- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
1
Dopiero teraz zauważyłem, że Barca jest jedyna z top 8 fazy zasadniczej, która w tej rundzie rewanż gra na wyjeździe...tzn. poprawiam się, bo Sporting też, ale on gra z kimś kto zajął 1 miejsce
0
@kodeli ja paradoksalnie uważam że dla nas to dobrze. Wszyscy chyba pamiętamy jak wyglądał nasz pierwszy mecz w PK na METROPOLITANO. Atletico wtedy wszystko postawiło na tamten mecz i im się udało. Tutaj my wygramy 2:1 a na Metropolitano będzie remis :) podejdziemy już z dobrym mentalem do rewanżu.
0
@kodeli
Atlético w poprzedniej rundzie wyeliminowało Tottenham, który fazę ligową zakończył wyżej niż Barcelona - na 4. miejscu. W efekcie Atlético „przejęło” ich współczynnik, który jest wyższy od naszego, dlatego mają przywilej rozegrania rewanżu u siebie.
Dla lepszego zobrazowania: wyobraźmy sobie, że w 1/8 finału Galatasaray (20.) eliminuje Liverpool (3.), a Chelsea (6.) wygrywa z PSG (11.). W takiej sytuacji w ćwierćfinale mielibyśmy mecz Chelsea – Galatasaray, ale to Galata grałaby rewanż u siebie, bo „dziedziczy” wyższy współczynnik Liverpoolu, który był wyżej rozstawiony niż Chelsea.
Mam nadzieję, że teraz jest to trochę jaśniejsze, czemu akurat gramy rewanż na wyjeździe - po prostu teoretycznie powinniśmy grać z Totkami, którzy lepiej punktowali w fazie ligowej, ale los chciał inaczej :P
0
Swoją drogą, jeśli awansujemy do półfinału, to znowu czeka nas rewanż na wyjeździe. Trafimy przecież na zwycięzcę dwumeczu Sporting – Arsenal, czyli drużynę z najwyższym możliwym współczynnikiem, więc scenariusz będzie dokładnie taki sam.