novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FanVictoraIbarbo raczej nikogo w Europie nie stać, aby przejąć jego absurdalne zarobki. Jeszcze, żeby ta
kasa szła w parze z umiejętnościami…
2
@Patry10 bo Lewy zapycha budżet płacowy i zarabia nieracjonalne pieniądze jak na piłkarza w tym wieku. Zostaje Dusan i Rekin, na ligę hiszpańską i puchary w zupełności wystarczy. A Vlahovic ma 25 lat i podpisanie takiego zawodnika za darmo to znakomity deal.
1
Za darmo to uczciwa cena. A tak na serio to wiadomo, że trzeba będzie mu zapłacić za podpis i frycowe agentowi, ale myślę że jest tego wart oczywiście pod warunkiem „racjonalnych” zarobków. Na tym powinna polegać polityka transferowa tego klubu - szkolimy gwiazdy i podpisujemy wolnych zawodników, inaczej nie pozbędziemy się długów.
5
Teraz to głębokie rezerwy City, ledwie 7 meczów w PL, ale potencjał i doświadczenie ma, a takich ludzi nam teraz trzeba. Mimo szczerej sympatii jakim darze naszych śo to daleko z nimi w tym sezonie nie zajedziemy. Fajnie jakby Ake dał się namówić na pół roczną przerwę od PL i wybrał Hiszpanię.
6
Tego typu kierunki raczej nie dla Roberta ze względu na działaności żony. W kraju z taką religią jej mozliwosci zawodowe byłyby mocno ograniczone. Fajnie jaby Lewy na koniec kariery zagrał jeszcze w Europie. Plotki mowia o Milanie i to wydaje sie dobry kierunek.
2
@Kaisuj to nie tylko chodzi o środkowych obrońców to co grają w defensywie Kounde i Balde też wola l pomstę do nieba. Kounde trochę się broni bo robi wiatr w ofensywie, ale Balde jest obecnie całkowicie bez formy. Wzmocnienie obrony to temat na już jeśli chcemy poważnie myśleć o trofeach w tym sezonie. Pytanie tylko jak Lapcio „poukłada” finanse.
1
Transfer doświadczonego środkowego obrony to powinien być priorytet w styczniu.
0
@xavi890 a jakie to ma znaczenie, że był spalony ? Sam fakt, że taka akcja miała miejsca w naszym polu karnym po kolejnym wylewie linii obrony.
0
Jak można grając w 10 i prowadząc 2:0 dopuszczać do takich sytuacji ??
0
@Barcelonista94 dziwi Cię to ? Przecież tak jest od początku sezonu.
3
Linia obrony to poziom b klasy. Jak Villareal w końcu się wstrzeli to wszyscy wyjadą na duchową pielgrzymkę do Izraela.
0
@Gacu95 no jak się wikła w drybling z 3 przeciwnikami i traci piłkę to jak to nazwiesz ? Żeby było jasne jestem ogromnym fanem jego talentu, ale czasami jego gra trochę irytuje.
0
Ciekawe jaką wersję Yamala dzisiaj zobaczą kibice ? Genialnego wirtuoza czy irytującego jeźdźca bez głowy z rezygnacją wymachujacego rękami.
1
@mati15d oby tak było bo narazie Fermin po kontuzji wygląda bardzo przeciętnie.
2
Barca bez Pedriego to jak City bez Rodriego. To jest niesamowite ile może znaczyć jeden zawodnik.
0
@PatrykBarca no i jest się czego bać - szybki odbiór, bezpośrednie podanie = naszą defensywa nie lubi takiej gry
0
@Markiewicz_10 z nami byle leszcz mocno się spina, więc pewnie zagrają mecz życia. A swoją drogą i tak nie mają szans na awans w LM i stawiają na ligę.
0
Coś czuję, że po takiej akcji szybko murawy nie powącha. Jedyna nadzieja, że ktoś wypadnie z powodu kontuzji.
1
@JUNIORcom no jak tak dalej będzie szło to zapewniam Cię, że żaden z wymienionej trójki dzisiaj nie odpocznie
5
Wystarczyło nieco miejsca i jest gol.
2
A przy takich faulach Varu nie ma ?
0
@sopa10pl Trzeba mieć pomysł na „autobus”, a u nas od wielu lat takiej koncepcji nie ma.
0
Nie ma miejsca i od razu tracimy koncepcję na grę. Przy skutecznej kontrze i wylewie naszych obrońców będzie ciężko cos tu ustrzelić.
0
@lukkobe czyli przed nim jeszcze 3 lata gry na wysokim poziomie, czyli dla nas w sam raz. Na ligę hiszpańską, która aktualnie trochę odstaje od Europy taki grajek w zupełności wystarczy.
0
@BORO_12 poszukaj sobie w Internecie kolego, sporo się wypowiadał na temat powrotu na ławkę trenerską i raczej nie prędko mu do tej roboty.
0
@takisobiektos Ty przeczytałeś co napisałem ? W swojej wypowiedzi powielasz to co nadmieniłem czyli powrót do Anglii i tylko Liverpool.
2
Klopp wypowiedział się publicznie, że jeśli wróci na ławkę trenerską to tylko do Anglii i do jednego klubu - Liverpool. Dziękuję. Można się rozejść i zakończyć te spekulacje.
0
Nie patrzmy na białych bo to kompletnie nie nasza sprawa. Zwróćmy uwagę na to jak zagrał nasz rywal w LM, który ogral 3cie w lidze Villareal 3:2. Jest się czego bać Panie i Panowie.
0
Cubarsi to koniecznie musi odpocząć bo to nie ten sam zawodnik co w zeszłym sezonie. Przy Inigo wyglądał bardzo dobrze, ale w parze z Martinem jest cieniem samego siebie. Gdzieś zgubił formę i pewność siebie. Czas na zmianę, może Christensen, ale to pewnie z Flickiem się nie uda. Ciekawe o co chodzi z Duńczykiem ?
0
@Aranjo Raphinia nie miał tylu błędów co Yamalek, ale dobrze zgodzę się w jednym, że bura należała się też Cubarsiemu, bo zagrał równie źle, a o tym Kosa chyba nie wspomniał ;-)