0

@Gibbon_FCB Tak, dobry. 62-latek, który nigdy nic nie wygrał i sam nie wie jak trafił do tak dużego klubu.

0

@mekston Za chwilę z co najmniej z 24 golami... Głupi próg.

0

@Piotr,1985 Nie z każdego. On zna tylko jeden skład K-lautern.

0

@Veb1233 Debl na debilnym poziomie gramatyki...

0

@FCBeSeM To jest jak z pytaniem "Ładna ta koleżanka?- No, sympatyczna". Po prostu trener amator jak na standardy czołowych klubów, nigdy nie powinien tu trafić.

0

@cupone To chyba lepsze niż niż manita od Bayernu.

2

@AduŚ07 Po prostu za EV wcale nie było tak źle..

0

@Joe_Pesci Cules???

0

@szymon351 Słabe ogniwa to zarząd i ich decycje, z zatrudnieniem Setiena na czele...

0

@barcelonaLM Dobrze, że odszedł trener, który ogarniał taktykę i w zamian mamy kolesia zapatrzonego w Messiego i krowy? Przecież ten Klub przerasta Setiena i jego 15 pokoleń wstecz.

0

@BarcaInfo Zaangażowanie padło po odejściu Valverde, przyszedł "półamatror", drużyna szybko wyłapała, że w tym panem cudu nie będzie. Trener z cyklu "co ja robię tu".

0

@masq To komenty byłby pod artykułem o meczu, żaden dramat.

0

@Coutinho007 Bo po co dać młodych do B żeby wywalczyli awans...

0

@endriuuu2 Teraz nie ma zadym na marszu, bo ci co go atakowali idą na czele.

6

@Tomo1989 Nikt się za nikogo nie weźmie. Układ jest prosty, my nie tykamy was, a wy nas. Obie strony mają swoje za uszami i wiedzą, że jak kogoś postawią przed trybunałem to będzie efekt domina.

3

@Khajio Pamiętaj, że dla wielu tutaj strona ogranicza się do LaRambli...

0

@Sysia11 Mandaty są nie tylko jazdę samochodem.

2

@19cukier48 Ilu w tym było pedofilów i kolegów bez prawomocnego wyroku?

0

@Kamilos84 Te % raczej nie przeszkadzały mu w byciu w miarę dobrym prezydentem.

0

@Danny Gaucho Mówienie tak Momaco, które ponad 20 razy było na podium w lidze (w tym 8 mistrzostw) to ignorancja.

2

@PatrychoO Trudno żeby nie było ciekawiej.

1

@Arkon Ważne, że Legia Mistrz.

14

A później, że Semedo nie ma asyst.

0

@kamson24 Szkoda, że Kasperczak jako trener w zasadzie nic nie zadziałał do polskiej piłki.

1

@tbas Pytanie czy to jego wnioski, czy powtarza to co wyczytał w twitach hiszpańskich dziennikarzy.

0

@PatrychoO Kobieta zabiera głos raz na 5 lat, może tylko wtedy ją wypuszczają.

1

@Pogba Wczoraj pis robił raban, że jakiś magistrat (chyba w Łodzi)umieścił na swojej stronie info o tym, że przyjeżdża do miasta Trzaskowski. Ile było krzyku, że to wykorzystywanie urzędu do walki politycznej. Oczywiście wysyłanie w Polskę ministrów z banerami Dudy takim czymś nie jest.

7

@pax Dziwne? Przecież tak jest odkąd pozwolili Solorzowi na fuzję banków, o którą starał się od lat i po kilach dniach Polsat ze stanowiska wyglądającego na bezstronne stał się bardzo propisowski. Kilka dni temu dostał zgodę na kupno interii (co przez wielu jest uznawane za niezgodne z ustawą antymonopolową). Polsat był w miarę bezstronny, ale to już nie wróci, za przysługi trzeba płacić.

1

@Kubox Morawiecki rozdaje gminom pieniądze, które formalnie można będzie ruszyć 30 sierpnia, ale w sumie dla nich to nic dziwnego, oni podstawy prawnej nie potrzebują. Prawo to prezes.

3

@lucca87 On jeździ jako kandydat, powinna płacić partia. Tak się przyzwyczaił przez miesiąc przed wyborami, które się nie odbyły, że niby spełnia obowiązki głowy państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?