mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Za wielokrotne faule, nawet delikatne też jest żółta. Często sędziowie dają już po 3 faulu jeżeli były w krótkim odstępie czasowym.
0
@Kengo I 5 nie krytych kolegów w polu karnym.
0
@fart Gdzie napisałem, że jest "be"? Stwierdziłem tylko fakt, że psuł kontry. Semedo 3 razy wychodził na czystą pozycję, a Leo tego nie widział, albo raczej nie chciał widzieć. W ogóle jego ignorowanie Portugalczyka jest zastanawiające. Woli się pchać z piłką w tłok niż mu podać. To samo było kiedyś z Montoyą.
1
@FranzMaurer Blanc akurat coś przebąkiwał, że chce wrócić do pracy. Na pewno byłby lepszy od Setiena.
0
@FranzMaurer Jak odpadniemy z lm i nie będzie mistrzostwa to nie ma opcji żeby Setien został.
2
@fart To akurat Messi wczoraj psuł większość kontr. Zamiast podać próbował dryblingów i na ogół tracił piłkę.
2
@Avada Kedavra Równie dobrze mogło to pójść w drugą stronę.
0
@FranzMaurer Na pewno przez 2-3 lata da więcej niż Arthur.
0
@RobsonPL Nigdy "nie zwalniałem" Valverde bo na rynku nie było trenera dla nas. Za to od początku twierdziłem, że dla Setiena to za wysokie progi, utwierdzał mnie w tym każdym wywiadem. Dawał do zrozumienia, że w zasadzie to nie wie jakim cudem trafił do tak wielkiego Klubu.
0
@BarcaInfo Nic dziwnego. Drużyna od początku nie poszła za tym trenerem. Człowiek bez charyzmy i osiągnięć nie przekona do siebie piłkarzy, którzy już wszystko wgrali.
2
@Kettger Bez przesady. Sevilla parę fajnych kontr zrobiła.
0
@RobsonPL Sevilla to jaką przerwę miała? Ten Klub jest ponad możliwości Setiena. Nigdy nie był i nie będzie lepszy od Valverde
0
@Fartlow Kto w zamian? Arthur "zrobię kółko" i podam do najbliższego czy de Jong "pojawiam się na kilka minut w meczu"?
3
@Janiama Mój budzik na telefonie przez wiele lat ;)
1
@Hushovt Kompromitacje to zaliczyli piłkarze.
0
@reloaded Pewnie żeby po miesiącu z automatu nie płacić.
0
Coś ściemnia. Peseta została wycofana w Hiszpanii w 2002, a Roni do nas trafił w 2003. Chyba, że był jakiś okres przejściowy, że obowiązywały obie waluty.
3
@zadafcb powiedział, że nie poprze Trzaskowskiego w drugiej turze to muszą pociągnąć temat
7
@Shapiro Ty chyba w tym przodujesz.
0
@marcin62 Tak jak do tej pory.
1
@Jakchcesz Prace nad sposobem leczenia trwają od lat, licznik kosztów bije, a zysków nie ma. To normalne, że przez pierwsze lata to będzie kosztowało krocie.
1
@Wittgenstein Lepszy od obu jest Wentworth.
0
@Davvd Kiedyś taka obrona była dla nas wodą na młyn.
2
25 minut Wiadomości o Trzaskowskim...
2
@barteq Mylisz program i pomysł z korzyściami politycznymi jakie taka debata może przynieść. W sytuacji gdy praktycznie wiadomo, że druga tura będzie Duda-Trzaskowski, dla nich obu nie ma sensu taplanie się w błocie z resztą. Nic na tym nie zyskają.
0
@Cwaniak4 Oni wszyscy zawsze znają pytania, bez znaczenia w jakiej stacji jest debata.
0
@tomFCB Straconych 8 lat?
0
@Mns21 Oni nie byli u schyłku kariery, Setien przez tyle lat nie wyskoczył ponad przeciętność.
0
@Jaca27 Cieńka powiadasz. To coś od cienia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika