0

@mint nie wszyskim gra się lepiej. Niektórzy ją Jules przysypiają na boisku.

0

@Kyonego jasne, ale weź pod uwagę jak oni się świetnie bronią i ile tracą bramek. Nawet jak będą mieli gorszy dzień to i tak przy naszej ultraofensywnej grze będą mieli swoje szanse z kontry.

0

Może rzeczywiście czas na rachunek sumienia i zastanowienie się nad zmianą taktyki pod mocne zespoły. W tym sezonie ograliśmy jeden raz Real, Atletico i Newcastle, a resztę spotkań z naprawdę mocnymi zespołami w plecy. Nie da się grać cały czas tak samo tym bardziej bez kluczowych graczy do tej taktyki.

3

Atletico już tego nie wypuści. Jakie jest prawdopodobieństwo, że odrobimy te 4 bramki bez straty gola ? Przy naszym stylu niestety niewielkie. Pewnie będziemy bardzo naciskać, a dla nich to woda na młyn. Jedna skuteczna kontra i zjazd do bazy. I jeszcze ta marna atmosfera na Camp Nou, zero dopingu.

4

Pozazdrości Atletico takiego dopingu. Widać robotę ultrasów, a u nas zaspani turyści.

0

@bronx przecież Atletico tak gra od lat. On nic nie zmienia, pressing i skuteczne kontry. Wszyscy tak grają przeciwko nam i jeśli są skuteczni to kończy się tak jak dzisiaj. Nie doszukiwałbym się kunsztu taktycznego u Simeone.

0

Dzisiaj przegraliśmy PK, oby w sobotę nie stracić pozycji lidera.

0

Sorloth i Baena :D

5

Var w Hiszpanii - sprawdzanie gola przez 10 minut.

0

@Metalowy14 to byłem miedzy innymi ja :D

0

Nie da się grać bez Pedriego i Raphini. Proste. Trzeba wyjść na drugą połowę i zabić ten mecz bo to się naprawdę może skończyć 7 lub 8 w plecy.

1

Kończymy udział w pucharze króla po 45 minutach. Oby to się nie skończyło dwucyfrowo.

3

Tak, myślę, że wcisną nam dzisiaj 5. Kubeł zimnej wody na pewno się przyda

3

Gramy bez Serca - Rapha i pluc - Pedri

0

@Pin0chet zmienią na czerwo.

6

Obawiam się, że możemy dzisiaj przyjąć 5tke.

0

Mówiłem, że te koszulki pechowe.

1

Fajne te koszulki, ale kojarzą mi się z klęską na Stamford Bridge. Oby dzisiaj było inaczej.

13

Oni są jacyś mocno przewrażliwili. Wg mnie ta wypowiedz nie ma negatywnego podtekstu.

0

@Rob1234 myślę, że w lidze włoskiej jak najbardziej. Zobacz co w milianie wyczynia Modric, a gość ma 41 lat.

2

@jeonek w taktyce Simeone może zagrać każdy bo nie jest ona zbyt wyszukana.

0

Oby bezpiecznie do celu!

0

@R_da_Souza_Faria niby tak donosi internet, że to problem z kolanem. Miejmy nadzieję, że nie.
Edit: a jednak to kolano :-(

0

Marcus pewnie nie zagra, oby to nic poważnego.

1

@ZuczekFCB1899 taki jest futbol i to jest w nim piękne. Pamiętaj, piłkarze to tylko ludzie zawsze mogą mieć gorszy dzień.

21

Jutro Real dostanie 2 karne i bilans się wyrówna. Ten sędzia to w ogóle mocno zagubiony, potykał się o piłkę, przerywał akcje. Wyglądał jak nowicjusz.

6

Pięknie Mareczku!

15

Na Muriqego tylko i wyłącznie Araujo bo inaczej będzie bida.

3

Obyś nie przegrał z pubaglią! Zdrowia młody człowieku.

0

Ocena 6 dla Hansiego ?! Co to się będzie działo jak Trener w końcu przegra ? Przewidujecie oceny ujemne ?
To nie wina Flicka, że w kolejnym meczu marnujemy tyle okazji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?