novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot wiek w tym przypadku nie ma znaczenia i tutaj zgodzę się z @Cvzx niestety taka rzeczywistość. Bez względu na wiek, dwukrotna operacja tego samego kolana to poważna ingerencja i lekarze walczą w zasadzie wyłącznie o jego sprawność, a nie jakieś wybitne osiągnięcia w sporcie.
2
Jeśli czeka go kolejna operacja to w zasadzie koniec jego kariery. To kolano już nigdy nie będzie takie jak przed zabiegiem. Zdrówka Gavi!
0
@krzakov A Ty widzę wiesz więcej skoro jesteś taki pewny swego, ciekawe skąd taka wiedza ? Może byś rozwinął wypowiedź o jakieś solidne argumenty ?
4
@krzakov porównywanie Guiu do Fermina to jak porównywanie Oriola z Pedrim
0
@Qbic17 kolejna opinia trochę z kapelusza. Chelsea ma w końcu solidnego trenera, liga topowa, do której La Liga nie ma w ogóle podjazdu. Myślę, że ma większe szanse na regularna grę niż w Barcie. Fermin to solidny i waleczny grajek i uważam, że spokojnie odnajdzie się na wyspach.
0
@CurryTheGoat30 a dlaczego ? Mają solidnego trenera, który w końcu posprzątał ten bałagan. Poziom ligi o wiele wyższy niż w Hiszpanii jak będzie dawał radę to może się tylko rozwinąć i zaliczyć mega progres. Jesli Maresca przedstawi mu projekt, w którym będzie podstawowym graczem to rozwinie się mocniej niż w Barcie gdzie nie może liczyć na regularną grę.
0
@CurryTheGoat30 Laporta to polityk więc takie szopki i ogłaszanie różnych dziwnych rzeczy czy obietnic bez pokrycia to jego chleb powszedni.
0
Bramkarz Levante ocena na Flashscore ponad 8.0 czyli kolejny z meczem życia.
5
Trochę niepokojące, że Kounde jest zmiennikiem Erica, oby to nie początek jakiegoś konfliktu z trenerem.
7
Do wszystkich co oczekują, że w pierwszej kolejce, przy 37 stopniowym upale ogramy Majorkę 15:0 tylko dlatego, że gramy z przewagą 2 zawodników, ludzie czas się obudzić lub odstawić to co bierzecie w nadmiarze.
2
@Bartula Jaka jest szansa na to Real będzie miał kolejny tak słaby sezon jak ostatnio ? Nikogo nie wolno lekceważyć, a tym bardziej białych. Gramy swoje i zobaczymy co będzie
0
Kounde w nagrodę za podpisanie kontraktu grzeje ławę.
0
@VAMOS1899LaMasia Podobno Inigo miał już rok temu ofertę z Arabii, ale postanowił zostać i dobrze na tym wyszedł bo wygrał prawie wszystko z Barca. Pewnie był świadomy, że moze w tym sezonie nie dojeżdżać i dlatego zdecydował się na emeryturę. Nie sądzę, aby ktoś z klubu naciskał na jego odejście.
6
I tu trzeba Lapciowi przyznać rację. Bez większych sprzedaży udało się bez cyrków zarejestrować dwóch kluczowych piłkarzy. Brawo dla Deco.
1
@michal26 myślę, że Rash zacznie mecz na ławce, a na szpicy zagra pewnie Rekin.
2
Jules przedłużył kontrakt, wpłynęło 11
mln za Trinacao, na pewno to wystarczy do rejestracji Garcii i Marcusa. Reszta pewnie pod koniec okienka. Do ogarnięcie jeszcze wypożyczenie Penii i przedłużenie kontraktu De Jonga.
0
@barceloniak_radom Wojtuś to sobie poczeka do końca okienka transferowego. Podobnie jak Rashford i Martin.
1
@majkiii to pewnie nie wcześniej niż pod koniec okna transferowego.
3
@tbas bo to jedyny kandydat i ponoć nie ma chętnego na kolejną kadencję :-D
0
Priorytetem to powinna być rejestracja wszystkich zawodników, a nie tylko jednego.
2
@ProMILs no Real Betis został wyjaśniony w finale, a Athletic w półfinale przez United, z którym przegrać tak dotkliwie to jednak mega wstyd.
3
@Matt_i1992 masz prawo się ze mną nie zgadzać, ale przypomnę tylko finał Chelsea - Real Betis i chyba jeszcze większy gwałt dwumecz Athletic - Manchester United, który przez większość część sezonu był w dole tabeli, podczas gdy Athletic to czołówka ligi hiszpańskiej.
6
@Matt_i1992 o jakiej rywalizacji hiszpańskich klubów piszesz ? Jak słusznie zauważyłeś tylko 3 kluby moga o coś walczyć w Europie - Biali, My no i Atletico. Reszta to kompletne dno i wodorosty, a to wszystko przez Pana ze zdjęcia. Europa już dawno odjechała i raczej z takim zarządzaniem i chorymi przepisami pozostałe kluby z Hiszpanii będą dostawały mega oklep w pucharach.
0
Rash to chyba w tej chwili najszybszy gracz Barcelony. Nie wiem, czy ktoś go dogoni w tym sezonie. Oby zdrowie dopisało i będzie dobrze.
2
@DJ1992 on zawsze był mega szybki.
5
Jakby nie chciał to by nie odchodził, tylko szkoda że za darmo. Myślę, że jest świadomy swoi możliwości i być może obawia się, że nie powtórzy takiego sezonu. I tak zdobył najwięcej w Barcie. Dzięki, za ten sezon Szef!
1
@PachoHerrera tylko, że my go sprzedajemy a oddajemy za darmo. Trochę szkoda.
0
@KubiXxX 1,5 roku bez regularnej gry w wieku 33 lat. Tutaj nie ma mowy o powrocie do regularnej gry w Bramce. Jest on rzeczywiście myśli o mundialu to powinien odejść zimą do klubu, który zagwarantuje mu pewne miejsce w bramce.
2
@Cules69 jak cyrk, skoro Real może kupować kogo chce i nie ma absolutnie problemu z rejestracją. Mało tego ich aktywność na rynku pewnie się nie skończyła :-D
1
@Sapos93 Oczywiście, ale Rashofd sam dla siebie nie może być kontuzjogenny, chyba że będzie brutalnie faulował innych zawodników wg tego co napisałeś :-)