0

@Witam Wow, a teraz o fafle...

1

@Alanooo Tylko, że Peaky Blinders to bardziej miniserial. Dużo łatwiej utrzymać poziom przy 6 odcinkach niż przy 20.

0

@Uukasz_93 Drużyna z genem porażki.

17

@olek10 Jeden z niewielu ich dobrych ruchów.

0

@kubix05 Żeby mu się Bułka nie włączył.

0

@Alanooo Używasz słów, których nie rozumiesz i masz jakieś dziwne żale. Szczególnie, że robisz to w celu zwrócenia uwagi innej osobie. Żałosne zachowanie. Skoro piszesz na stronie o piłce, to pisz o piłce, a nie czepiasz się innego użytkownika.

0

@Alanooo Sprawdź w słowniku JP, a nie jakąś internetową nowomowę.
"Słownik slangu miejskiego", nie ma co, super źródło.

1

@JohnA To teraz do podręcznika/słownika i sprawdź znaczenie tego słowa.

0

@Alanooo Atencję to można okazywać komuś, a nie jej szukać.

0

@NaFazieHitman On pyta o trofea, a nie o styl gry.

1

Kolejny.
Niedługo się okaże, że Leo był na testach w Legii, ale się nie poznali na jego talencie.

0

@Hushovt W tą stronę to nie zadziała. Jest czarny, więc jest ok.

0

@Gonzo46 Bo zawsze jak gra to jest jedynym z najgorszych na boisku.

3

@QuentinTarantino I puszczą na Polsat premium...

1

@CalcioFan Linetty to nieporozumienie w kadrze.

2

@SiSenior Sam sobie zbudował więzienie, to i rozrywki organizował.

2

@Transu96 Mnie to bardziej zastanawia jak to się wyciąga.

0

@Shapiro Pep zły, nie wystawia zawodnika na jego pozycji...

1

@matirix20 hehe...

1

@Danny Gaucho Ciekawe czy by to zrobił, gdyby wcześniej nie odgwizdali spalonego.

0

@Agent005 Są inne sposoby na pochwalenie się kontami...

0

@SamuraJack LM kończy się w połowie roku, Leo w styczniu podpisze kontrakt z City.

0

@barteq Właśnie autoryzował albo sam je wymyślił.

0

@BaroPodertos Kawał graby ma smarkacz.

3

@Criss18Barca Po co? I tak głównie puszczają powtórki albo mecze sprzed lat. Oni nie mają czym zapchać ramówki tego jednego kanału.

1

@l0Messini Jak Ney miałby wrócić do Realu?

0

@sonek Wyroki na polityczne zlecenie? Są, tylko teraz to Zbigniew rozdaje zlecenia.

0

@student97r Andrzej Duda - "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa".

0

@SiSenior Miał ich zastrzelić? Lata 90-te się już dawno skończyły.

0

@bartekvisca Po co mają płacić skoro może im się udać bez kasy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?