mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia gavi,pedri,de jong jeśli nie ma Bernala. Araujo na PO
0
@daniel32778 on jest gorszy od Raszforda
8
@Arden no bardzo przykre widać że to swój chłop rozumny nie żaden przerost ego. Niech spoczywa w pokoju.
A tak odnośnie takich spraw to miesiąc temu mój nowy sąsiad który buduje się obok mnie spadł ze schodów (najpewniej też jakiś Zator to spowodował) spadł ze schodów i walnął głową.. nie żyje. Również dwójka dzieci 8 i 9. Również swój chłop. A kolegujemy się już z nimi od zeszłego roku.
hcie nie wybiera dnia ani godziny :(
1
@MessiForeverTheBest jestem spokojny o wynik
16
@Aragorn33 zle się ta piłkę ogląda widząc takie abstrakcyjne sytuacje. Obie. Szkoda że ostatnimi czasy Barcelona jest często pokrzywdzona. Zbyt często. I zbyt rzadko pokrzywdzony jest Real, a zbyt często im się upiecze jakiś karny z d...
1
@MessiForeverTheBest pierw?
0
@Safinetka ciekawe, nie wiedziałem. Pewnie wynika to również z tego że tam praktycznie nie ma jako takich przedmieść jak to w Polsce bywa, że jedziesz już przez tereny niemalże wiejskie a to jeszcze administracyjnie miasto :)
6
@Roobo przy tak słabej prawicy (PIS) a jednocześnie niewystarczającej sile Konfederacji (ludzie starsi ode mnie szczególnie nie są przekonani) nie sądzę żeby Donald zatonął razem z Giertychem o ile tenże zatonie.
W Polsce nie ma kultury rozliczania ludzi władzy z czegokolwiek, jest popularna raczej figura "mniejszego zła". Mimo że też życzyłbym sobie zmian, to niestety nie wiem czy jest to realne.
1
@Gary a wiesz że zwiedzając googlemaps brałem pod uwagę Granade i na pewno też się tam wybiorę. Ja osobiście jestem pod wrażeniem (jeśli idzie o Barcelonę) również wzgórza Tibidabo i widoku z wież kościoła. Coś niesamowitego widzieć tak ogromne miasto z takiego punktu. Na bunkrach nie byłem właśnie z tego względu, nawet sądzac po zdjęciach wiem że Tibidabo zjada Guell i bunkry na śniadanie. Oczywiście Guell ma również wymiar artystyczny ale tu nie o to mi chodzi :)
1
@Gary no Barcelona ma to coś, że chce się tam wracać. Chyba najpiękniejsze miasto Europejskie choć na pewno wielu jeszcze nie zwiedziłem. To pokazuje jaką istotną rolę pełni planowanie przestrzenne miasta, odrobina artyzmu w budownictwie oraz brak wojen to oczywiście też no i .. geografia, po prostu. Co do stadionów to musze Cie podgonić bo na nowym CN jeszcze nie byłem, na starym i olimpijskim byłem :)
0
@Karol145 czepiają się Brauna gdzie nie ma takich twardych rzeczy na prorosyjskość poza głupimi słowami niczym Trump. Natomiast pomijają Giertycha, który smierdzi Rosją z daleka.
2
@escarabajo byłem rok temu na stadionie olimpijskim i rzeczywiście tamten stadion i rejon robi wrażenie. Cała okolica również tak jak mówie, wraz z Muzeum Sztuki Katalońskiej (chyba tak to sie nazywało). Jak byłem rok temu La Rambla również była w remoncie i niestety urok nieco mniejszy niż zwykle. Za rok tez sie wybieram i mam nadzieję że już tych remontów nie będzie :)
1
@Karol145 ale z jakiegoś powodu jest całkiem blisko Tuska. Był przecież nawet rozważany na ministra, czy wiceministra sprawiedliwości (sic!). Trzeba też mieć na uwadze że to własnie Giertych był adwokatem syna Tuska w aferze AmberGold/OLT Express. ;))))))
2
@Dari0G wystarczy tylko przyjrzeć się głębiej aferze POLNORD , jeden z dziennikarzy śledczych czyli Leszek Kraskowski dogłębnie to analizuje i niestety mimo że nic nie jest udowodnione prawnie bo Giertych dalej chodzi po ulicach (co tylko i wyłącznie źle świadczy o Tusku i jego stronnictwach) to wynika z tych analiz że Giertych to po prostu jeden wielki krętacz, kombinator i oszust. I nie mówcie mi tylko "skoro nic nie udowodnione to niewinny". No niestety nie zawsze tak jest. Po prostu jest za grubą ryba i nie mozna go ruszyć. Pamiętam również jego omdlenie i ucieczkę do Włoch za rządów PISu który chciał go rozliczyć.
14
@Arden no ale jest tu na forum kilku znamienitych obronców PO a i samego Giertycha zapewne, niech wytłumaczą. Ja czekam.
0
@Ojciec5tkidzieci uczciwie Ci powiem że ze mnie taki rowerzysta jak i piłkarz, raz w tygodniu coś tam ogarniam xD wybacz ale nie jestem chyba tutaj w stanie Ci pomóc poza jakimis ogólnikami które pewnie sam wiesz. Ta oponka którą wrzuciłeś z Continentala druga będzie tez fajna na asfalt i na jakimś szutrze też pojedziesz :) Myślę że to dobry wybór.
Jeśli jednak tylko asfalt to wiadomo że taki SLICK może się lepiej sprawować, ale moim zdaniem (zastrzegam że specem nie jestem) będzie też delikatniejsza i być może mniej wytrzymała. Ja bym szedł w coś typy drugiego :)
1
@Hosh to taki podrasowany Torres ale mimo wszystko nie chcemy. Tylko Kane.
0
@Toretto bo dalej idą wałki no taka jest prawda.
1
@don'T.R.I.P.e większość kibiców chciała i Griezmanna (mimo różnic zdań w zarządzie i prasie co do tego transferu, część ekspertów zwracała uwage że ten transfer na pozycje Messiego jest niepotrzebny) i Dembele i tym bardziej Coutinho, który wtedy (chyba sezon wcześniej) wymiatał w Liverpoolu
2
@Comentateiro ja własnie tak zrobiłem. Żebyś widział jego zdziwienie...
0
@Eto'o9 R10 w ataku mamy tylko i aż Lamina. Może jeszcze Fermina. Atletico ma Lookmana, Sorlotha, Griezmanna , Alvareza i szybkiego jak wiatr Giuliano Simeone.. To kto ma lepszy atak?
0
@654321 ja zawsze uważam że tak powinno być. Jednak wiesz co się liczy? Co ludzie zobaczą na zoomie , na zbliżeniu, na VARZE. Nikogo wtedy nie obchodzi kto gdzie biegł, liczy się fakt że został kopnięty Giuliano przez Cubarsiego.
Zobacz też na sytuację z Olmo który oddawał strzał. nie widział co sie dzieje za nim (podobnie jak Giuliano choć tu mozna polemizować) i wbiegł mu (olmo) piłkarz Atleti w nogę do strzału. Tam był faul dla nas co ciekawe.
0
@Kgorecki2500 W dalszej rywalizacji konkurencyjnej mierzyliśmy się z szeregiem działań, które naszym zdaniem naruszają zasady uczciwej konkurencji. Dominujący, a de facto monopolistyczny podmiot ponosi odpowiedzialność za sprawiedliwe funkcjonowanie rynku i nie może utrudniać wejścia nowych uczestników. Na zdrowym rynku powinno działać co najmniej trzech konkurentów o zbliżonym udziale rynkowym" - dodał RegioJet.
W oświadczeniu "z przykrością" poinformowano, iż spółka od 4 maja wycofuje się z obsługi relacji krajowych. Ostatnie kursy wykonane zostaną dzień wcześniej. "Jesteśmy gotowi powrócić, gdy rynek będzie rzeczywiście otwarty i zapewni uczciwe oraz transparentne warunki dla wszystkich przewoźników. Obecna sytuacja, w tym blokowanie infrastruktury, ograniczenia sprzedaży oraz drapieżna polityka cenowa, zagraża stabilności ekonomicznej grupy RegioJet w Czechach" - uznano.
Według prywatnego, kolejowego podmiotu "PKP Intercity jest w dużej mierze niezależne od konkurencji, ponieważ około 90 proc. jego połączeń jest dotowanych". "Umowa między PKP Intercity a ministerstwem nie jest publiczna, przy czym wiadomo, że poziom dotacji rośnie co roku. RegioJet natomiast nie otrzymał żadnych dotacji, a nawet po kilku miesiącach nie zawarto umowy o rekompensatach za ustawowe ulgi dla grup społecznych, które finansowaliśmy z własnych środków" - wskazano.
2
@MesQueUnClub_87 śmiem twierdzić że Simeone by tej sytuacji wczoraj nie strzelił.
0
@Gaz no lepiej bym tego nie ujął.
8
teorretycznie łatwiej wyciągnąć z 0:2 niż z 0:4. Panuje optymizm.
0
@Hellrider jeszcze Cancelo z Interem (karny) tu powinien być
1
@michal26 z raszfordem na szpicy czy nawet na skrzydle to możemy szukać ale gówna w polu. Też gość jest takim ultra średniakiem że szkoda gadać. To jest typ co nie strzela pewnych sytuacji , za to czasem wsadzi coś z kosmosu. Tyle.
0
@macio_944 Bayern czy psg by nas porobiły z 2-3 golami. Po prostu o tyle łatwiej by było że nie walimy góra tw mur, tylko dostajemy na dziurę
0
@kodeli ja paradoksalnie uważam że dla nas to dobrze. Wszyscy chyba pamiętamy jak wyglądał nasz pierwszy mecz w PK na METROPOLITANO. Atletico wtedy wszystko postawiło na tamten mecz i im się udało. Tutaj my wygramy 2:1 a na Metropolitano będzie remis :) podejdziemy już z dobrym mentalem do rewanżu.