1

@Bykunn Ja tam się jaram każdym meczem, staram się też większość oglądać, w końcu taka impreza jest raz na dwa lata (w normalnych czasach) ;)

1

@Bykunn No w sumie to taki sezon ogórkowy, ale i tak drażnią mnie te tematy. Co za dużo to nie zdrowo.
Na szczęście za tydzień zaczyna się EURO:D

1

Kiedy wchodzisz na La Ramblę w celu poczytania o piłce nożnej, a tu same tematy o polityce i LGBT... O taką LR nic nie robiłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@dmcteam Ja oglądam Francję, ale bardzo słaby mecz

2

@VamosRakieta zakończył swoją karierę w reprezentacji?

3

Jak ten Szpakowski przerywa temu drugiemu co chwilę to jest HIT XD

10

I to śmieszne P$G, które zwolniło Tuchela w połowie sezonu XDXDXD

1

Sobota wieczór HUMOR GITUWA!

Brawa dla Chelsea!!

1

Brawo Chelsea, TAK JEST!!!!!!!!

2

Szpaku coś chyba chlapnął przed komentowaniem

34

FERDINANDO XDDD

SzczamXD

5

Jak Chelsea dzisiaj wygra to Tuchel już po raz 3 w sezonie poskłada Pepcia.

1

James chowa Sterlinga do kieszeni.

14

Jak na razie jest to najlepszy finał LM od 3 lat :D

2

Tuchel jak na razie zjada na śniadanie Pepcia

5

VAMOOOOS CHELSEAA!!!!

6

Oficjalnie: Brendford w Premier League!!!!!!

1

@Progressive Ajaj szkoda, ale byłoby golaaazo

4

Brendford 2:0, tak jest!!! Road to Premier League!

0

@Grubson06 kto bogatemu zabroni?

5

Oficjalnie: Alaba w Realu.

1

Widzieliście gdzieś w sklepie czy w internecie do kupienia gazetki do wpisywania wyników na EURO 2020?

63

OFICJALNIE: LILLE mistrzem Francji!!!!!!!!!!!

13

OFICJALNIE: MILAN w Lidze Mistrzów!!!!!!!!!!!

21

Lille!!! 2:0

Jeszcze Napoli niech kuponu nie s.. Zepsuje

0

Jaka dyskusja się nawiązała po moim wpisie, ale zdania nie zmienię, najważniejsze są La Liga i Liga Mistrzów, a tam Barca była za Realem.

Nie bronię nikomu cieszyć się z PK, ale to trofeum ma najmniejszą wartość.


Fajnie jest się różnić, pozdrawiam. :)

5

Vamoos Napoli, vaamooos Milan, vaaamooos Lille !!!!

3

No to dzisiaj o 17:00 multiliga w Premier League, wieczorem mecz Milanu z Atalantą i trzymanie kciuków za Lille.

W środę finał Ligi Europy.

A w sobotę finał play - offów w walce o miejsce w Premier League (Brentford - Swensea) i oczywiście finał Ligi Mistrzów (trzymam kciuki za Chelsea).

A później to już tylko czekanie na EURO i Copa America!

4

Jaki jest idealny scenariusz na ten dzień?

- Lille mistrzem

- Juve poza burtą LM

- dla większości na La Ramblii - Liverpool poza LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?