0

@Andrzej00 okno transferowe nie jest jeszcze otwarte. Spokojnie, Barcelona uwielbia sagi.

3

„Pomarańczowy Cesarz” wręczający puchar. Współczuję zwycięzcom przyjmowania czegokolwiek od tego człowieka.

18

Jeszcze Fati i Ter Stegen.

3

Gdzie jest ten napadzior warto 150 mln ?

4

Jakby przyszedł Barcola to spokojnie można pożegnać Raphinie.

3

Czyli transfer stopera już mamy. Teraz tylko ten skrzydłowy z Ekwadoru i można zamykać biura i zamawiać pizzę.

0

@Cyzix pisałem juz o tym, bez trenera to nie będzie funkcjonować.

0

@Spider_Man no przecież działa, Jan Virgil za paczkę chipsów i czapkę gruszek na dalszy handel. Z takim budżetem robi chłop co może.

0

@Kgorecki2500 spójrzmy prawdzie w oczy. Na papierze, po tych wzmocnieniach kadrę mają mocarną, a my bez głębi z gruzem na ławce. Wszystko w rękach tego bufona z Portugalii, jak to poukłada to na pewno wpadną im jakieś trofea.

1

@fazzzi no bo właśnie na takie egzotyczne talenty będzie nas pewnie stać to Barcy B. A od nowego sezonu dalej będziemy zajeżdżać 11 piłkarzy i utrzymywać nierobów grzejących ławę takich jak Urus i pewien Niemiec z nowymi włosami.

3

Buczec to oni będą mogli na zarząd jak nie wzmocnimy Flickowi drużyny. Jak narazie kluby ze stolicy mają na papierze bardzo silne składy, a my poza linią obrony i skrzydłowymi, biedę w obronie i gruz na ławce.

2

No pewnie, nie musisz się bać bo grzanie ławy masz opanowane do perfekcji i tam wyglądasz najlepiej.

0

No Real będzie miał mega pakę w obronie, a że Mou lubi grać defensywnie to moze być ciężko za jego kadencji.

0

@zibi jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi lub jak w tym przypadku w biurze. Sprawa odejść przepłaconych zawodników nadal w lesie, więc dopóki nie posprzątają budżetu płacowego to jeszcze zaczekamy na ewentualne transfery.

0

Nie sądzę by Flick postawił na obrońcę, który nie umie bronić i nie trzyma linii spalonego.

1

@Czarny_ck ciekawy pomysł, ale mocno szalony biorąc pod, że Fort i Espart nie reprezentują narazie poziomu pozwalającego mieć komfort w linii defensywy. Jeśli chcemy myśleć o LM w przyszłym sezonie to nie możemy sobie pozwolić na takie eksperymenty.

0

@FanVictoraIbarbo weź sobie nie żartuj, pretensje do tego, że smutny i żałosny klubik ma pokładane finanse, a my jeden wielki burdel bo przepłacamy zawodników zapychając tym samym budżet płacowy. Barca sama jest sobie winna i nadal nie potrafi wyciągać wniosków - Araujo, nawet Fermin, który mając ledwo co podpisany kontrakt dostaje w ciągu jednego sezonu kolejną podwyżkę. Później płacz bo nie możemy dać poważnym zawodnikom gwarancji rejestracji.

0

Jak zwykle albo noga go boli, albo głowa bo ma tyle trosk i zmartwień. Parodia nie piłkarz, a Barca zamiast go pogonić to jeszcze przedłuża z nim kontrakt i podwaja zarobki. Zaraz jak nie już będzie to najlepiej opłacany środkowy obrona głębi rezerw.

3

@redman83 nie potrafią z nami wygrać to stosują takie chwyty. Czego się spodziewałeś po takim klubie jak Real Madryt rządzącym przez Pereza ?

2

@bartulek98 w stosunku do Balde to jest top obrońca, a na ten nędzny poziom jaki reprezentuje la ligi w zupełności wystarczy.

2

Alvarez - Here we go!

2

@FanVictoraIbarbo Apostoł czyli Araujo ? xD

6

@Bogan bo Barca wprost uwielbia zapychać budżet płacowy, a później kombinuje jak może aby zarejestrować nowe nabytki. Nic nie zrobisz taka filozofia i tyle.

1

@RobertNieLewandowski nie przesadzaj, Atletico ma zajebista kadrę włącznie z głębią składu, tylko wypalenca na ławce, który preferuje taki, a nie inny styl gry.

1

Dobra to się pewnie będzie ciągnąć do końca sierpnia.

3

Casus Griezzmana, przepłacić, żeby później oddać za grosze albo za darmo.

0

@kejdzi pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą, proste. On to już chyba będzie taki europejskim tułaczem.

8

Oby tak się stało. Naprawdę nie warto dla tego gościa rozbijać banku. Za taką kasę można wzmocnić obronę 2 solidnymi zawodnikami.

0

@Cules69 Fermin bodajże w zeszłym roku przedłużył kontrakt i po niespełna kilku miesiąc dostaje podwyżkę. Nie wiem czy to dobra strategia zważywszy na zapchany po korek budżet płac.

10

Przypadek podobny do Fermina, który strzelił dwa gole w Pradze i dostal w nagrodę podwyżkę, a później na jakiś czas zapomniał jak celnie kopnąć piłkę. Sami sobie zaciskamy finansowany bat na szyi, ale jak widać Barca nie potrafi inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?