mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani to prawda , jestem tego samego zdania. Tylko tutaj wchodzi prosty mechanizm. Nie każdy kto zarobi 20tys na miesiąc a jest wyborcom KO jest w stanie sobie odjąć i zrozumie to - niestety.
1
@Safrani to prawda, ale Balcerowicz powiedzmy delikatnie kojarzony z tym środowiskiem już grzmi o konieczności rezygnacji z tego świadczenia z powodu prawie 300mld deficytu. No zobaczymy sam jestem ciekaw co to będzie. Równie ciekawe jak rozwinie się temat Trumpa, Grenlandii i tej całej Rady Pokoju co dalej. ciekawy wpis zamieścił Kawecki na fb na ten temat dzisiaj, nie wklejam bo już nie chce mieszać wątków.
1
@Safrani ja na miejscu Tuska bym tak własnie zrobił jak piszesz w ostatnim zdaniu. Mentzen w swoim błędzie usuwa 800 plus przez co jego poparcie realnie spada do 6-7procent znów. Pytanie czy w dalszej perspektywie utopienie Sławka coś KO daje?
1
@Safrani chyba że KO będzie miało koalicjanta, obecnie mają lepsze wyniki niż PIS i to wyraźnie
0
@Safrani no nie wiem właśnie czy będą rządzić. W Polsce mamy chory klimat obecnie bo nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie stworzyć koalicję a nikt nie ma większości. Śmiem jednak twierdzić że mimo iż na papierze prawica ma 50% (pis, konf, braun) to oni nie stworzą koalicji, jak zawsze. Natomiast mimo różnic nie wykluczałbym że ta sztuka znów uda sie KO z przybudówkami typu lewica, może znow powstanie coś nowego na wzór Hołowni - jest jeszcze czas do wyborów :)
Nazwa Imperium Kontratakuje to niezły odjazd ;p
1
@Safrani no zaprosił, ogólnie no cóż, możemy się oburzać ale prędzej czy później musimy zacząć rozmawiać z Rosją. My tego nie zrobimy to zrobią to jak zwykle inni a my zostaniemy wydymani. Merz chyba przedwczoraj:
"Jeśli uda nam się przywrócić pokój i wolność Europie, jeśli w końcu znajdziemy równowagę w stosunkach z naszym największym europejskim sąsiadem, mówię o Rosji, jeśli zapanuje pokój, jeśli zostanie zapewniona wolność – jeśli to wszystko nam się uda, to Unia Europejska, my w Niemczech zdamy ten kolejny test i będziemy mogli z ufnością patrzeć w przyszłość"
https://wpolityce.pl/swiat/751039-szokujace-slowa-merza-ws-rosji-prof-nowak-przestrzegalem
coraz ciekawsza się robi ta rozgrywka. Budzisz skomentował ta wypowiedź Merza jako potencjalnie podważającą powojenny porządek geopolityczny, ponieważ Niemcy jak wiadomo nie są sąsiadem Rosji bezpośrednim, pomiędzy jest jeszcze taki twór jak Polska :)
0
@vangoor jeszcze tego Casado sprzedać , pogonić MATSa i można szaleć ;p
1
@FCB24 trzeba zrobić to co wczoraj nie wyszło, strzelić szybko swoje i klepać po obwodzie.
0
@Seledynowy oboje się kopią po czole, tak na prawdę. Należy za te pieniądze zainwestować w obronę a na defie może grać Eric przecież, w zasadzie jest nominalnym. Za dobre pieniądze można oddać Casado choć faktycznie niekoniecznie do Madrytu
2
@Safrani i jeszcze Ukraińców, koniecznie krzesełko po prawej o Władka.
2
uwaga jest bomba:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/karol-nawrocki-z-zaproszeniem-do-rady-pokoju/bkv1k4l,79cfc278
0
@AlexDark00 nie wiem czy to byłby skokowy wzrost jakości
1
@Safrani sprawdzą się to wg mnie bardzo. Rano czujesz lekkość, chęć do życia i do jedzenia :D np plecy mnie nie bolą kiedy nie "nażre" się na noc, spróbuj tak z dwa dni a poczujesz różnicę, ten pozytywny głód rano :)
1
dobra dawac te Albacete, będzie jazda.
0
@July_6_BcN a dobra to wiem, a o czym pisze Lis?
1
@Safrani Widzę że jesteś fanem merców, ja też bym był właśnie tych youngtimerów ale wiadomo że to trzeba mieć kasę na trzeci/czwarty samochód, odpowiedni garaż etc. Super! Tak jak kiedyś rozmawialiśmy chętnie zobaczę :D
Co do postu, traktuje to dosyć luźno i nie zawsze udaje mi się utrzymać 8 na 16 gdzie 8 to okienko jedzenia. W praktyce wychodzi mi ~10 na ~14. Staram się po prostu nie jeść po 18 (a często kończę jedzenie obiadem w domu o 17). Jem dopiero śniadanie w pracy o 8. Codziennie co najmniej 1 jajko (jak nie dwa na śniadanie najczęściej). Przynajmniej 2x w tyg awokado jako redukcja stanów zapalnych w organiźmie. Jem normalnie masło , nie smażę już na niczym innym niż oliwa (lekkie smażenie) i masło klarowane. Dużo surowych warzyw jak np marchewka, codziennie garść orzechów, codziennie również duży łyk oliwy z oliwek organic hiszpańskiej ;p żadnej super diety nie mam, jem mało lub wcale pieczywa białego - raczej żytnie.
W skrócie, dużo jaj, dużo awokado, zero pieczywa białego, pić oliwę przyzwoitej jakości no i nie przejadać się, dać organizmowi odpocząć i strawić. Dużo wody.
Teraz właśnie sobie kupiłem 20 puszek COCONAUT, podobno super nawadnia. Nie przeginać bo ma dużo potasu też (tak jak awokado).
Tak to jem normalnie, rosołki, kotleciki..standard :)
no i ta suplementacja ma znaczenie, szczególnie B complex wg mnie robi różnicę. Stosuje od Skoczylasa. Jest tam też b12 co istotne.
0
@July_6_BcN o co chodzi bo nie znam akcji?
0
@KrychaFCB Kto za niego, i za ile, z jak długim kontraktem.?
1
za dobre pieniądze niech idzie. Nie można mieć ciastka i zejść ciastka.
1
@Safrani no to pięknie , nic tylko się cieszyć że wszystko się kręci jak należy. Życzyć sobie jeszcze samych zwycięstw Barcelony i zdrowia :D
Ja też zasadniczo poprawiłem swoje życie w tym sensie że jestem w lepszym nastroju niż np rok temu czy, dwa, czy trzy.
w lutym śmigam do "zamek kliczków" na ferie z rodzinką, a na wakacje też już ogarnąłem Dziwnówek - finansowo również chyba nie pamiętam lepszych czasów. No i zdrowia póki co dopisuje (kilka zmian w życiu i same plusy za tym idą: np post przerywany, suplementacja Bcomplex/magnez/wit D i cynk) :D Przyłączam się do Twojej radości, aż się rozpisałem o sobie.
Co za autko??
0
@clyde u mnie w zasadzie tylko 5L Ustronianka wjeżdża także nie odczuwałem w ogóle. W pracy pije z filtra odwróconej osmozy. Praktycznie nie kupuje wody butelkowanej poza wspomnianą 5L - ta jest bez kaucji.
1
@Safrani zauważyłem że ostatnio masz bdb humor ;p
1
@Jakchcesz czasem mam wrażenie że ludzie celowo piszą to samo co już było ;p
0
@Matheu12 prawda. Czyli to co Kross mówił. Musisz mieć pewną obronę, a nie że byle lamus Ci wciska bramkę z pierwszej lepszej sytuacji. Dlaczego? Dlatego że z przodu tez nie zawsze wszystko będzie wpadać.
1
@Safrani :):) ja na miejscu Pedriego czy Olmo bym skończył obie te sytuacje :P
1
@Safrani no tak mi powiedzieli: 'wykrakałeś' ;)
0
@LOPEZ16 poza tym Yamal uciekał ze spalonego jeśli się nie mylę. Czyli stoplatka w tył to byłby jeszcze wyraźniejszy spalony, a stopklatka w przód mogło już nie być kontaktu z piłką. Ludzie już zapomnieli jaki spalony miał Mbappe (a palec stopy) kiedyś w wygranym (chyba) przez nas klasyku, a Real wyszedłby wtedy na prowadzenie.
5
Przed wczorajszym meczem napisałem do kumpli na grupie naszej wspólnej: "przeczuwam stratę punktów dziś. Brak Rafy, obfity deszcz (slisko), wyjazd do San Sebastian sam w sobie - trudny teren + seria 11 wygranych z rzedu statystycznie przybliża nas do jej zakończenia (w myśl zasady nic nie trwa wiecznie)".
Niestety stało się ale nie rozpaczam. Graliśmy dobry mecz. Paradoksalnie.
1
@APTAPT jakościowe dośrodkowanie też wkurwia
1
@ShawnC ten silnik miał wadę konstrukcyjna , poczytaj o tym. Był pozew zbiorowy. Nie znam szczegółów ale ogólnie nie pakował bym się w ten silnik. Dlatego auta z tym silnikiem są takie tanie. Coś tam poprawiali ten motor ale szczegóły sprawdź sam