novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guillegavira jak zawali mecz to wszyscy Ci co go chwalą będą go oddawać za paczkę chipsów. Jestem sceptycznie nastawiony do tej decyzji i trochę mi szkoda tego chłopaka, bo to bodajże 3 mecz na tej pozycji. Głowa będzie się dymić i jak dotrwa bez babola to będzie sukces.
0
@slayer bądźmy poważni on tu gra bo mamy problemy finansowe i grać kimś trzeba. W normalnych okolicznościach gość byłby do bardzo głębokiej rotacji. Oby zamknął mi dzisiaj usta świetnym występem, ale obawiam się że dostanie wylewu i coś odwali.
0
Oby udźwignął presję bo jak nie to dołączy do Araujo w klubu leczenia stresu pourazowego. Co by nie mówić to został rzucony na bardzo głęboką wodę.
0
Wiadomo trzeba wierzyć w zwycięstwo, ale patrząc zupełnie obiektywnie nie jesteśmy faworytem w tym spotkaniu. Niby to Barca, powrót na Camp Nou, ale wielu zawodników zgubiło formę i to nie ten sam zespół co jeszcze parę miesięcy temu zdolny odwracać losy meczu Atletico złapało formę i jeśli wykorzysta nasze słabości (których wiele) to boleśnie nas zweryfikuje. Przegrać wszystkie mecze z drużynami z topu też będzie miało swoje konsekwencje w dalszej perspektywie. Jak siądzie mental to będzie ciężko wygrzebać się z dołka.
1
@Filipem co by nie mówić o De Jongu to wprowadza więcej spokoju niż niepewny z powodu braku minut Casado.
2
To chyba najważniejszy mecz w tym roku. W przypadku wygranej drużyna powinna się dźwignąć z tego psychologicznego dołka.
2
@AduŚ07 po to do klubu przybyli jego agenci, aby tak nie było ;-) za niego i tak dużo nie weźmiemy. Gość jest spalony, może jakaś słabsza liga w drużynie z głęboko cofniętą obroną.
1
@Chudini123 wrócimy do tego wątku po jutrzejszym meczu :-D
1
@xavi890 nie moja to oczywiście decyzja, ale chyba wolałbym już Christensena, co prawda nie lewonożny, ale z większym doświadczeniem
1
@Chudini123 Obyś miał rację. Podziwiam takich optymistów. Obawiam się jednak, że jutro będzie surowa lekcja dla Maldiniego i pewnie dołączy do żałoby Urusa.
1
Tylko nie duet Martin - Cubarsi, obaj niepewni i „elektryczni” w swoich decyzjach. Pogonic Urusa bo z niego i tak już nic nie będzie i w styczniu koniecznie kupić doświadczonego środkowego obrońcę, bo samym atakiem to my nic nie ugramy.
1
@MaFCB i poza Bayernem mamy najwięcej strzelonych goli w lidze niby drobnostka, ale warto o tym wspomnieć ;-)
4
@AlvaroHanso niestety, ale możesz mieć rację. Nawet jeśli tak się stanie to za ostatni sezon powinni postawić mu pomnik biorąc pod uwagę to w jakim stanie organizacyjnym i finansowym jest od wielu lat Barca.
3
@Sinirsey bez przesady. Casado w tej formie i nieograny Bernal to tykająca bomba w środku pola.
0
@th@les „Mam czasem wątpliwości, czy ludzie czytającego co komentują, czy łapią za klawiaturę po przeczytaniu tytułu.”
Ja też mam takie wątpliwości…
1
No dobra Martin zagrał jeden dobry mecz z dość przeciętną drużyną, ale żeby od razu robić z niego Maldiniego ?! Bądźmy poważni. I tak we wtorek pewnie siądzie na ławce. W bloku obronnym nie ma lidera, tam jest straszna dziura i koniecznie trzeba wzmocnić zespół o doświadczonego środkowego obrońcę.
3
Hansi już się zastanawia co będzie we wtorek. Biorąc pod uwagę kryminał w linii defensywy ( poziom b klasy) i rangę przeciwnika, łatwo nie będzie, a to ostatni w tym roku mecz z klasowym przeciwnikiem .
1
Widać, że drużyna bez formy, oby dotrwać jakoś do końca roku. Narazie bardzo słabiutko to wygląda.
1
I teraz będzie obrona Częstochowy!
2
Żeby taki zespół jak barca tracił takie gole ?!
4
@LinekMichal dokładnie, dopiero teraz widać ile dla tej defensywy znaczył Inigo. Trzymał wszystkich krótko ze ryj. Przy nim taki Cubarsi wyglądał świetnie, a w tym sezonie nie czuję się już tak pewnie bo nie ma solidnego partnera.
0
@xavi890 niewiele się interesuje drużyną ze stolicy Hiszpanii to nie wiem, ale dzięki za oświecenie.
11
@Persempretito musi zagrać chociaż 15-20 minut żeby złapać rytm meczowym.
9
Piękna wygrana. Wielki brawa dla drużyny i Trenera dla wielu debiutujących na Camp Nou to było wyjątkowa chwila.
1
@Cules69 Fermin dobre mecze przeplata słabszymi. Yamalek jednak bardziej regularny.
0
No niestety, ale co poniektórym sodówka uderzyła do głowy. Coś czuję, że ten sezon boleśnie ich zweryfikuje.
8
Dwa razy operować to samo kolano, to nie wróży dobrze.
1
@karolek981 skoro klub milczy tyle czasu w tej sprawie to pewnie dobrze nie jest.
2
Takie są właśnie skutki braku solidnych obrońców. Zamiast wzmacniać to co powinno być najważniejsze przy tak wysoko grającej linii obrony klub przeładował środek pola.
3
Nie oglądam, ale czytam że był atak na kolano. Mam nadzieję, że staw cały, a nasz zawodnik przeżył.