0

@Homeopata8989 Za wielokrotne faule, nawet delikatne też jest żółta. Często sędziowie dają już po 3 faulu jeżeli były w krótkim odstępie czasowym.

0

@Kengo I 5 nie krytych kolegów w polu karnym.

0

@fart Gdzie napisałem, że jest "be"? Stwierdziłem tylko fakt, że psuł kontry. Semedo 3 razy wychodził na czystą pozycję, a Leo tego nie widział, albo raczej nie chciał widzieć. W ogóle jego ignorowanie Portugalczyka jest zastanawiające. Woli się pchać z piłką w tłok niż mu podać. To samo było kiedyś z Montoyą.

1

@FranzMaurer Blanc akurat coś przebąkiwał, że chce wrócić do pracy. Na pewno byłby lepszy od Setiena.

0

@FranzMaurer Jak odpadniemy z lm i nie będzie mistrzostwa to nie ma opcji żeby Setien został.

2

@fart To akurat Messi wczoraj psuł większość kontr. Zamiast podać próbował dryblingów i na ogół tracił piłkę.

2

@Avada Kedavra Równie dobrze mogło to pójść w drugą stronę.

0

@FranzMaurer Na pewno przez 2-3 lata da więcej niż Arthur.

0

@RobsonPL Nigdy "nie zwalniałem" Valverde bo na rynku nie było trenera dla nas. Za to od początku twierdziłem, że dla Setiena to za wysokie progi, utwierdzał mnie w tym każdym wywiadem. Dawał do zrozumienia, że w zasadzie to nie wie jakim cudem trafił do tak wielkiego Klubu.

0

@BarcaInfo Nic dziwnego. Drużyna od początku nie poszła za tym trenerem. Człowiek bez charyzmy i osiągnięć nie przekona do siebie piłkarzy, którzy już wszystko wgrali.

2

@Kettger Bez przesady. Sevilla parę fajnych kontr zrobiła.

0

@RobsonPL Sevilla to jaką przerwę miała? Ten Klub jest ponad możliwości Setiena. Nigdy nie był i nie będzie lepszy od Valverde

0

@Fartlow Kto w zamian? Arthur "zrobię kółko" i podam do najbliższego czy de Jong "pojawiam się na kilka minut w meczu"?

3

@Janiama Mój budzik na telefonie przez wiele lat ;)

1

@Hushovt Kompromitacje to zaliczyli piłkarze.

0

@reloaded Pewnie żeby po miesiącu z automatu nie płacić.

0

Coś ściemnia. Peseta została wycofana w Hiszpanii w 2002, a Roni do nas trafił w 2003. Chyba, że był jakiś okres przejściowy, że obowiązywały obie waluty.

3

@zadafcb powiedział, że nie poprze Trzaskowskiego w drugiej turze to muszą pociągnąć temat

7

@Shapiro Ty chyba w tym przodujesz.

0

@marcin62 Tak jak do tej pory.

1

@Jakchcesz Prace nad sposobem leczenia trwają od lat, licznik kosztów bije, a zysków nie ma. To normalne, że przez pierwsze lata to będzie kosztowało krocie.

1

@Wittgenstein Lepszy od obu jest Wentworth.

0

@Davvd Kiedyś taka obrona była dla nas wodą na młyn.

2

25 minut Wiadomości o Trzaskowskim...

2

@barteq Mylisz program i pomysł z korzyściami politycznymi jakie taka debata może przynieść. W sytuacji gdy praktycznie wiadomo, że druga tura będzie Duda-Trzaskowski, dla nich obu nie ma sensu taplanie się w błocie z resztą. Nic na tym nie zyskają.

0

@Cwaniak4 Oni wszyscy zawsze znają pytania, bez znaczenia w jakiej stacji jest debata.

0

@tomFCB Straconych 8 lat?

0

@Mns21 Oni nie byli u schyłku kariery, Setien przez tyle lat nie wyskoczył ponad przeciętność.

0

@Jaca27 Cieńka powiadasz. To coś od cienia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?