem zastanawiają się czy Alonso poda się do dymisji.

2

@ZIBI88 ja rozumiem, że to święta wojna z białymi, ale aż tak lekceważąco bym nie podchodził. Równie dobrze możemy mieć wylew w obronie i szybko nas skarcą. Uważam, że szanse są wyrównane.

0

Hmmm nie podyktował jeszcze karnego ? Zastanawiające…to sie może dzisiaj zmienić.

0

@BORO_12 owszem, ale to było w erze Amoriego, z którym się nie dogadywał

5

@LukaszFan myślę, że trochę przesadzasz. Ma o wiele mniej szans, aby pokazać się z dobrej strony i brakuje mu regularności. Jak na ten czas, który dostaje wykręcił solidne liczby.

0

Pytanie czy sam Rashford tego chce. Jesli Solskjaer obejmie Man Utd to Marcus moze zechcieć wrócić do Anglii.

0

@VinDiesel co się dziwisz ? gra na pozycji Yamala, który musi grać od deski do deski bo takie warunki wynegocjował wspólnie z Mendesem.

0

@seicel widać, że mało meczów barcy oglądałeś w zeszłym sezonie, które komentował Pan Readaktor. Nie ma sensu z Tobą dyskutować.

0

@Rupert_Haubica kto to taki ?

1

To Atletico zasługuje na grę w finale, ale niestety piłka bywa niesprawiedliwa.

0

Czy jest na świecie bardziej toksyczny i znienawidzony piłkarza na świecie niż Vincius ?

0

@seicel oczywiście, wszystko rozumiem i ogarniam nie mniej jednak śmieszą mnie takie porównania, szczególnie ze strony typa, który był w zeszłym sezonie mocno stronniczy. Naprawdę cieszę się, że nie muszę go słuchać w canal +

0

@Lucyffffer1922 pewnie masz rację…tylko martwi mnie ten trend ludzi co łyknął nieco tv i wydaje im się, że są ekspertami futbolu.

3

Oglądam ten mecz i wracam myślami do pseudo eksperta Tomasza Cwiakaly, który w jednym z meczów białych porównywał Asencio do Ramosa i Ceballosa do Krossa :-). Cóż, pozostaje jedynie uśmiechnąć się z przekąsem i zadać pytanie gdzie są te „tuzy” futbolu ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?