0

@Ptasior zobacz ich poprzedni mecz z nami bo może Ci umknal.

0

@KrwawiaceoczyVEB ale potrafią z tej defensywy zabójczo szybko przejść i to najczęściej nie jest laga na przód tylko szybkie rozegranie. Bardzo szybkie i dokładne. A to szanuję

0

Nie wiem czy tylko mi się wydaje ale te Atletico wygląda ogólnie lepiej niż my w ostatnich kilku dobrych meczach. Nawet w tym 7:2 nie mamy takiego tempa , nie mówie nawet w bieganiu , ale w rozgrywaniu piłki i to na prawdę bezbłędnym a i szybkim. Dobrze się ich ogląda. Grają taki hiszpańsko angielski futbol tak bym to ujął.

0

@heniusss gościu się nie kryje z tym jakie szczególnie

1

1

@FajfusLodowy najlepsze że komentatorzy ANI SLOWEM o tym wejściu to jest niesamowite

1

@ranger3120 mnie też ;p pyszności ale niestety takie ilości białej mąki jeszcze smażonej podejrzewam na oleju to gwarancja słabszego samopoczucia u mnie ;p

0

@ProMILs Oczywiście że sprawa z Kirkiem nie musi nic oznaczać, co nie znaczy że nie może. Jest to jakieś tam luźne spostrzeżenie, ale żeby się wypowiadać to warto chociaż czegoś wysłuchać. Zanim przeczyta się książkę to chyba ciężko ją ocenić. Każda sprawa ma milion czynników i o wielu z nich przecież nie może wiedzieć każdy z nas. Niektórzy żyją w bańce że na świecie nie dzieje się nic złego, kobiety nie są gwałcone, ludzie nie są mordowani, okradani i ogólnie to rządzący chcą zawsze dobrze tylko nie zawsze im nie wychodzi. A takie bomby na Iran to spadają i wybuchają jak petardy

1

@APTAPT a co mówi? raczej jak Ty słuchasz APTAPT to wiele o tobie mówi. Myślisz że jak ktoś czyta Tołstoja czy Dostojewskiego to z automatu jest głupi bo byli Rosjanami? Jest wg Ciebie prorosyjski? Trzeba umieć słuchać wszystkich kolego, podrośniesz mentalnie to może zrozumiesz, a może nie zrozumiesz.

1

1

Uhu.. słucham właśnie w radiuWNET że w Stanach dosyć poważna debata się robi nt. Charliego Kirka. Podobno był mocno, mocno przeciwny wojnie z Iranem a jednocześnie był bardzo bliskim doradcą Trumpa ;) Resztę można sobie wyimaginować samemu, prawdy się pewnie nie dowiemy.

0

@ALF_94 jedna ze słabszych postaci w tym serialu.

1

@Terroriser a na zaintegrowanej grafice? xd na tym Laptop HP ProBook 460 G11 1 IPS Ultra 7-155U 16GB RAM 512GB SSD

1

@Terroriser żebym miał też konkretniej na czym + dużo czasu to bym grał . Może przyjdzie jeszcze na to czas;)

5

https://zapodaj.net/plik-LzWTVOSb1Q

Ależ to dzisiejsze klickbaitowe dziennikarstwo jest słabe. Tylko żebyś kliknął.

2

@Antimadridista_WR to samo pomyślałem obie kozackie. Mamy jakiegoś sponsora na LR ?

2

@mkord do dzisiaj w Niemczech jest bardzo ujmę to "codzienne " zapisywanie się do partii, po prostu w formie przynależności, niekoniecznie jakiegoś działania.

3

@Aragorn33 bardziej tu chodzi o to jak mocno kuriozalne są odpowiedzi Trumpa. Abstrakcja

0

Japoński dziennikarz
"Dlaczego nie uprzedziliście Europy i Japonii przed atakiem na Iran?"

Donald Trump:

"Dlaczego nie uprzedziliście przed atakiem na Pearl Harbor?"

2

@heniusss no coś tu widze własnie, ale to jest tylko na battle net czy można normalnie singla też grac? Bo widze też że grafa jest trochę mniej popixelowana/nowocześniejsza. Wygląda to mega ciekawie.

2

@Safrani też lubię, choć jak mówię grałem w coś ostatni raz jak miałem z 19-20lat :) z takich to diablo II , heros might and magic , dungeons and dragons chwile. :) koniec:) a pograłbym w te nowe Diablo też.

2

@Safrani a to świetna gra :) moja ulubiona strzelanka bez dwóch zdan ;p

2

@gumaz ja nie grałem w nic jakies 15 lat :) teraz 'na starość' bym pograł wlasnie w diablo 2 albo MOH:aa jakiś mecz na bridge po 5. To był klimat ahh . ;);p

3

@gumaz no mam gdzieś płytkę z genialną muzyką. w ogóle aura tej gry była niesamowita dla dzieciaka, myślę że do dzis robi robotę. Można to dziś ograć jeszcze na win10/11?

2

@Safrani panie, nie ma rzeczy na której się nie znam ;) w Medal of Honor mam srogą przeszłość onlinową ;p zloty, clanbase, mecze i te sprawy ;)

4

@Safrani diablo II, Counter strike i heros 3. Również Medal of Honor.

4

@Safrani wspaniały to gracz, swojego czasu uwielbiałem snookera i ogladałem tego sporo :)

0

@RozowaPantera KON STY TU CJA!

2

@Safrani mnie tez;0

0

@Batys taki Abidal i Pique by dzisiaj siedli, o Messim nie wspominam bo to wiadomo :) Na szpicę. taki Villa też by się dzis mega przydał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?