1

@tutajBagno
Jeśli nie uda im się zarejestrować nowych nabytków do 1 września to kolejna szansa będzie dopiero w styczniu. Oznacza to ze albo rozwiążą kontrakty, chociaż nie wiem na ile jest to prawnie możliwe, albo przesiedzą 4 miechy na trybunach co brzmi jeszcze bardziej absurdalnie. O ile Memphis rozegrał całym sezonu w OL to Garcia będzie miał kolejne 6 miesięcy w plecy. Pytanie, który z profesjonalnych grajków może sobie na to pozwolić ( pomijam Umtitiego ). Wszyscy stracą włącznie z Komanem, który mial obiecane wzmocnienia, a tak naprawdę zostanie z „gruzem”. No ale trzeba wierzyć ze się uda....

1

Klub wierzy że wygra wszystkie sierpniowe mecze bez nowych graczy....Podejrzewam ze to się będzie ciągnąć do końca okna transferowego.

0

Czas na rejestrację m.in. Depaya mają do piątku, a w związku z kontuzją Aguero i późnym powrotem Garcii istnieje szansa, że jeszcze Emerson się załapie. https://www.football-espana.net/2021/08/09/barcelona-new-signings-la-liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?