mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sławomir już był :)
0
Jack Daniels mordoooo, żyj coś :)
3
Zróbcie sobie wszyscy jakaś konferencje na Skype :)
18
Tylko, że Kane to typowy napadzior, na którego pracuje drużyna, a Firmino bardziej pracuje dla drużyny. Takie moje zdanie.
3
Mogę się mylić, ale w Hiszpanii są te całe klauzule, no więc skoro są, a ktoś chce z niej skorzystać, to chyba musi się z tym kimś (kogo chce kupić) skontaktować.
Edit: kolega ładnie Ci wyjaśnił szczegółowo. Ja w dużym skrócie
0
No dobrze, ale sugerujesz, że ktoś ten wiatr reguluje? Nie ogladam zbyt często skoków, słyszałem już wiele, że jednych faworyzują innych nie, no ale chyba z wiatrem to nic nie mogą zrobić? Chyba, że robią wałki przy przeliczaniu tego na punkty. Nie wiem, jeżeli jesteś lepiej doinformowany, możesz napisać.
0
Dobrze, ja to rozumiem, inni mieli dodane jeszcze więcej, natomiast Kobayashi miał warunki praktycznie bezwietrzne, a mimo to, wielu uważa, że jego dobry skok to zasługa tylko wiatru :)
Kraft miał chyba lepsze warunki od niego, też podobno jest w formie, a nawet się nie zbliżył do Japończyka.
5
Jaki płacz o wiatr:)
Dostał 0.1 za wiatr, więc praktycznie nic, ale no tak, nie można przyznać, że ktoś jest lepszy, zawsze jakieś insynuacje.
0
Niestety ten tv nie ma takich ustawień, głos jest, obrazu nie ma. Widzę w google, że to dość popularny problem bez rozwiązania praktycznie.
Ale dzięki za chęci Panowie.
1
Witam. Dostałem ostatnio pegazusa i próbowałem podłączyć do TV bezpośrednio, ale nie było żadnej reakcji. Poczytałem, że do tych "nowszych" tv potrzebna jest przejściówka euro-chinch. Kupiłem, podłączam i jest dźwięk, ale nie ma obrazu. Czy ktoś może miał taki problem i go rozwiązał, lub ma jakiś pomysł jak to naprawić? Nie ukrywam, pograłbym w Mario, czy w czołgi :)
1
Z całym szacunkiem do Bellerina i Arsenalu, ale kolega mówił top3 a nie 4 :)
1
To bardzo fajnie, miło się to czyta panowie :)
6
Tak z innej beczki. Byli u Was kolędnicy? Jakieś dzieciaki przebrane śpiewające chociaż po zwrotce kolęd? U mnie nic, a na halloween to była jakaś plaga.
0
Powiem Ci skąd mają, żebyś się już dalej nie kompromitował.
Pierwszy dochód księdza wikarego, to wypłata za naukę w szkole. Druga to ofiarą od wiernych, ktorzy zamawiają mszę (przychodzi babcia i daje na mszę za dziadka np.). No i wspomniana przez Ciebie kolęda.
To tak na szybko. Jak Cię bardziej to zainteresuje to się dowiem dokładniej.
7
Nie warto dyskutować, skoro gość jest przekonany, że 100% tacy idzie dla księdza. Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz głupot.
9
Benio, ogółem*
0
Teraz przez święta to nie wiadomo jak z tym będzie, ja czekał zazwyczaj 2 dni robocze
0
Może wypłacił:)
0
Chyba, że tak. Ale co do drugiej części wpisu, to nadal tak myślę :)
7
Człowieku ale Ty się osmieszasz z tą obroną Valverde. Alena jeszcze piłki nie dotknął praktycznie, a Ty piszesz, że trafiona zmiana. Serio?
Coś mi się wydaje, że Valverde by Ci napluł w twarz, a Ty byś mówił, że deszcz pada.
0
Inter wrrrr.....
3
Nie wiem czy to by było wzmocnienie. On moim zdaniem ma teraz łatkę przegrywa i buraka. Będąc prezesem jakiegokolwiek klubu nie chciałbym mieć takiej osoby pod sobą.
0
A ja nie pamiętam tego meczu, dzięki za przypomnienie :)
W 26 minucie powinno być 4-0, a tak przegrali
Już w 6 minucie 2-0 powinno być, niewykorzystane sytuacje się mszczą :)
1
Bez zaglądania w statystyki chyba najwięcej punktów straciliśmy z RSSS zwłaszcza na wyjeździe.
2
Lille
PSV
Atletico
Lechia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie musisz sobie odpowiadać i oznaczać małpą do kogo piszesz, wystarczy, że klikniesz "odpowiedz" osobie, która Ci odpowiedziała.
0
Zrób pizze, jak urozmaicisz składnikami to będzie dobrze wyglądać :)
0
Tego się obawiam właśnie. Martwi mnie podejście do gry byalego i snaxa, chłopaki "coś tam" wygrali, hajs się zgadza na koncie, więc nie ma w nich wielkich ambicji. Obym się mylił.
0
Najprawdopodobniej dzisiaj poznamy nowy skład Virtus.Pro w CS:GO.
Wiele wskazuje na to, że będzie to wyglądać następująco:
- Byali,
- Michu,
- Snatchie,
- Snax,
- TOAO.
No jestem ciekaw co z tego będzie.