0

Wpisałem w google "19 złoty brutto, ile to netto, umowa o pracę" i mi pokazało na jednej stronie 16 zl, a na drugiej 13.50
Ktoś wie od czego to zależy i skąd ta różnica?

0

Indiana Pacers.

1

Byle do 17 i weekendzik :)
Trzymajcie się ciepło w te chłodne poranki!

1

Widziałbym go w składzie na Real, tam takich jak on potrzeba:)

2

Jordi Alba MOTM według mnie!

0

A na kogo, ogłoszono zmianę, gwizdy, schodził Arthur, to były brawa, potem wbiegł Vidal i znów gwizdy

1

Gwizdali na niego jak wchodził na boisko

2

Vidal po wejściu 2 straty
2 sekundy po stracie, piłka odzyskana
Szanuję:)

0

Ten wiersz/przyśpiewka(?) to Ci wyszedł/szła nie ma co :D

1

Co gość ich tam porobił:o

3

1

A nie myślałeś o zmianie otoczenia? W większym mieście jest więcej rzeczy do roboty, a jak masz fach w ręku, to że znalezieniem pracy nie będzie problemu.

4

Trochę duzo czasu zajmują Ci te obowiązki domowe, musisz jakoś to skrócić.
Masz jakieś hobby? Grasz z kumplami w piłkę? Masz dziewczynę, gdzieś ja zabierz,. Może spróbuj czegoś nowego w życiu, jakiś nowy sport, albo cos innego, zależy co lubisz.

58

https://zapodaj.net/8326eda7d8bb4.png.html

Jakie to prawdziwe... Czy są tu jacyś Janusze?:)

0

Trudno się dziwić, gość wygrał w piłce wszystko co możliwe. Osiągnął szczyt, na który weszło tylko niewielu. Poprostu brak mu motywacji. Jest takim typem człowieka i już się tego nie zmieni.

Moim zdaniem skoro ma taką smykałkę do interesów to powinien zakończyć karierę i się spełniać w tym kierunku. Byłoby to profesjonalne podejście.

3

Damianex, jakoś tak się nazywa ten użytkownik

1

Zażyczy kolego.

4

https://www.facebook.com/FangolPl/videos/356902498386449/

Kiedy masz tylko kilka miesięcy, a twoim idolem jest Neymar.

6

Ja tylko wspomniałem o wydarzeniu sprzed 40 lat, nie wygłosiłem nigdzie tezy, że był on dobrym lub złym człowiekiem/papieżem, więc nie rozumiem po co się uruchamiasz.

44

40 lat temu Karol Wojtyła został wybrany na Stolicę Piotrową

0

Oglądałem ten tie-braek w Zawierciu, piękne widowisko i emocje:)

0

W sobotę w Zawierciu był mega mecz. W tie-braeku Rzeszów wygrywał chyba
12-6, żeby przegrać 13-15. Jeden gość wszedł na zagrywkę i sobie nie poradzili, a hala wypełniona po brzegi kibicami, którzy nieśli swoich mega dopingiem.

0

Śmiesznie się słucha Hajty, który wytyka błędy (czasami niesłusznie) naszym reprezentantom, mając przed oczami jego występ na MŚ z Portugalią

0

Ale ostatnio z Portugalią jak wszedł Grosicki i Błaszczykowski to potrafiliśmy stworzyć jakieś zagrożenie.
A dzisiaj znów, nie ma z kim grać z przodu. Lewy dostaje piłkę i komu ma ja zagrać? Tak zawsze na skrzydło do turbo piłka by szła i może coś by tam się wydarzyło.

30

O której Polska gra? Narazie jakiś trening Włochów pokazują.

0

Drogba do Napoli, za darmo ;)

2

Chyba się nie da. Możesz tylko przesłać dalej.

0

Może paradoksalnie to wpłynie pozytywnie na drużynę, a Pique się ogarnie po tej przerwie reprezentacyjnej.

Oby tylko, kolejny uraz stopera nie doszedł, bo wtedy dopiero będzie nieciekawie.

0

Tak.

1

Liga Narodów to osobny turniej, jego wyniki nie mają żadnego wpływu na ME.
Zwycięzcy 4 grup z Ligi A, zagrają w final four, natomiast drużyny, które zajmą 3 miejsce, spadają o ligę niżej. Analogicznie w niższych ligach.

A o tym kto zagra w ME, zadecydują osobne eliminację. Grupy zostaną rozlosowane 2 grudnia w Dublinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?