mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On już dawno się skończył, tylko widocznie kasy brakuje i stąd te walki. Szkoda, bo kiedyś był naprawdę szanowany.
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
1
Według mnie, Ronaldo chce być na każdym kroku chwalony i gloryfikowany. W Madrycie ciągle był "smutny" i czegoś mu brakowało. W Turynie strzelił wspaniała bramkę przewrotką i dostał owacje od kibiców. Może pomyślał, że skoro kibice przeciwnej drużyny go docenili, to co będą robić jak będzie ich piłkarzem?
Ja sobie to tak wymyśliłem:)
No bo jak miał odchodzić z Realu, to były głosy że może United, bo tam mu było dobrze, albo MSL, Chiny, Katar za hajsem, a tu nagle ni stąd nie z owąd Juventus
24
Jedyny słuszny kandydat w nadchodzących wyborach:
https://zapodaj.net/c0dbe810008a8.jpg.html
0
Ja bym to wypłacił
Valencia na 7 meczów, 5 remisów
14
Siatkarze :).
0
Jest ktoś może w posiadaniu linka do streama, który będzie działał poza granicami UE?
Czy na słynnym Reddit soccer stream coś znajdę?
1
Nie oglądałem, ale patrząc na statystyki to du** nie urywa;)
34
Połowa La Ramblii:)
1
Tylko żeby znów nie odwalili jak z Argentyną, z 14-11 na 14-16..
Do boju Polsko!!
1
Wiemy.
4
https://www.facebook.com/142175459239413/posts/918737271583224/
Krótkie podsumowanie współpracy na linii Hazard-Morata
0
A raczej jego brakiem:)
1
Mogę się mylić, ale jak chcesz poprawić szybko kondycję, to tym sposobem, o którym mówisz, może Ci się nie udać.
Kiedyś na treningach robilismy kondycję, to biegaliśmy wokół stadionu, ale szybszym tempem. Nie musisz dużo biegać, bo możesz przebiec nawet 15 km ale jak będzie to strasznie wolne tempo, to nic Ci to nie da.
Najlepiej właśnie zwiększać tempo.
Dobre są też sprinty. Zrób np sprint 100 metrów na 80% możliwości. Odpocznij z minutę-dwie i znów sprint. I tak z 10 razy np.
8
Hahaha, no, pewnie ktoś wbije o 21 i napiszę "proszę szybko o link, bo właśnie wróciłem do domu. P.s jaki jest wynik?" :)
0
Chyba już padł;)
Ale dziwne, bo zawsze się zaczyna 30 minut przed meczem, a dzisiaj już od samego rana;)
1
Jest napisane*
*Bez spiny ziom:)
1
Do boju Polsko!
Szkoda, że nie z Rosją, w dniu dzisiejszym jakbyśmy im lanie spuścili, to by było coś pięknego:)
2
Payet:)
0
Nie mam pojęcia, mam tylko nic+
23
https://www.facebook.com/135010893177571/posts/2444896252189012/
Link do bramki;)
1
Dzisiaj o 14 na Canal+sport 2
Jutro o 20:55 na Canal+ 4k ultra HD
Wtorek o 16 na Canal+sport 2
0
No to elegancko, z fartem koleżko:)
0
To trzeba było dom stawiać:)
4
Jak długo w Polsce będzie dochodzić do takich sytuacji?
Jest z nami Pani ABC XYZ, która to pani?
:)
15
Uważajcie co podpisujecie
https://zapodaj.net/a33c72789f7c4.png.html
2
https://zapodaj.net/60c84cf3bda62.jpg.html
Paco wczoraj z bramką, a takie zdjęcie wrzucił Łukasz :)
2
Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie
Odsiadywał 15 letni wyrok, był 92 razy na przepustce i na takim wyjściu właśnie zamordował kolejną kobietę i dziecko.
1
Canal+sport 2 kolego
0
Po czym to stwierdzasz, że nie grałem w piłkę? Chyba nie zaprzeczył że uderzenia z falsza to techniczne kopnięcia?
Co do bramki, chyba jednak masz rację:)
0
Nie, ja się śmiałem bo Pan Strejlau bardzo się zachwycał nad strzalem, a według mnie piłka mu zeszła. Jak znajdę jakiś link to podeślę
Oczywiście nie wykluczam opcji, że się mylę, ale w powtórkach jakie widziałem to odniosłem wrażenie, że poprostu piłka mu zeszła. Wielu zawodników w takiej sytuacji uderza z prostego podbicia, wątpię, żeby taki młokos chciał tak technicznie uderzyć piłkę, no ale może jednak