mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP Nie odjedzie. Odjechał to Lech, kilka lat temu...tak przynajmniej twierdził Piotr Rutkowski: "pytaniem nie jest to czy Lech odjechał Legii, tylko jak daleko".
1
@IronSanHybrid Koleś nie pijący piwa, nazywający Namysłów sikaczem w porównaniu z "polskim Carlsbergiem"...
3
@Janiama Brakuje mu tylko skrzydła do współpracy.
1
@Slazmi Jak już coś cytujesz, to chociaż podaj źródło/autora.
0
@MaFCB Brak dźwięku kibiców i gołe trybuny to nie wina polsatu. Przecież o nie oni produkują sygnał, robi to uefa. Reszta w 100% racja, jakość studia i komentarza dno i metr mułu.
0
@Encore pytanie w jakiej formie jest Hazard. Jeżeli w takiej jak zazwyczaj w Realu to nie będzie zagrożeniem.
0
@Thomas99PL Zachorowali też w tym roku?
0
@Thomas99PL Porównanie do nowotworów zupełnie bez sensu. Te "zabiją" cię przez lata, czasami miesiące. Przy tym wirusie mija kilka tygodni(czasami dni) i po człowieku.
Porównaj sobie śmiertelność np. w okresie miesiąca od zachorowania, może wtedy pojmiesz skalę zjawiska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messiandiniesta Jaki przypadek? Tam po prostu kilkanaście lat temu zmienili system szkolenia. Teraz mają efekty.
0
@Kwiatek67 A, bo to miało być zabawne? To przepraszam. Myślałem, że po prostu nie znasz podstaw języka polskiego.
1
@Kwiatek67 Na klawiaturze, obok "M" masz przecinek. Używaj czasami. Wielu ludzi "pisze", nie "piszę".
0
@Chwytliwy Problem w tym, że praktycznie w każdym meczu Semedo wypracowuje sytuację dla partnera, ale ma jakiegoś niewytłumaczalnego pecha bo zawsze ten drugi to partoli. Suarez jest w tym mistrzem.
2
@MichVeB Na której pozycji nie mają? W tej chwili to chyba Francja i Anglia najlepiej szkoli młodych i mają efekty.
2
@ProMILs Właśnie. Oni zatrudniają samych miernych ludzi, grunt żeby byli ślepo wierni partii.
0
@Katalonbar Przecież w Polsce jest tak samo. Normalnie kończymy grać w czerwcu i zaczynamy w lipcu.
0
@Ratamahatta Przecież Serie A to liga z jedną z najwyższych średnich goli na mecz. Od lat to nie jest defensywna liga.
1
@Danny Gaucho Moja ulubiona
0
@xVENUMx Męskich nie ma?
0
@Coutinho007 Jakie to ma znaczenie? Pytanie było o to, który zrobi większą karierę. W takiej sytuacji możesz zestawić bramkarza z napastnikiem.
0
@GeraltzKatalonii "z powodowanej"? Co to za koszmarek?
0
@Pewex W Polsce? Więcej ludzi niż hiszpańską czy angielską.
1
@Homeopata8989 Jakie nawet? Oni wiedzą to najlepiej.
0
@tobiasson92 Tam nie wystarczy lubić ostrą pizzę, trzeba lubić ból...
1
@Danny Gaucho Ciekawe czy by tak zagrał, gdyby nie było spalonego...
1
@shinthps Dla mnie zdecydowanie lepsza niż ta z Getafe.
0
@escarabajo Nie tak dawno Probierz płakał, że do Polski przyjeżdżają trenerzy z zagranicy i zabierają naszym pracę ;)
Bidulek jak pojechał do Grecji to mu nie przeszkadzało, że zabrał miejsce Grekowi.
Największy buc w naszej piłce.
0
@NeroTFP Od każdego z ww. w ryj...
0
@Kusco15 Ogórka?
1
@BarcaInfo Szansa przepadła przez zachowawczość Nawałki, który kazał się bronić przez 80 minut. Z lepszym trenerem ten turniej był do wygrania.