mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani no ST już szału na mnie tez nie robi a ostatni sezon bo maxymalnie średni także nie mam ciśnienia na kolejny sezon i zdecydowanie wole takie Yellowstone obejrzeć.
W sumie nie wiem czy Ci pozazdrościć, sam trochę boję się czasu kiedy dzieciaki pójdą z domu, mimo że są jeszcze małe (5 i 8) :)
0
@PolskiBarcelonista10 niestety... wszyscy chodzą na pasku kogos. Eleven , Canal + i inne jak Ćwiąkała chodzą na pasku po prostu naszym, widzów i kibiców głownie RM i Barcy. Oni robią dużą część wyświetleń. A że Mirosławski sam jest kibicem Madrytu.. to inna sprawa
1
@Safrani wszystko to bym chciał obejrzeć a jeszcze Stranger Things i Heweliusz by mi się widział :p skąd tyle wieczorów wziąć...
9
@heniusss serio? O Kurde to teraz mnie zszokowałeś. Don Andres dziękujemy!
"Właścicielem klubu piłkarskiego Albacete Balompié jest obecnie grupa inwestycyjna Skyline International, podczas gdy legendarny piłkarz Andrés Iniesta również posiada udziały i jest związany z klubem, ale Skyline International (z prezesem Georges Kabchi) jest większościowym udziałowcem i podmiotem zarządzającym, chociaż polska Wikipedia podaje go jako właściciela, a angielska Skyline. "
0
@Gaucho jakby Barcelona odpadła to nagłowek byłby KLĘSKA , DRAMAT i UPOKORZENIE BARCELONY a tak mamy sukces Albacete ;) drobna różnica.
1
@cules100pro to tylko pokazuje jak dzisiejszy świat i nawet sport jest zniszczony na wzór polityki. To jest ewidentne zagranie polityczne z tym Negreirą i tak jak mówisz, chyba sobie uświadomili że tłumaczyć przegraną z drugoligowcem w ten sposób byłoby już dla kibiców nie to utrzymania.
0
@Safrani mam zamiar też podejść w końcu doSukcesji, podobne ponoć, tylko nie w stylu westernowym wiadomo
0
@Tigermaus 1883 widzę :p a gdzie to można zobaczyć i 1923?
0
@BorzyKrzys takie rzeczy jak ona publikują dokładnie ludzie o takim profilu
4
jestem po pierwszym odcinku Yellowstone i muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem, póki co zapowiada się świetny serial na wysokim poziomie
0
@Zoker no mozliwe, Carva nawet machał mu żeby wyszedł
0
@Starrk tak zgoda, ale jednocześnie Lunin chyba wyszedł nieco z bramki w razie gdyby obrońca (Carvajal) dał się minąć. Może to była ta zła decyzja i mógł się cofnąć bardziej do bramki, wtedy ten strzał by sparował, a tak Jefte go ograł ewidentnie. Doceniam tu klasę napastnika.
Swoją drogą zwróciły moją uwagę słowa Arbeloi któego nie podejrzewałem o coś mądrego i życiowego :
"Jeśli czegoś nauczyłem się w życiu, to tego, że klęska jest na drodze do sukcesu".
Nawet spodobały mi się te słowa ;)
1
Przy pierwszym golu Albacete Lunin nie miał nic do powiedzenia, zawaliła drużyna. Przy drugim ewidentnie słabe zachowanie bramkarza niczym Ter Statua - uchylił się od strzału. Przy trzecim golu, mam mieszane uczucia ale nie winiłbym tu bramkarza. Może w połowie trajektorii lotu dało się zbić tą piłkę ale nie było to oczywiste i strzał był mega kąśliwy - po prostu mądrze bita piłka także winę bramkarza bym jednak nieco ograniczył. Natomiast biali mocno winią Lunina.
Jak wy uważacie?
2
@Eto'o9 R10 nie no wiadomo że Messi tam przez 10lat gry to wykręcił lepsze staty , ale jakby taki wycinek 4 lat wybrać to ciekaw jestem czy byłoby blisko - w tym sensie :) @NeroTFP1
Patrzcie ile lat grał CR7 a strzelił 18 goli "tylko" , Rafix idzie jak burza
0
@damianex10 nie wiem czy Messi albo CR mieli takie liczby. Niesamowity jest!
3
@Faro Rafinia nie strzelił w pierwszej połowie, przy wyniku bodajże 1:1 - natomiast nie na 5minut przed końcem meczu gdzie możesz postawić kropkę nad i. Kretynski to jest Twoj kontrargument, a Raszford mógł zostać drugim Dembele (z Liverpoolem gdzie miał sam na sam na 4:0).
0
@buglikos dokładnie Cie rozumiem bo mam podobne myslenie co do Raszforda, tak jak mówisz podobną sytuację miał z Betisem, to na wysokim poziomie musi być po prostu gol. Tu mógł być drugim Dembele z Liverpoolem, i gdybyśmy ten mecz przegrali winny byłby właśnie Raszfod. Z drugiej strony wnosi on dużo ozywienia na takie momenty jak z Realem i warto mieć takiego zawodnika nawet nie dla samych liczb , ale żeby przebiegł z tą piłką te 50metrów i dał oddech + dobrą akcję. Kolejne wypozyczenie jak najbardziej, odkup za 30mln - nie za bardzo - a już na pewno nie kosztem wzmocnienia defensywy. Powalczyłbym o kolejny rok wypozyczenia z odkupem za ~20mln ale wiadomo łatwo się mówi.
0
@Safrani a to kto z prawicy jest wg Ciebie akceptowalny, jakie nazwiska ze trzy byś wymienił. bo dla sporej cześci wyborców prawej strony to raczej Bosak jest tym najlepszym, najbardziej wiarygodny i z reguły wymieniany jako pierwszy.
0
@Sinirsey żarcik taki, obce mi te sprawy ;) ale tak przeczytałem pierwotny post autora ;p
1
@Safrani "No właśnie tak się wydaje, ale tak nie będzie.
Widzisz, ja bardzo chciałbym żeby popis szlak jasny trafił, ale gdy patrzę na alternatywy i to co ludzie z tych alternatyw głoszą, to już niech zostanie po staremu.
Tu potrzebna jest partia z centrum, która weźmie trochę z prawicy, trochę z lewicy i mądrze to wszystko połączy i wprowadzi"
nie no z Lewicy to nie..
9
wydaje się być niezły w odbiorze co jest mocno porządaną cechą. Na pewno interesujący, nie jest to Iniesta ale bardziej Keita na moje oko (tak wiem to tylko highlights)
8
@LAMC_10 9 dni bez kokainy, jakos sie żyje
10
@tbas takich zwyrolów w historii było bardzo wielu. Bardzo, bardzo wielu :) palono ludzi w zamkniętych kościołach, również całe wioski były palone razem z mieszkańcami. Nabijano ludzi na pal, nawet w samej Buczy i Irpieniu dokonano strasznych mordów, o eksperymentach radzieckich i nazistowskich nie wspominając, niestety takich zwyrolów tak jak mówie nie brakowało. I zawsze oni będą (niestety).
1
@Safrani nawet AI nie wie gdzie to będzie :) zapewne nie będziesz siedział w pierwszym rzędzie :)
0
@July_6_BcN co na to @Aragorn33 ?
1
@CLS63AMG myślę że Xabi jest już na wylocie jesli jakiś cud nie wystąpi typu liga, czy lm. Nie wiem czy puchar ewentualny da mu utrzymanie posady
3
@kanver_ przy golu Viniego Pedri współwinny, niby asekurował a tak na prawdę nie zrobił nic żeby pomóc kunde
0
@ArterkHD dobrze grał to prawda ale te czerwo kładzie cień niestety,.bo.nie było konieczne
2
@MateuszQ imo Carreras druga żółtą zdecydowanie tym bardziej że w pierwszej połowie też miał faul na żółta. Ale De Jong czerwo słuszne choć głupie jak but
0
@mekston też o tym myślałem. Ile to będzie ?