3

@Eklerek znając życie nam strzeli. Przypomina mi Barcolę

0

@Zoker no to faktycznie dość drogo. My mamy dobre ceny (Gliwice) na stacjach polskiego dystrybutora PKS. Na sieciówkach też jest drożej i to znacznie.

3

@Zoker standardowo. Chociaż wczoraj znalazłem jedną stację gdzie pb95 była po 5,75 to chyba najniższa cena. Mimo to wstrzymałem się :) Kilka dni przed wojna była po 5,40 :) ;p Spadną te ceny trochę, narazie jak zwykle chcą nas orżnąć i jadą na panice ludzi.

1

Jacek Bartosiak szczerze o SAFE (od 55min)


@Safrani @michal26

6

@Konradowskyy my sie tak cieszyliśmy jak Real odpadał ;) z drugoligowcem

4

@marcin62 #antyfrenkie

0

@Arden no ale zwróć uwagę że też przeciwnik w tym przypadku muruje i nieszczególnie mu zależy żeby coś strzelić.

1

@Safrani w sumie trochę wygląda na takiego sceptyka. No ale nie wolno tak mówić.. Vini też wygląda jak... i nie wolno mówić. Bo wtedy się jest nietolerancyjnym.

5

co tu taka posucha, wrzućcie jakiegoś newsa typu Trump z 4 lesbijkami przyłapany na ranczu u Putina.

0

Stany Zjednoczone rozważają przeniesienie systemów obrony powietrznej Patriot i THAAD — a być może i innych zasobów — z Korei Południowej na Bliski Wschód, jeśli wojna z Iranem będzie się przedłużać.Wśród analizowanych systemów znajdują się drony Patriot (PAC-3), THAAD i MQ-9 Reaper.


1

powiedzcie mi że dzisiaj wyjdzie Thierry Henry i inni i powiedzą że takie zagrania jak te Rudigera to zwykły bandytyzm i Niemiec powinien dobrowolnie poddać się zawieszeniu na 8 meczy za celową napaść na leżącego zawodnika Getafe.. Że precedens był w sytuacji z Floydem gdzie rzekomo gościa uduszono kolanem, że tak nie wolno, no powiedzcie..

A nie zapomniałem że sprawa przejdzie bez echa.

0

@Bobo25 ładnie wczoraj zagrali, agresywnie, walecznie, bez kompleksów coś jak Girona z nami

2

@maroon to są Ci co jeżdzą z kamerkami i później wysyłają na policję bo ktoś wyprzedził na pustej drodze ale na ciągłej.

2

@Huck ja dalej gdzieś mam Air Maxy 90 skórzane czarne ale jak je zaniosłem do szewca to mnie wyśmiał i powiedział że to nie jest skóra xD a dałem z 500zł za nie

0

@LAMC_10 to Merza do tej samej stajni co Nawrockiego

2

@Safrani ja ostatnio kupowałem barcelońskiej marki KAOTIKO , kupiłem sobie i żonie podobne.

https://allegro.pl/oferta/sneakersy-meskie-kaotiko-vancouver-43-wielobarwny-miejskie-17767859472?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=freelisting&srsltid=AfmBOorBWNZnV5-j85yrKLINDQpfC2Thry7UrVnfGeNli9pTVYN0UkA0OWI

edit: teraz patrzę że to nie jest skóra naturalna te boki :/ ale jest zamsz

Kaotiko to hiszpańska marka odzieżowa z Barcelony (założona w 1999 r.), oferująca autentyczny styl streetwear, casual oraz retro (lata 90.). Stawia na lokalną produkcję ("Made in BCN"), zrównoważony rozwój oraz limitowane kolekcje, wyróżniające się odważnymi nadrukami i kolorami. Oferuje odzież dla kobiet i mężczyzn.


Kluczowe informacje o marce Kaotiko:


Pochodzenie: Barcelona, Hiszpania (założona w 1999 roku).


Styl: Streetwear, miejski luz, moda casual, inspiracje latami 90..


Produkcja: Lokalna ("Made in Barcelona"), stawiająca na ekologiczne materiały i zrównoważony rozwój.


edit2: polecam również ADIDAS HANDBALL SPEZIAL

2

@ifoa było sdfsdfsdfsdfsfd

1

@LAMC_10 a nie jest ciekawe czy np premier Tusk wyrazi takie ubolewanie? Mnie np to interesuje. W końcu i PIS i PO uważają USA za sojusznika, chyba że mylę się?

2

@Krystiansigma2734 no wygrali tego sporo. Sporo lub większość po kontrowersjach. ALe mieli tez świetną kadrę z Modriciem, Krossem i Ronaldo i Benzemą. Znowu w La lige my mieliśmy swój czasookres 10lat gdzie wygraliśmy chyba 7 czy 8 tytułów (oczywiście było to z 10lat temu)

3

każdy jest kowalem swojego losu. Wybrał pieniądze i rodzinę zarazem, ja go rozumiem ale nie ma co płakać teraz nad mundialem, było to do przewidzenia

1

@Maker0 już zjebałem czata, może jeszcze zbyty łagodnie
https://zapodaj.net/plik-6lKtbNGeS1

1

@Danny Gaucho mozliwe nie będę się sprzeczał bo brałem odp z chatagpt :)

2

@Danny Gaucho Ronnie przy stosunkowo krótkiej karierze zrobił niesamowity wynik :) Dla Barcy Ronnie strzelił 13. Dla porównania Messi 50 dla Barcy, Rivaldo 11.

1

@LukaszFan ja nie. Wolę Bernala

0

@sebasarna strasznie zagubiony. Bernal wygląda bardzo dobrze

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja już mentalnie odpuściłem PK, 0:4 nie jest do odrobienia, nie wiem co musiałoby się stać. Nawet taki ekspert jak Hajto wypowiadał się że szanse Barcy wynoszą między 2 a 3 procent.

0

@Kapitan_SW no piękny czas piłkarsko nadchodzi :)

0

@Azi
@draxidox w punkt. Jeszcze tu jeszcze kilku ;)

0

@IronSanHybrid zaraz się rozkleję. a najlepsze jest to że moja 7 letnia córka też jest fanką pokemon (sama od siebie) i teraz jak ogląda te nowsze serie to mimo że wiadomo te stare TOP ale te nowe tez ogladam czasem razem z nią :D 37 lat :)

2

Co do Realu to nikt im nie zakazał być w top8 żeby lepiej wylosować ???? tak na poważnie już. Arsenal był pierwszy i ma autostradę. Barcelona była 5 i ma tak średnio imo , a Real był 9 i ma ciężko ???? proste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?