La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

1

Kiedy ostatni raz oddaliśmy jakiś talent z La Masi a potem stał się zawodnikiem z topu? czyt. klub jakiś z top 3 najsilniejszych lig europejskich i regularnie tam gra.

9

@DonAndresFCB Thiago. Tylko, że on w zasadzie był już w pierwszej drużynie. Jeśli patrząc z samej La Masii to chyba Bellerin, Fabregas?

2

@DonAndresFCB Bezpośrednio z La Masii to Bellerin, Fabregas...

1

@Gaucho Z całym szacunkiem do Bellerina i Arsenalu, ale kolega mówił top3 a nie 4 :)

12

@mrboom TOP 3 lig, a nie zespołu w TOP 3 w lidze :)

1

@DonAndresFCB Z topu chyba tylko Thiago i Bellerin. Natomiast Bartra gra super w Betisie, Grimaldo pewnie ostatni sezon w Portugalii i jakaś lepsza liga.

3

@DonAndresFCB Icardi, Keita Balde, Pedro

3

@BigShaq Icardi i Keita jak najbardziej, ale Pedro przecież grał z powodzeniem w pierwszej drużynie :)

1

@SeeleyBooth Nie doczytałem. Mój błąd, sorry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?