mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Xabi dzięki za zdjales Viniego zamiast Rodrygo który grał gówno i dzięki za dałeś Mbappe i Gilera którzy nie zrobili jednej dobrej akcji.
1
@Messiah10 dużo groźniejszy był Vinicjusz, każda jego akcja praktycznie było jakieś zagrożenie
1
@norbi77 gość jakby podejmował na boisku i poza nim lepsze decyzje to byłby 40proc lepszy (wyliczone z mojego wzoru)
0
@turhiay dobra ale to nie ma związku , było to skrajnie głupie i niekonieczne. Jakby nie podnosił nogi to też by przerwał tą akcję, o to chodzi.
1
@czarny20 jeszcze setki jak zwykle nie strzelił
2
@AdrianFCB10 dlatego go za duże pieniądze nie bierzmy, to trzeba strzelać takie piłki. Prawie to przegraliśmy
1
No dobra ciężko mi się cieszyć troszkę patrząc na końcówkę , ale się jednak cieszę.
Yamal w meczu z Interem gdzie wygrywamy idzie na siłę na bramkę , wali w słupek, następnie idzie kontra i przegrywamy dalej półfinał. Dziś? Yamal idzie na autostradę ale wyczekuje Mbappe żeby go aktorsko minąć, przegrywa ten pojedynek, traci piłkę. Na ratunek biegnie De Jong któremu odkleja się bo może wziąć przerwać akcje czysto ale woli jednak podnieść mogę w kolanie Mbappe czerwo. KU*WA CZY ONI sobie robią jaja ? Później albo wcześniej raszford w stylu Dembele nie strzela czegoś co ja dziś w wieku 37 lat strzelam z palcem. Później jeszcze dwie akcje Realu to praktycznie setki, czy wygrywamy to fartem ? I tak i nie. Cieszę się ale przez lzy bo mam wrażenie że nie uczymy się na błędach. Fuks że Real jest taki słaby obecnie,.bo w premier league przegrywamy ten mecz.
@NeroTFP1 @Safrani musiałem się wygadać.
1
@jack_herrer Araujo tego nie udźwignie , zawali coś i będzie samobojstwo
0
@Arden wygląda groznie
4
Kierwinski znowu w formie:
https://www.facebook.com/share/r/1Ew55LZZQu/
1
@Krzysztof1987 tu głównie o hajs chodzi, może jakieś alimenty mu wlepia i z automatu sobie odlicza spora część wypłaty i ma takie myślenie że nie odpuści ani grosza bo i tak jest dojony
1
@Frimpong tak pełna zgoda. : )
7
Guler wyceniony wyżej niż Pedri, fajnie tam mają , kolejny ranking rodem złota piłka.
4
co za beka , co to jakiś sponsorowany ranking cen? Jak jakis placek może być warty więcej niż najlepszy pomocnik na świecie młodego pokolenia a może i w ogóle. NEGREIRA!
1
@Aragorn33 no bo jest przy władzy przecież wiesz jak to działa. Za PIS siedział we Włoszech i udawał chorego
0
@FcPortoFan1999 on zawsze zawodzi przecież
1
@Aragorn33 z kasy z POL NORD czyli taki Roman Hood.
3
@Roobo prezes ewidentnie minął się z powołaniem, widać te dynamiczne ruchy.
1
@Sysia11 Ferran może nie tyle co jest lepszy, ale ma dobre liczby i na pewno jest za darmo.
2
@Safrani moja opinia jako fanboya Bosaka wydaje się nie być obiektywną. A tak zupełnie na chłodno (spróbuję). Widzę wpis uzytkownika Tasde a nie widzę jakiś linków, bardziej wiarygodnych dowodów a niestety wole posłuchać o geopolityce (polecam dr Orzeł w radiu WNET) niż weryfikować wiarygodność tych super newsów :)
Zakłądając jednak że jest w tym sporo prawdy, to zasadniczo nie jestem jakoś zszokowany. Jak wybierają prezydenta to też musi mieć tak zwaną "prezencję" , lepiej więc mieć studia niż ich nie mieć. Ładną buźkę przy okazji też - choć tu nie oceniam. Czy można zrobić na legalu studia? Można, szczególnie będąc młodym człowiekiem jak ma się na to czas. Będąc czynnym politykiem pewnie jest to trudniejsze i poszukiwane są drogi na skróty. Nie popieram, wręcz neguję. Czy to dla mnie coś zmienia. No zasadniczo nie zmienia. Słucham Krzysia często i widzę jak dobrze jest zawsze przygotowany czego wielki dowód dał ostatnio u Rymanowskiego także zasadniczo totalnie nic to nie zmienia że studiów nie ma, ale źle o nim świadczy że chciał iść na skróty. Dla wyników. Dla ludzi to ma znaczenie (tych mniej światłych paradoksalnie).
Teraz uwaga ode mnie
Przypominam że ta Pani jest ministrem:
https://www.rp.pl/polityka/art41717341-katarzyna-kotula-sklamala-w-sprawie-wyksztalcenia-na-stronie-widniala-bledna-informacja
No nic mnie już nie jest w stanie zaskoczyć, takich i o wiele wiele poważniejszych przypadków naruszeń było wiele.
Teraz pytanie, Czy Konfa to nowa jakość, trochę tak, trochę nie. Na pewno są mimo wszystko najmniej skompromitowaną partią, a tak na marginesie to ostatnio trochę mój umysł dystansuje się od konfederacji, potrafię dostrzec pojedyńcze ruchy obecnej administracji które są dobre dla Polski a to jest dla mnie kluczowe.
Może mimowolnie trochę bronię Krzysia ale pozostanę przy swoim, no nie ma w Polsce lepiej przygotowanego polityka niż on, nie jest leniem. Nie może być leniem mając każdy temat w studiach TV opanowany najlepiej z gości.
0
@Traba727 prawda? 15znaków
1
@BorzyKrzys osobość narcystyczna coś w ten deseń. Socjopata, również coś w ten deseń, i zwykły oszust.
1
@Arden uuuu, czyli proszę, przynajmniej hipotetycznie rozpad NATO staje się realną alternatywą niemożliwą dla wiekszości przemądrzalców z tej strony ale i ogólnie ze środowiska eksperckiego w mediach również.
3
Vinicius to najgorszy typ człowieka abstrahując odsytuacji z Simeone w ogóle. Tymi słowami zgrywa twardziela, bije "sprytnie" w najczulszy punkt i wie doskonale gdzie uderzyć co pokazuje jaką jest szują - dla mnie to takie troche poniżej pasa. Innym razem on zostanie wyeliminowany, taki to sport. A najlepsze jest to , że odrobine krytyki w jego stronę i gość jak dziecko ryczy, wiecznie zasapany z pretensjami, no masakra. Życzę mu żeby już nigdy nic nie wygrał.
0
@norbi77 trochę obiektywizmu. Real gra piach i owszem ale my też wygrywamy mecze .. w których gramy piach. Taki jest futbol, trochę mniej podniety i mniej nienawiści mimo wszystko, bo wynik tego meczu był w pewnym stopniu do przewidzenia. Życzę im źle ale nie zaklinam rzeczywistości..
0
@Consigliere dokładnie to powiedzą
2
@Barceloniarz987 niby wyglądamy spoko ale pamiętaj o naszej defensywnie niestabilnej jak..
0
@messicocacola skąd takich ludzi biorą powiedz, wygrali to wygrali, nas cisnął espanyol, to był wstyd.
0
@The Game 10 a espanyol z nami nie marnował ?
1
@Safrani no właśnie a ja niestety za dużo jem mąki (choć i tak ograniczam) a i slodycze czasem (uzależnienie) choć walcze z tym i sam ze sobą :/ psiecko narazie odpada, nie mam nerwów chyba na to , ale wlasnie zgodziłem się wziąć psa szefowej na ferie na tydzien więc zobaczymy ;d dobry sprawdzian.
Co do zdrówka dzięki za radę :)