mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamboleo Nie montuje się gazu do Hondy.
0
@Bykunn Szukasz logiki w postępowaniu polskich wyborców?
0
@KSSniper Skoro dla Ciebie powyżej 1 znaczy to samo co 1 to spoko.
0
@KSSniper Nie znasz znaczenia słowa nadal. Równie dobrze możesz napisać " teraz 2, za 130 meczów nadal będzie 1".
5
@KSSniper To "nadal" burzy całą logikę.
1
@PatrychoO Że chciało Ci się to pisać...
1
@Arkon Moja wyszła z pokoju ;)
2
@Arkon Ładnie Veso poszedł.
0
@Kamilos84 To jest też Legia.
0
@Hiacynk Astana to przerasta naszą ligę pod każdym względem.
6
@Nigaki jest przykaz z góry, że ma być mało zachorowań, to będzie mało. Przecież radzimy sobie super z wirusem.
4
@macio_944 Świnie się nie pocą.
2
@IronSanHybrid Dzieci i ich rodziców(wyborców) jest więcej niż opiekunów.
0
@kaamil1910 On się nazywa Ilicic ("i" na początku), a nie Llicic.
0
@IronSanHybrid No, pozamiatał. Tekstem z facebooka.
0
@Fake69 To słabe KSW jest jedną z najsilniejszych(jeżeli nie najsilniejszą) federacji w Europie.
0
@tristan87 Normlanie jak Suarez.
2
@MESSIah16 Jednak Jordan był uznawany za najlepszego w historii jeszcze jak grał i to się nie zmieni.
2
@Encore Duduś jaki jeszcze mało pulchny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP Akcji z niemieckiej, gdzie bramkarz chciał wykopać punkt do strzelania karnych nic nie przebije.
2
@Barca1992 Ten mistrz Luksemburga pokazał z kolejnych meczach, że wcale takimi ogórkami nie są.
0
@BartqRKO Przecież to się u nich powtarza co kilka lat. Samo wygaśnie.
0
@takisobiektos Bo Boniek stwierdził, że jak on grał to taż 5 nie było.
1
@Colon Ostry to nie smak.
0
@TheGoldenEleven W Polsce ekstraklasa ma najwyższą oglądalność nawet w normalnych warunkach.
0
@Arkon Brak Novikovasa to raczej nie osłabienie.
0
@PatrykBarcelona Pokaż mi ligę, w której takich akcji nie ma.
0
@Sheepfan W Izraelu przypada trochę ponad 4 sztuki broni na 100 mieszkańców. Tam akurat trudno dostać pozwolenie.
1
@Fabik87 Dla mnie ten gol jest lepszy niż ten z Getafe.