mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek znając życie nam strzeli. Przypomina mi Barcolę
0
@Zoker no to faktycznie dość drogo. My mamy dobre ceny (Gliwice) na stacjach polskiego dystrybutora PKS. Na sieciówkach też jest drożej i to znacznie.
3
@Zoker standardowo. Chociaż wczoraj znalazłem jedną stację gdzie pb95 była po 5,75 to chyba najniższa cena. Mimo to wstrzymałem się :) Kilka dni przed wojna była po 5,40 :) ;p Spadną te ceny trochę, narazie jak zwykle chcą nas orżnąć i jadą na panice ludzi.
1
Jacek Bartosiak szczerze o SAFE (od 55min)
@Safrani @michal26
6
@Konradowskyy my sie tak cieszyliśmy jak Real odpadał ;) z drugoligowcem
4
@marcin62 #antyfrenkie
0
@Arden no ale zwróć uwagę że też przeciwnik w tym przypadku muruje i nieszczególnie mu zależy żeby coś strzelić.
1
@Safrani w sumie trochę wygląda na takiego sceptyka. No ale nie wolno tak mówić.. Vini też wygląda jak... i nie wolno mówić. Bo wtedy się jest nietolerancyjnym.
5
co tu taka posucha, wrzućcie jakiegoś newsa typu Trump z 4 lesbijkami przyłapany na ranczu u Putina.
0
Stany Zjednoczone rozważają przeniesienie systemów obrony powietrznej Patriot i THAAD — a być może i innych zasobów — z Korei Południowej na Bliski Wschód, jeśli wojna z Iranem będzie się przedłużać.Wśród analizowanych systemów znajdują się drony Patriot (PAC-3), THAAD i MQ-9 Reaper.
1
powiedzcie mi że dzisiaj wyjdzie Thierry Henry i inni i powiedzą że takie zagrania jak te Rudigera to zwykły bandytyzm i Niemiec powinien dobrowolnie poddać się zawieszeniu na 8 meczy za celową napaść na leżącego zawodnika Getafe.. Że precedens był w sytuacji z Floydem gdzie rzekomo gościa uduszono kolanem, że tak nie wolno, no powiedzcie..
A nie zapomniałem że sprawa przejdzie bez echa.
0
@Bobo25 ładnie wczoraj zagrali, agresywnie, walecznie, bez kompleksów coś jak Girona z nami
2
@maroon to są Ci co jeżdzą z kamerkami i później wysyłają na policję bo ktoś wyprzedził na pustej drodze ale na ciągłej.
2
@Huck ja dalej gdzieś mam Air Maxy 90 skórzane czarne ale jak je zaniosłem do szewca to mnie wyśmiał i powiedział że to nie jest skóra xD a dałem z 500zł za nie
0
@LAMC_10 to Merza do tej samej stajni co Nawrockiego
2
@Safrani ja ostatnio kupowałem barcelońskiej marki KAOTIKO , kupiłem sobie i żonie podobne.
https://allegro.pl/oferta/sneakersy-meskie-kaotiko-vancouver-43-wielobarwny-miejskie-17767859472?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=freelisting&srsltid=AfmBOorBWNZnV5-j85yrKLINDQpfC2Thry7UrVnfGeNli9pTVYN0UkA0OWI
edit: teraz patrzę że to nie jest skóra naturalna te boki :/ ale jest zamsz
Kaotiko to hiszpańska marka odzieżowa z Barcelony (założona w 1999 r.), oferująca autentyczny styl streetwear, casual oraz retro (lata 90.). Stawia na lokalną produkcję ("Made in BCN"), zrównoważony rozwój oraz limitowane kolekcje, wyróżniające się odważnymi nadrukami i kolorami. Oferuje odzież dla kobiet i mężczyzn.
Kluczowe informacje o marce Kaotiko:
Pochodzenie: Barcelona, Hiszpania (założona w 1999 roku).
Styl: Streetwear, miejski luz, moda casual, inspiracje latami 90..
Produkcja: Lokalna ("Made in Barcelona"), stawiająca na ekologiczne materiały i zrównoważony rozwój.
edit2: polecam również ADIDAS HANDBALL SPEZIAL
2
@ifoa było sdfsdfsdfsdfsfd
1
@LAMC_10 a nie jest ciekawe czy np premier Tusk wyrazi takie ubolewanie? Mnie np to interesuje. W końcu i PIS i PO uważają USA za sojusznika, chyba że mylę się?
2
@Krystiansigma2734 no wygrali tego sporo. Sporo lub większość po kontrowersjach. ALe mieli tez świetną kadrę z Modriciem, Krossem i Ronaldo i Benzemą. Znowu w La lige my mieliśmy swój czasookres 10lat gdzie wygraliśmy chyba 7 czy 8 tytułów (oczywiście było to z 10lat temu)
3
każdy jest kowalem swojego losu. Wybrał pieniądze i rodzinę zarazem, ja go rozumiem ale nie ma co płakać teraz nad mundialem, było to do przewidzenia
1
@Maker0 już zjebałem czata, może jeszcze zbyty łagodnie
https://zapodaj.net/plik-6lKtbNGeS1
1
@Danny Gaucho mozliwe nie będę się sprzeczał bo brałem odp z chatagpt :)
2
@Danny Gaucho Ronnie przy stosunkowo krótkiej karierze zrobił niesamowity wynik :) Dla Barcy Ronnie strzelił 13. Dla porównania Messi 50 dla Barcy, Rivaldo 11.
1
@LukaszFan ja nie. Wolę Bernala
0
@sebasarna strasznie zagubiony. Bernal wygląda bardzo dobrze
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja już mentalnie odpuściłem PK, 0:4 nie jest do odrobienia, nie wiem co musiałoby się stać. Nawet taki ekspert jak Hajto wypowiadał się że szanse Barcy wynoszą między 2 a 3 procent.
0
@Kapitan_SW no piękny czas piłkarsko nadchodzi :)
0
@Azi
@draxidox w punkt. Jeszcze tu jeszcze kilku ;)
0
@IronSanHybrid zaraz się rozkleję. a najlepsze jest to że moja 7 letnia córka też jest fanką pokemon (sama od siebie) i teraz jak ogląda te nowsze serie to mimo że wiadomo te stare TOP ale te nowe tez ogladam czasem razem z nią :D 37 lat :)
2
Co do Realu to nikt im nie zakazał być w top8 żeby lepiej wylosować ???? tak na poważnie już. Arsenal był pierwszy i ma autostradę. Barcelona była 5 i ma tak średnio imo , a Real był 9 i ma ciężko ???? proste