mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wpisałem w google "19 złoty brutto, ile to netto, umowa o pracę" i mi pokazało na jednej stronie 16 zl, a na drugiej 13.50
Ktoś wie od czego to zależy i skąd ta różnica?
0
Indiana Pacers.
1
Byle do 17 i weekendzik :)
Trzymajcie się ciepło w te chłodne poranki!
1
Widziałbym go w składzie na Real, tam takich jak on potrzeba:)
2
Jordi Alba MOTM według mnie!
0
A na kogo, ogłoszono zmianę, gwizdy, schodził Arthur, to były brawa, potem wbiegł Vidal i znów gwizdy
1
Gwizdali na niego jak wchodził na boisko
2
Vidal po wejściu 2 straty
2 sekundy po stracie, piłka odzyskana
Szanuję:)
0
Ten wiersz/przyśpiewka(?) to Ci wyszedł/szła nie ma co :D
1
Co gość ich tam porobił:o
3
https://zapodaj.net/b67ab94a5332e.jpg.html
Rozwiąż rebus:)
1
A nie myślałeś o zmianie otoczenia? W większym mieście jest więcej rzeczy do roboty, a jak masz fach w ręku, to że znalezieniem pracy nie będzie problemu.
4
Trochę duzo czasu zajmują Ci te obowiązki domowe, musisz jakoś to skrócić.
Masz jakieś hobby? Grasz z kumplami w piłkę? Masz dziewczynę, gdzieś ja zabierz,. Może spróbuj czegoś nowego w życiu, jakiś nowy sport, albo cos innego, zależy co lubisz.
58
https://zapodaj.net/8326eda7d8bb4.png.html
Jakie to prawdziwe... Czy są tu jacyś Janusze?:)
0
Trudno się dziwić, gość wygrał w piłce wszystko co możliwe. Osiągnął szczyt, na który weszło tylko niewielu. Poprostu brak mu motywacji. Jest takim typem człowieka i już się tego nie zmieni.
Moim zdaniem skoro ma taką smykałkę do interesów to powinien zakończyć karierę i się spełniać w tym kierunku. Byłoby to profesjonalne podejście.
3
Damianex, jakoś tak się nazywa ten użytkownik
1
Zażyczy kolego.
4
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/356902498386449/
Kiedy masz tylko kilka miesięcy, a twoim idolem jest Neymar.
6
Ja tylko wspomniałem o wydarzeniu sprzed 40 lat, nie wygłosiłem nigdzie tezy, że był on dobrym lub złym człowiekiem/papieżem, więc nie rozumiem po co się uruchamiasz.
44
40 lat temu Karol Wojtyła został wybrany na Stolicę Piotrową
0
Oglądałem ten tie-braek w Zawierciu, piękne widowisko i emocje:)
0
W sobotę w Zawierciu był mega mecz. W tie-braeku Rzeszów wygrywał chyba
12-6, żeby przegrać 13-15. Jeden gość wszedł na zagrywkę i sobie nie poradzili, a hala wypełniona po brzegi kibicami, którzy nieśli swoich mega dopingiem.
0
Śmiesznie się słucha Hajty, który wytyka błędy (czasami niesłusznie) naszym reprezentantom, mając przed oczami jego występ na MŚ z Portugalią
0
Ale ostatnio z Portugalią jak wszedł Grosicki i Błaszczykowski to potrafiliśmy stworzyć jakieś zagrożenie.
A dzisiaj znów, nie ma z kim grać z przodu. Lewy dostaje piłkę i komu ma ja zagrać? Tak zawsze na skrzydło do turbo piłka by szła i może coś by tam się wydarzyło.
30
O której Polska gra? Narazie jakiś trening Włochów pokazują.
0
Drogba do Napoli, za darmo ;)
2
Chyba się nie da. Możesz tylko przesłać dalej.
0
Może paradoksalnie to wpłynie pozytywnie na drużynę, a Pique się ogarnie po tej przerwie reprezentacyjnej.
Oby tylko, kolejny uraz stopera nie doszedł, bo wtedy dopiero będzie nieciekawie.
0
Tak.
1
Liga Narodów to osobny turniej, jego wyniki nie mają żadnego wpływu na ME.
Zwycięzcy 4 grup z Ligi A, zagrają w final four, natomiast drużyny, które zajmą 3 miejsce, spadają o ligę niżej. Analogicznie w niższych ligach.
A o tym kto zagra w ME, zadecydują osobne eliminację. Grupy zostaną rozlosowane 2 grudnia w Dublinie.