mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Urzekła mnie twoja historia.
3
@Jonyx 8-2 nie, ale tego, że włożą nam piętkę byłem pewny na 90%
4
@jakub1906 Przecież to, że wikingowie tam dopłynęli jest wiadomo od lat.
2
@Mathew86 Problem w tym, że Cucu przesunęli do przodu bo nie dawał rady w obronie.
0
@GregSTG Chyba argentyńskie? Przecież oni tylko cytują jakąś gazetę.
4
@kkbarca Po co nam skrzydłowy na obronę?
1
@Piotr,1985 Bardziej zapamiętam "z chodzi"...
Tego jeszcze nie widziałem.
1
@Pressinho Cucu to chyba na skrzydło, bo obrońca z niego mierny.
0
@MichVeB To nie pech...
2
@socha Kiedy Barca przegrała z nimi 2-6?
1
@Hiacynk Messi nie będzie grał na 9.
2
@Mario96w Ta legenda od 3 lat czeka na konkretne działania zarządu, który na trenerów wybiera nieudaczników.
0
@ksobi Chelsea to co innego niż petrodolary? Przecież to od nich wszystko się zaczęło. Teraz tylko ich kibice udają, bo okazało się, że są bogatsi ludzie od Romana.
0
@socha Przynajmniej normalne miasto a nie w połowie ruina opanowana przez gangi.
0
@Barca1992 Rok temu odpadli na tym samym etapie, więc jakiej różnicy poziomów oczekujesz?
3
@Jaca27 Twoja wiedza o piłce dorównuje tej geograficznej.
0
@AllBundy Teraz to on będzie ministrem zdrowia.
4
@FCMichalo Dno już dawno przebiliśmy...
0
@Cvzx Jak będzie ktoś potrafiący rozgrywać to Messi nie będzie musiał się wycofywać do pomocy.
0
@koziar Obaj...
0
@Ratamahatta Ten Iniesta, który w Paryżu nie był w stanie dogonić rywala z piłką, który truchtał? On sam wiedział, że na taki poziom jest już za słaby.
5
Później, Semedo nie ma asyst...
1
@masq Baw się dobrze...
1
@neeed wg przepisów gramy u siebie
0
@matirix20 Który to z tych trzech?
0
@MichVeB Może po prostu jest za słaby na tak duży klub i podobnie byłoby w innch z topu.
0
@Wilczeq Wiesz, że kibice Atletico się wkurzają jak się na ich klub mówi "Madryt"?
0
@tobiasson92 To akurat nie problem w lm. Wystarczy 13 zdrowych i mecz się odbędzie. Gorzej w naszej lidze, tutaj Boniek ich zawiesi na rok, jak ktoś kichnie.
0
@IronSanHybrid Otwierałem pięć razy i nic nie zabrzmiało...
2
@shinthps To efekt tego, że mamusiki na siłę pchają dzieciaki do szkół średnich. Przecież ich Brajanek nie będzie murarzem...