mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słowacja 3;0 Niemcy hokej
7
@SkN kolejny z zakładników "wolnego świata" uzależniony od pieniędzy podatnika, czyli klikacza, oglądacza, słuchacza. Jak będzie dawało kliki to powie że Vinicjusz jest przystojny.
0
@karci0 ja już któryś mecz bez komentarza bo tych ołowskich i Żewłakowow nie da się słuchać całkiem, to są chorzy ludzie sprzedający jakąś chora wizję gry co nieraz nie ma nic wspólnego z wydarzeniami na placu gry.
0
P.Diddy wchodzi
0
@Limaker nie wiedzą dlatego grają dalej. Ale ze Vinicjusz się obraził i powiedział że dalej nie gra to zrobiło się przedszkole
1
@halfnolife prestianni mu coś schowany za koszulka pocisnal no i się obraził Afroamerykanin
0
@Popitek12 gimli
4
Benfika wytrzymać
1
@heniusss ale ogólnie w LM to sędziowanie nie wygląda aż tak na ich korzyść
0
@Roobo w tym meczu średniaków moglibyśmy ulec
0
@kuz oni tak grają z dobre 10lat z małymi przerwami na tylko nieco lepsza grę. I te przerwy są krótkie.
0
@Stinger_ a nie sądzisz że jest coś ze śniegiem ? Że zaczął się rozwadniać i jest wolniejszy ? Dla mnie to aż mało prawdopodobne, jestem ciekaw jak pojedzie ten Brazol w drugiej serii. Jeśli zbliży się do tego wyniki swojego tzn że to nie śnieg. Jeśli też będzie miał 3-4 sek straty tzn że warunki miały duży wpływ na wyniki. Taka moja hipoteza :)
0
Ja tam jestem niedzielnym kibicem narciarstwa skrojonym pod IO, ale poczekajmy z tym koronowanej Brazylijczyka czy powtórzy ten wynik. Z tego co mówił teraz to sumują się czasy z dwóch przejazdów coś jak w skokach
0
@zadafcb jednak nie wystarczyło. Stało się coś przeciwnego , 8 miejsce ... Trochę napsuł więcej niż podejrzewałes :)
2
@michal26 wyjątkowo oglądałem to i tez nie dowierzałem że 3 najlepszych gości z takimi problemami. Ogólnie szok.
3
@tomek8756 trzeba przyznać że przeokrutnie zaorał. Mało kto pamięta go jako premiera RP więc uznał że mu wypada xD
1
@Safrani xD ok , rozumiem
0
@Safrani no to czekaj, 27tys dofinansowania+(2x53tys) to daje łącznie już dobrze ponad 120tys które dałeś :) jest to możliwe ?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ja przeczytałem większość ale dam pełna zgodę mimo że tylko większość. To samo mówiłem wczoraj o podobieństwie meczu z Chelsea
1
@Safrani no ciekawa sprawa. Ja nic nie odliczałem , za to miałem jakieś 50proc dofinansowania
1
@Safrani hehe spoko :) było minęło , humor zdupczony po stopie z Atletico. A jak Widzew ;)?
0
@Safrani jakim cudem aż tyle ? To ile taka pompa kosztuje ?
0
@Pnog37 a co dobry był ?
1
@konajoncek ale Maryna niestety bardzo słaby występ, chyba jest ostatnia... Dramat polskie narciarstwo
1
@macio_944 wybrałem parę twoich ulubionych słów: ewidentna, ksenofobiczna, rasistowska, skrajna no i kwiatuszek czyli kompromitująca. Wspaniały zasób słów , gratuluję, onet stoi otworem. Możesz im nagłówki pisać.
3
@draxidox kto mu płaci sprawdzał to ktoś?
0
@fenix1983 jak widać wyżej koledzy potrafili z kulturą się wypowiedzieć w przeciwienstwie do Ciebie (od razu atak na mnie o opowiadaniu bajek). Skonczylem czytać po 1 zdaniu.
5
System KSeF realizuje prywatna, zagraniczna firma.
W mediach podaje się, że to część francuskiego Thalesa, ale niewiele osób wie, że do 2023 roku była to firma izraelska, która posiadała całe swoje zaplecze badawczo-rozwojowe także w Izraelu. W tym momencie przekazujemy wszystkie swoje faktury do operowania prywatnej firmie, która nawet nie spolonizowała procesu logowania.
Robimy rzecz, której nie zrobiły inne państwa europejskie. Inne państwa trzymają infrastrukturę, serwery, systemy logowania, uwierzytelniania u siebie, nawet jeżeli współpracują z sektorem prywatnym. Rząd Tuska wyoutsourcingował za granicę kolejny ogromny obszar danych gospodarczych.
Każdy wywiad gospodarczy może tylko pomarzyć, żeby mieć przegląd wszystkich faktur.
@Safrani co o tym sądzisz ?
0
@misterio rozumiem, dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)
1
@Safrani no jest genialna, moja żona mnie zainspirowała..i pomysleć że te 10tys kary mógłbym na to wydać :[[ wku*w************